Коледни календари - тема №3

  • 72 585
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 975
Благодаря, уж се записвахме в някакъв waiting list за уведомяне, когато бъде пуснат, аз лично никакво известие не съм получила, а на сайта все същото инфо стои и не го намирам. Като сравнявам списъците, този на The Perfume Shop ми се струва по-добър (по-интересен и разнообразен) от The Fragrance Shop.

# 61
  • Мнения: 2 804
Здравейте, дами 🌸
Следя темата с интерес и реших се включа и аз с личния си опит досега.
Голям почитател съм на козметиката на Rituals и миналата година поръчах адвент календара им, по малкия размер.

Трябва да призная, че не бях твърде впечатлена - само travel опаковки и цели 4 ароматни свещи. В сравнение с щедрите комплименти, които винаги добавят към поръчката от немския им сайт, конкретно календар не бих поръчала отново.

Да, аз съм със същите впечатления за кутиите на харесвани от мен марки. Продуктите на Кларанс от кутията им в Нотино са чудесни, за който не ги е пробвал - спиралата, двете бази, околоочният, маската, кремът за ръце и лосионът за тяло, ....

Повечето, обаче имам в пълноразмерни опаковки, а и в травъл опаковките, които са в кутията. Тях ги подаряват с покупки. Има ги и като подарък към пълноразмернен продукт в коледните им комплекти в несесери. Тях харесвам повече.

# 62
  • Мнения: 132
Light beam,  напълно споделям впечатлението ти.
Аз използвам предимно Clarins за бяла козметика и коледните им комплекти са с много добра добавена стойност. Самите несесери също са красиви и ги използвам с удоволствие.
Не съм пробвала техен адвент календар, пробвала съм всичко, което е представлявало интерес за мен именно с травъл опаковки, подаръци и като част от коледните сетове в несесерите.

# 63
  • Мнения: 5 658
И двата парфюмни календара съм ги показала, на The Perfume Shop още не е наличен или поне аз не го намирам, The Fragrance Shop го има. Сравнете описанията на съдържанието и си преценете какво предпочитате.
В Perfume shop беше наличен, него поръчах, но явно бързо се изчерпа.
Цената на Fragrance е по-ниска в сравнение с тази на Perfume.
За този календар ли става дума ?
https://www.theperfumeshop.com/the-perfume-shop/advent-calendar/ … JU?varSel=1277703
Аз тъкмо него поръчах .

# 64
  • Мнения: 348
Може ли да снимате съдържанието на парфюмния календар, когато го получите?

# 65
  • Мнения: 5 658
Може ли да снимате съдържанието на парфюмния календар, когато го получите?
Ако е същият, аз го поръчах за подарък и няма да мога. Simple Smile

# 66
  • софия
  • Мнения: 25 810
И двата парфюмни календара съм ги показала, на The Perfume Shop още не е наличен или поне аз не го намирам, The Fragrance Shop го има. Сравнете описанията на съдържанието и си преценете какво предпочитате.
В Perfume shop беше наличен, него поръчах, но явно бързо се изчерпа.
Цената на Fragrance е по-ниска в сравнение с тази на Perfume.
За този календар ли става дума ?
https://www.theperfumeshop.com/the-perfume-shop/advent-calendar/ … JU?varSel=1277703
Аз тъкмо него поръчах .
Да, появил се е пак 🙂

Има пълно описание на съдържанието в сайта.
Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 775
Аз тази година съм си загледала и този;



Не е козметичен, но ми се стори много готин. Някой сали го е виждал във физичесли магазин? Хич не ми се поръчва с доставка Confused

# 68
  • софия
  • Мнения: 25 810
Чай на Yogi tea продават в ДМ и био магазините. Не знам дали внасят  календар.

# 69
  • Мнения: 2 975
The Perfume Shop чак днес официално обявиха календара в продажба в профила си в Инстаграм. 😁

Календарът на Yogi Tea в магазин Биобазар (Варна) с пълно описание на съдържанието на всички чайове: https://biobazar.bg/produkt/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B5 … 0%B5%D1%82%D0%B0/

Миналата година Teahouse в София са предлагали коледния календар на Yogi, евентуално може да се провери при тях дали смятат да го зареждат.

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 20:01 от Melusine

# 70
  • Мнения: 7 038
Този календар на Yogi е супер подходящ точно за моето търсене, благодаря че споделихте, направо го поръчвам Hug

# 71
  • Мнения: 13 958
В Зелен има календар с чайове на тази марка, а от днес са пуснали и техен.

# 72
  • Мнения: 327
не видях да сте коментирали, че са ги пуснали - l'occitane .
 

# 73
  • Мнения: 1 630
Другата седмица ще има Коледен календар на Yankee candle в Лидл.

# 74
  • Мнения: 36 837
Не го забелязах в каталога, сега ще разгледам пак. По-евтин ли е от тези в Мейкъп и Нотино?

Общи условия

Активация на акаунт