Бързи здравословни въпроси и отговори – 37

  • 21 613
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 463
Освен Ковид и грип, има още доста вируси в момента. Не е лошо да се изключат, разбира се, с тест. Моя приятелка беше така преди седмици, оказа се положителен грип А.
Аз също бях на АБ до днес, при мен нямаше температура (аз не вдигам), но ме тресеше, болеше ме всичко и имах гърлобол и хрема, която прерастна в синузит. Детето и мъжът ми се разболяха също, но при тях мина по-леко.

# 736
  • Мнения: 847
Някакъв вирус те тормози в момента.
Затова резултатите са такива.
Абе и аз се чудя какво е изобщо.
От 1 ви Януари взех да вдигам  температура над 37 градуса.
Според вас да си взема ли пак от този комбиниран тест за ковид и грип
Същото! Мъжът от 27 вечерта се разкашля, от 28ми вече беше с температура. На 29 вдигна 39+, отиде при личния и му изписа антибиотик. На 31 вече нямаше температура и сега е добре.
Хвана ме и мене - от 1ви сутринта съм с температура 37,7 - свалих я, после последва и хрема. На 2ри цял ден нищо и вечерта 38 - самопредписах си на мъжа антибиотика. Днес пак нямах цял ден и преди малко - 37,6. И хрема имам и болки в цялото тяло - най-вече в гърба, гърдите, рамената. При вас подобно ли е?
Въпросът - след кой прием почва да действа антибиотика? Тази температура само вечер ме притеснява.
Горе долу е така.
Имах на няколко пъти 37.8 ,37.6 от вчера следобед не съм вдигала температура.
Имах болка във двете страни на кръста и лимфни възли под челюстта подути и малко ме боляха.
Общо взето това е при мен

# 737

Общи условия

Активация на акаунт