Мнения за Keto Black

  • 10 197
  • 3
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 153
Здравейте! Някой ползвал ли е Keto Black? Нещо на сайта не ми стана ясно как се употребява. Първо пише, че не се спазва диета, а по надолу да го пиеш сутрин и вечер вместо храненето. .. че то ако е така и с чаша студена вода сутрин и вечер ефекта ще е същия🙂 Въпросът ми е има ли някой,  който го е ползвал, има мнение за продукта и не се е регистрирал току що, за да ми отговори.😉

# 1
  • Мнения: 8
Здравей и аз търся информация и най-вече сайта от който се поръчва.

# 2
  • Мнения: 214
Здравейте! Някой ползвал ли е Keto Black? Нещо на сайта не ми стана ясно как се употребява. Първо пише, че не се спазва диета, а по надолу да го пиеш сутрин и вечер вместо храненето. .. че то ако е така и с чаша студена вода сутрин и вечер ефекта ще е същия🙂 Въпросът ми е има ли някой,  който го е ползвал, има мнение за продукта и не се е регистрирал току що, за да ми отговори.😉

Не се занимавайте с глупостиии... от два месеца съм на Кето режим, и се чувствам  супер, казвам го като човек пиещ поне 2 л кока кола, вафли, снаксове и други вредни неща.
Режима е супер, не си давайте парите за глупости....няма МАГИЧЕСКО хапче, но с този режим не усещаш глад и е супер. Кето режима не се препоръчва за хора с Диабет или  пред диабетно състояние.

# 3
  • Мнения: 1
Силно НЕ препоръчвам Keto Black!! Използвах го, но никакъв ефект няма. Има само странични ефекти като главоболие, безсъния, отпадналост и други ужасни странични ефекти! Също така е възможно да доведе до проблеми с бъбреците! Не си давайте парите- ще съжалявате, както аз съжалявам! Само вреди, без да помага!

Общи условия

Активация на акаунт