Промоции на книги - тема 15

  • 37 856
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 596
И аз поръчах в събота, после сложих други книги в любими, ама тоя код не ги хваща, като ги прехвърля в кошницата.

# 706
  • Мнения: 36 513
Интересно, да не би още да не е валиден. Гледам, че и в другата тема пишещите казват, че не хваща... Или пък да е бил индивидуален?

П.п. сега видях, че и на мен са ми го пратили на имейл. Ще пробвам дали хваща - може би е само за някои профили...

# 707
  • Мнения: 3 999
И аз пробвах сега не става.

# 708
  • Мнения: 36 513
Не става и при мен, а имам имейл. Значи вината е у Ориндж, не в профилите.

# 709
  • Мнения: 4 596
Как да е индивидуален. Аз имам същия код на мейла.

# 710
  • Мнения: 11 818
Ходих тази вечер на един спектакъл в НДК и много от щандовете бяха подредени. Беше странно усещане празно, без служители, свободно оставени, можеш да пипнеш книгите.. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 834
“Вкуснотеката” си заслужава.

# 712
  • София
  • Мнения: 22 961
Някой ще ходи ли днес на Панаира? Моят график е запълнeн до секундата и няма да успея, ще се помъча да отида утре в обедната, пък дали ще успея, е друг въпрос. Grinning

# 713
  • Мнения: 4 596
В Озон има ли активен код за отстъпка, който да хваща и играчки?

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Пробвайте този код в Озон: NDBK22Q4
Трябва да намаля с 5%, но аз имам в профила си такава отстъпка и не мога да го пробвам.

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 09:22 от margo**

# 715
  • Мнения: 3 999
В Озон има ли активен код за отстъпка, който да хваща и играчки?
IKP211 този е за ненамалени играчки

# 716
  • София
  • Мнения: 6 044
Аз съм планирала да ходя на Панаира в неделя. Също така съм планирала да си купя само две книги. Ха-ха-ха, Абе сигурно няма да стане точно така. Но напоследък се олях в Колибри и Озон, та съм си наложила рестрикции....

# 717
  • Мнения: 10 188
Озон има ФБ група, където дават кодове за намаление- те са обикновено 8%, имат и един глобален с 1%, когато друг код не може да се приложи. Мисля, че периодично сменят буквите на кодовете, затова там трябва да се следи.
Но за книги все още действа DK19, за 10% намаление.
На Панаира ми се иска да отида и да си взема “Мамник”, и то с автограф (ще бъде там Васил Попов в петък и събота), а днес има среща с Рута Сепетис. Но не знам дали и кога ще успея да отида до там.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Момичета, пробвах кода на Оринж, хвана върху две книги. Не може да се прилага върху вече намалени и такива на изд.Егмонт. Иначе аз с три произволни пробвах, две на Сиела, при тях хвана , третата е на Егмонт, не прилага кода.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Кода WISHLIST25 ли е, или аз не изписвам нещо правилно. Пробвах няколко пъти, но нищо не става. А книгите, които слагам не с намалени и нямат звездичка.

Общи условия

Активация на акаунт