За изнасилването на Добрия Дядо Коледа

  • 1 465
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 899
Аз празнувам Коледа така, както винаги се е празнувала в нашето семейство - с традиициите, обичая, топлината. Всичко друго рядко забелязвам, щото ходя по улиците като кон с капаци.

Не си създавайте излишни проблеми  Peace

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Mi6ka,  Joy Joy Joy..... търкалям се от смях рано сутрин ........

при нас не е съвсем така.......но на мен лично ми е писнал този фасон ...... на този персон - персон и половина състарен човек .........  не ми харесва и глупавия му смях, тъпия му костюм ....защо веднъж не сложи райе...... щеше да го издължи и да го втали малко......поне оптично ..... и да изглежда като излязъл от затвора  Rolling Eyes..... ....а затворниците имат ли дядо Коледа  newsm78  ...... и въобщееее......
 радвам се, че го забраняват......не заради Кока- кола, а по принцип.....защото все ми разваляше празника като се появеше на Нова година с чепиците на дядо ........

# 17
  • Мнения: 1 629
Като Лени, консуматор. Не ми пука особено за лигнята, звън-дрън, приятно е. Предпочитам изкуствено коледно усмихнати пред натурално истински намусени хора/продавачи...Приятно ми е да купувам подаръци вместо обичайните хляб и тоалетна хартия.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 244
Коледен транс. Хората се зомбират. По улиците шляпат коледовци и снежанки, ухилени лица с празни погледи и торби с ръцете. Сещаме се за всички несправедливости в света и твърдо решаваме да го оправим. Пращаме СМС-и. Джингъл белс на всеки половин час.
Не е лошо, може и да е много хубаво дори. Но на мен ми е фалшиво.
А през януари остава кишата.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами аз пък съм абсолютен привърженик на Коледната еуфория.
Затова и София ми се струва една такава постна и грозна.
И как няма, украсата си седи цяла година и за коледа само я запалват.
То пък и една украса ................. Sick отврат.
Затова и мечтата ми е за една Коледа в Щатите. Там наистина се
усеща духът на Коледа. Всичко е толкова светло и празнично.
Вчера украсих и докато украсявах си пуснах всички Коледни песни,
които имам - не виждам нищо лошо в това !
Относно традициите - у нас всички се спазват и не виждам какво
пречи Коледната еуфория на традициите. Еуфорията е навън, а
тайнството на Коледа е в къщи и както си го направиш, така ще бъде !

# 21
  • Мнения: 3 405
Как я мислите вие тая работа?

Маркетинг, реклама, PR - тия три неща Wink

# 22
  • Мнения: 6 167
Някак си се примирих , колко съм повърхностна. В тези дни просто съм си сложила 'добрата Лени" и мисля само за празниците , семейството ми,  какво ще им сготвя, как ще им подредя и какво ще им подаря.
Съжалявам , но така я карам в тези 2 месеца.

Ами да, ето, това е, какво толкова, само дето в случая, не знам как издържаш два месеца, нотова са подробности.


Що бе, Тео. Издържа се.  Wink
Ако ти кажа колко коледни неща са ми на главата - списъци, картички, подготовка на менюта, докато изчета всички рецепти,  избор на подаръци, докато разгледам къде какво има, докато реша кое как ще бъде, като украса, каква ще е идеята и още мнгоо неща.... изтъркулват се, някак 2 месеца. Коледа е като сватбите - приятната част е в подготовката.

Мишка,  какви са тия раздвижени дядо Коледовци по балконите, дето има падат гащите Mr. Green Купуваш надуваем и го обесваш да се 'катери'. - 5 евро.  Joy



# 23
  • Мнения: 920
За щастие в България все още нямаме тези проблеми.
Миналата година след Нова година качиха цените на цигарите - двойно. Ние, мръсните, гадни пушачи бяхме заети - кой да се запасява със стекове, кой просто да си намери цигари.
Тази година ще имаме щастието да влезем в ЕС и по тази причина щели да скочат цените на бялата техника, пък и на черната такваз. Ела да видиш опашки за хладилници - като в доброто старо соцвреме.

И с украсата нямаме проблем - София е все така мръсна и неукрасена.Най-много магазините да са сложили лампички.

# 24
  • Мнения: 3 835
Мишка,  какви са тия раздвижени дядо Коледовци по балконите, дето има падат гащите Mr. Green Купуваш надуваем и го обесваш да се 'катери'. - 5 евро.  Joy

А, не тия са с дрехи, точно срещу нас висят на един тризонет, и се катерят три етажа, горките. Ама гащите са им, още на мястото си. Joy На мен затова ми стана толкова смешно..........., защото ги гледам всяка година. Много ми се ще, да им паднат гащите, ама много малко валя. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 434
Днес ще снимам някой алпинист, обаче грее слънце и може вече да са им вдигнали гащите. Не обещавам значи еротични снимки.

# 26
  • Мнения: 434
Миналата година след Нова година качиха цените на цигарите - двойно.

Подобен юруш се наблюдава от няколко седмици и при нас, заради трите нови процента върху ДДС. Така магическото число не е коледното 25, а 19 - толкова ще са процентите след Нова Година. Цяла година цените растяха плавно, а сега отбиват по едно-две евро от цената, за да не нарушаваме традицията на коледната щедрост.

# 27
  • Мнения: 3 835
Днес ще снимам някой алпинист, обаче грее слънце и може вече да са им вдигнали гащите. Не обещавам значи еротични снимки.

 hahaha Joy hahaha Joy Айде, пускай да ги видим тия дядо-коледни дупета......... Joy

# 28
  • Мнения: 434
Eто, да не плачете, докато успея да хвана някой на улицата
http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle … s&Linktype=IT


а от този и аз се разплаквам просто
http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Quelle-quelle … s&Linktype=IT

от умиление

# 29
  • Мнения: 18
Тия дето си ги показала нищо не са Simple Smile Вчера в Kaufhof забелязах един добър старец, накичен с ланци, със смъкнати (т.нар. рапърски) дрехи, обърната на обратно шапка, ужасно нахилен, със златен светещ зъб и много модерни цайси...Имаше подобна снежанка и ангелче.. И после се чудя защо при толкова много уж коледни неща, един читав подарък не мога да купя #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт