Колко време използвахте детската количка?

  • 2 497
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Щерката я возих до 1 и 10месеца, но тя проходи на 1г. и 1-2 м.!
Синчето ми е на 10м., но пък вече ходи , та ми се струва , че още по рано ще спрем да я използваме!

# 16
  • Мнения: 3 334
до 2г. и 2 месеца,но я ползвахме когато ходехме на пазар,защото е ужасно да нося торби и нея на ръце. Wink

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползваме си я още.Особено както днес вали,а трябва да ходим за кухня и пътя ни е около 20 мин/в едната посока/ с нея ,представям си без нея за колко време ще се приберем.

# 18
  • Мнения: 891
До годинка и два, три месеца.
Рени проходи, пък и количката се счупи и нямаше как.  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 952
Саги  ходи , обаче се уморява и иска в количката , освен това се разхождаме далече и по часове......Затова онзи ден купихме ето  тази :

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2265737&c … parentPage=search

Много е лека и удобна.....Тук е топло , та не се налага да  го  завивам и увивам и затварям в зимна количка....Устройва ме ...Без количка неможем.....

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
До 2 години.

# 21
  • Мнения: 3 360
До 2 години използвах с каката-и сега май ще е така Wink

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
До 6 ти месец....после мишока започна да издивява вътре и го сложих в кенгурото...... почти докато проходи съм го мъкнала на ръце...... взимах и количката отвреме- навреме, че се бях
 " поизгърбила " .......но плътно до 6 ти месец

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние още ползваме. За големи разстояния най вече и ако трябва да спи. Иначе, ако е сам иска да го нося, но има ли друго дете с което да бяга хич не я ползва и за големи разстояния дори.

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
11 месеца.
Просто малко преди да стане на годинка се задържаше в количката максимум 2 минути, след което се изправяше и искаше да слиза в движение.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 101
Използвахме я 1 година. За рождения му ден купихме триколка и   ползвахме нея или ходеше  пеша. Напоследък само пеша се придвижва

# 26
  • Мнения: 4 362
Благодаря ви   bouquet ,аз се притеснявам от едно-ако в един момент махнем количката догодина,вечер като излизаме през лятото как ще се справим със спането  Rolling Eyes ако заспи на вънка,но и аз мисля,че когато проходи стабилно вече ще я махна ,до центъра с колата и после разходки  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: X
До година и месец - два, от тогава си ходи.

# 28
  • на село
  • Мнения: 3 920
И с двете до към 2 години и 2-3 мес.
Радослава спрях да я возя в количката лятото на морето, нямаше как да я вземем и тогава къде пешком, къде на ръце си правихме разходките.
Сега изцяло е махната и навсякъде си ходи пеш.

# 29
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ние още я ползваме,а сме на 1 г.и 8 мес.

Общи условия

Активация на акаунт