Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте!
Очаквах цикъл преди няколко дни, но ми закъсня и реших да направя тест за бременност който беше положителен. До тук добре, ходих днес на преглед при следящия ми АГ, понеже вече съм раждала при него, но той не видя на ултразвука нищо. Каза да изчакаме до следващия понеделник и пак да отида. Получих кървене наподобяващо цикъл, утре отново съм на преглед, но до тогава главата ще ми се пръсне. Моля някой ако му се е случило нещо подобно, да сподели.
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 40 924
Може да е грешен тест, може да е имало някакво зачеване, но да не се е задържала яйцеклетката и сега да я изхвърляш. Лошо е ако е цветна бременност, но няколко дена ще изчакаш, няма да са фатални. И си направи пак тест.

# 2
  • Мнения: 6
Може да е грешен тест, може да е имало някакво зачеване, но да не се е задържала яйцеклетката и сега да я изхвърляш. Лошо е ако е цветна бременност, но няколко дена ще изчакаш, няма да са фатални. И си направи пак тест.
Бяха 2 положителни теста.
Кога да направя пак?

# 3
  • Мнения: 12 127
Аз бих пуснала ЧГХ в лаборатория, през два дни и да видя дали нараства стойността. Ако всичко е наред, стойностите би трябвало почти да се удвояват.

# 4
  • Мнения: 105
Подкрепям мнението на Clo БЧХГ ще даде най точен отговор на въпроса ти. Преди една година с поло отделен тест и кафяво зацапване се оказа,че съм с извънматочна бременност

# 5
  • Мнения: 6
Аз бих пуснала ЧГХ в лаборатория, през два дни и да видя дали нараства стойността. Ако всичко е наред, стойностите би трябвало почти да се удвояват.
Пуснах такъв тест за момента е само 1. Показва отрицателен резултат.
Възможно ли е просто уринарните да са били грешни? Като имаме предвид, че един от тях беше шуър чек (писалка)?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 5 945
Може да е било биохимична.

# 7
  • Мнения: 13
Здравейте,
Бих искала да попитам някой дали е имал подобен случай и ви моля за съвети тъй като ми е много притеснено. Месечния ми цикъл трябваше да ми дойде на 28.03.23 , но ми закъсня с 8 дни направих тест и се показаха две чертички, 2 дена по късно реших да направя отново тест но този път с първа урина , уви беше с прекалено бледа черта. В същия ден на обяд отново направих още един по същия начин. На следващия ден направих четвъртия тест за бременност и се показаха отново 2 черти. В същия ден се чух с АГ и той ми каза да отида на кръвен. Кръвния тест показа че не съм бременна , но ЧХГ ми не отговаря за 5г.с. Резултатът беше 69.99…, което е високо ако не съм бременна. Особеността при мен е че преди 11месеца имах спонтанен аборт, и с приятеля ми решихме да си имаме дете но да не бъде фикс идея, та този месец между двата цикъла имахме само един полов акт който по мои изчисления беше деня на овулацията. Прегледа ме АГ и му казах подробности но на вагиналния ехограф нищо не се показа. Каза ми че щом сме имали 1 полов акт съм в 3 г.с.  и ми каза да повторя кръвния тест след седмица, и след това да отида отново на преглед защото е твърде рано да се види нещо каза ми че плодния сак е възможно все още да не се е разтворил. Предписа ми фолиева киселина и аспирин протект. Един ден по късно вечерта при избърсване забелязах бледо розово зацапване, на сутринта също , а по обяд леко се засили , но не както обикновена менструация може би съвпада нагледно като 4-5 ден от менструация която вече намалява . Много ми е притеснено а АГ ми в чужбина, и ми е много трудно да чакам времето хич не минава. Някой дали може да ме посъветва или поне ако се е сблъсквал с такава ситуация на 23 години съм и много искам да си имаме бебе

# 8
  • Мнения: 10
Здравейте, имах положителен тест за бременност и 4 дена по-късно ми дойде цикъла ,имах закъснение 7 дена.

Общи условия

Активация на акаунт