Връзката ни се разпада!

  • 4 039
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 960
Като няма нужда от сериозни отношения, си седи сам, не да баламосва девойчета и да си играе с чувствата им.

Не чета тя да има кой знае какви чувства към него. Защо да седи сам ненуждаещият се от сериозни отношения?

Сам в смисъл да не създава впечатление на търсещ сериозни отношения. Иначе да си се забавлява, ама не мисля че ще намери много желаещи, ако тръгне с обява - аз само се забавлявам, не очаквайте нещо сериозно от мен.

# 31
  • Мнения: 270
Айде пак...
Мда, странно впечатление прави, как всяка връзка е "голямата любов" и веднага трябва да засвирят сватбени флейти. Не може да има приятно прекарано време,  заради самото него. И ако някой не е сигурен във връзката, задължително е нещо си - в тоя случай социопат.
То е очевидно, че тук няма да я бъде работата. Било си е лежерна връзка, изтекло й е времето.
Е, хубаво, ама каква е тази връзка само за прекарване на  "приятно време" уж, а още преди годината и започват проблеми, сръдни и близане на рани. Приятно време би било секс, излизания, секс... А то.. Чак се депресирах вместо момичето.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 783
........... Приятно време би било секс, излизания, секс... А то.. Чак се депресирах вместо момичето.

Ми явно тъй е било 7 месеца, сега на някого нещо не му изнася - значи напред. Най-обикновени отношения, какво, всички за първия срещнат ли се държат до гроб? Кофти е, дума няма, ама па драма да се прави не си струва.
Ама, както си прецени авторката, може да й е кеф да лепи счупено.
Все пак е интересно какви са били тия тежки думи и какво ги е провокирало, че те са препъни камъка, явно.

# 33
  • Мнения: 270
Така е, де. И аз това казвам, че докато е траело е било хубаво. Ама се е свършило и то бързо. Аз не бих лепила толкова бързо-счупиласе връзка. Но е вярно, че всеки си преценя.

# 34
  • Мнения: 3 841
Я не си губи времето! Нещо, което е приключило, как да го рестартираш?
Не се занимавай, пък и ти е казал лоши думи, не знам какви точно. Няма значение в изблик на гняв ли е , каквото е там… Значи го мисли!

Последна редакция: пн, 24 окт 2022, 05:37 от eleaa

# 35
  • София
  • Мнения: 10 586
Не изясните ли причината за охлаждането му, няма смисъл.
А човек, който не разговаря с теб, не ти трябва.

# 36
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Авторке, очевидно не сте "съвместими". Не го търси повече. Който предприеме фактическите действия по прекратяване на отношения, след това инцициативата за затоплянето им трябва да бъде 100% от същия човек, а не обратното.

Като страничен коментар: прави впечатление коментарите за "сериозни отношения" на 20 и -  години, пречупени през призмата на коментиращите, естествено, 30 и - годишни мъже, наричани "чичаци" и т.н. Това буди и известна доза смях.
На 20 и - години хората се забавляват. Има ли изключения? Има, но изключенията не правят правило.
И за ваша информация - вие, жените, сте обикновено тези, които търсите "сериозни отношения". Мъжете в повечето случаи не търсят такива, а просто "Netflix and chill", както казват на запад, някъде около... Чирпан. Нещо, което вие също харесвате, между другото...
Искате мъже, които да искат "сериозни отношения" с конкретно вас и да са ексклузивни пак конкретно с вас - проверете на "резервната скамейка", по-известна като "френдзоната".

# 37
  • Мнения: 3 125
Много зависи какви са били лошите думи. Някои от тях са непростими, и не той, а аз ще прекъсна всичко заради такива думи.
Какви бяха думите? Той смята ли ги за истина?

# 38
  • Мнения: 3
Много зависи какви са били лошите думи. Някои от тях са непростими, и не той, а аз ще прекъсна всичко заради такива думи.
Какви бяха думите? Той смята ли ги за истина?

Помня ги ,все едно бяха казани вчера. Бяхме се скарали за нещо,за което аз бях виновна и се държах неуважително към него ,нараних го и той ми каза,че не му пука за мен и за нас,че не иска да ме вижда,дори,че ме мрази. И аз имам вина за всичко това,тъй като съм егоист дори егоцентрик. В момента,в който каза обаче,че не ме обича вече,че нямал нищо към мен се почувствах много предадена,защото му вярвах. Тогава се разделихме за много кратко, тогава той ме потърси и искаше да сме заедно. От този ден поведението му към мен се промени и той се отдръпна. Не веднъж ми е казвал,че иска всичко да е различно.

Проблемът е и в мен.....трябва ми време.

# 39
  • Мнения: 2 495
Държиш се гадно с мъжа и очакваш той да кляфка след теб, защото ти му се доверяваш. Сама признаваш кофти държание,  в неговите очи е било още по-зле . Това е продължило доста и се чудиш какво става?

# 40
  • София
  • Мнения: 10 586
Няма как да ти е казал, че не те обича, ако те обича.
Ако го е казал, за да те нарани, още по-зле....

# 41
  • Мнения: 7 436
Често реакциите ни са продиктувани от дълбока обида, нараняване, неразбиране, а не реално, че не обичаш този човек вече.
Една наранено и отхвърлено Его, е  способно  на всичко.

# 42
  • Мнения: 3
При този мъж наистина егото играе доста голяма роля,не го виня за това. В гнева си си казахме тежки и обидни думи,които кънтят и сега. Как да си простим,временната раздяла ще помогне ли?

# 43
  • Мнения: 7 436
Раздялата е временна, когато и двамата са преосмислили нещата, и искат да продължат заедно. Когато са готови на взаимни компромиси и съобразяване с другия. Без компромиси нещата не стават.

# 44
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Едва ли. Ако й беше писано на тази връзка, нямаше да се налага да я "лекувате" с раздели.

Общи условия

Активация на акаунт