Промоции на книги - тема 15

  • 37 993
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 892
Мда, нищо интересно от Ориндж, почти всичко е на -15%. Искам да купя 2 детски книги за подаръци, но навсякъде прага за безплатна доставка ме спира. Да видим дали Озон ще пуснат Онлайн панаир на книгата, както обикновено правят.

# 646
  • Мнения: 11 830
Аз също нищо не си намерих в Ориндж. Трафик само..

# 647
  • Мнения: 3 702

Не че не поръчах - поръчах, но ми прави впечатление растящата цена на изданията всеки месец. И липсата на промяна при печата (който е под санитария минимум).

25 лв за разпадаща се книга, меки корици и размазано мастило е малко прекалено.

# 648
  • Мнения: 11 830
Не че не поръчах - поръчах, но ми прави впечатление растящата цена на изданията всеки месец. И липсата на промяна при печата (който е под санитария минимум).
25 лв за разпадаща се книга, меки корици и размазано мастило е малко прекалено.
Това за Benetorial ли се отнася?

# 649
# 650
  • Мнения: 1 475
Код 5ivana дава 5% допълнително към намалението в Ориндж.

# 651
  • Мнения: 10 510
А този код само за днес ли е или с валидност до коя дата?

# 652
  • Мнения: 4 734
A това видяхте ли?

Готов ли си за предизвикателство? 🤩
🎄 За Коледа сме подготвили промокод за 20% отстъпка за orangecenter.bg… но ще трябва да се потрудиш за него. 🧐
Скрили сме частите от промокода сред три любими книги. 📚 Открий ги, сглоби кода и получи отстъпката си. Но не се притеснявай – имаме няколко подсказки, с които по-лесно да намериш търсеното:
❄️ Приказка с музикално име, но героите певци не са. Едни от тях Коледа празнуват, други – духове три посрещат.
❄️ Страхът може да сияе и блести, когато постъпиш в хотела кралски. Дете, преследвано от злото, ще успее ли да спаси у баща си доброто?
❄️ Всички впускат се в игра за надмощие, а огънят и ледът са само част от голямото препятствие. Кой ще покори дракона и кой ще се възкачи на трона?
📍 Позна ли кои са заглавията? Когато откриеш отговорите на гатанките, потърси на сайта книгите и ще можеш да сглобиш думата промокод. 🤩 Тези, които се справят със задачата, разполагат с три дни, за да се възползват от 20% онлайн. 🎅  
*Предложението важи в периода 01-03.12.2022г.. Промокодът дава 20% отстъпка на всичко в сайта, не важи за актуални промоции, продукти със звездичка и ваучери за подарък.

ПП Разгадах кода Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 11:44 от stasha_s

# 653
  • Мнения: 1 475
А този код само за днес ли е или с валидност до коя дата?

Не пише, предполагам, че е до края на намалението на Orange - 6.12.

# 654
  • Мнения: 10 510
От ФБ страницата на Колибри:

“ ❄ Бисерна Коледa -35% ❄
Само на https://www.colibri.bg/promo/ всички непреоценени заглавия са с отстъпка от 35% “

От 01.до 20 декември.

# 655
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Благодаря за инфото за Колибри, Феникс.
Поръчах с 40% намалени последните две на Мураками /35%+5% вип карта/ Simple Smile

# 656
  • Мнения: 10 510
Моля 😊.
Бих поръчала отдавна набелязаната Берта Исла на Хавиер Мариас (не можах да отида до книжарницата в деня на голямата им оферта, а онлайн я нямаше сред намалените), но само нея с доставка излиза отстъпката към -17% и нямам така много мотивация, освен че харесвам автора и искам да прочета и тази негова книга, но от друга страна ме чака все още непрочетена купчинка книги вкъщи и ми е съвестно да продължавам с натрупването.

# 657
  • Мнения: 78
Адвент календар на читателя! Отброявай дните до Коледа с книгите на „Бард“! Явно всеки ден ще има книга с 30 процента.
Книгата, на която посвещаваме днешния ден е "Оризовата майка" на Рани Маника.
Поръчай в рамките на 24 ч. с фантастичната отстъпка от -30 %!

# 658
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884


Всички непреоценени заглавия на издателство "Колибри" с отстъпка от 35%!

Посрещнете дългоочакваните празници в най-добрата компания - на книгите, които носят светлина и надежда даже в най-мрачни дни.

Само от 1 до 20 декември всички налични непреоценени заглавия в уебстраницата на издателството www.colibri.bg ви очакват с онлайн намаление от 35%. Събудете любопитството си, вслушайте се в мислите на едни от най-великите писатели на всички времена и запълнете библиотеките си с истински литературни бисери.

Намалението важи само онлайн до изчерпване на количествата!

# 659
  • Мнения: 11 830
Поръчах от Колибри за мен  "Когато животът ти изпрати хипопотам", а за подаръци "Ръководство за лоши дни" и "Трениране на успешни учители". Също тениски с цитат, дано са с хубаво качество. Имаха май -50%, но тогава не успях..
Доставката е безплатна над 70 лв.
Цъкнах и аз сега с поръчката за такава карта, дано пратят. Много поръчки имам от Колбри, а сефте видях за тази карта, ново ли е?! Супер, че намаля още! Това искам и от Озон. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт