Пъзели 48

  • 18 912
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Свищов
  • Мнения: 884
Възхищение към всички, наредили пътуващите слънчогледи. Голям зор. Направо очите ме заболяват като поредя малко повече. Днес от 10 до 12 сигурно 50 парчета съм сложила. То зверене, то пробване. Днес мисля да се опитам първата половина да завърша....ама само ще се опитам. Дано последната в списъка Happy eyes не бърза много, защото не обичам да се отказвам и съм си наумила да го преборя.

# 91
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Nalsi, ако ще продаваш първия и третия, имай ме предвид, моля те.
Креми, много е труден този пъзел, аз се отказах безславно.

Ето го най-накрая моя 500 частов Гибсън, който редих една седмица. Joy

# 92
  • Мнения: 6 938
Оо, имало и по-зле, аз поне за 1500 части се бъхтих цяла седмица Joy

Ее, поживяли сте си вие в Пловдив, ама толкова беше Smile Нищо лично против техните куриери, не съм имала никакви проблеми (освен съвсем в началото докато научат адресите), но аз си предпочитам доставката до офис.

Атанас, предлагат един вид безплатна доставка над 30 лв., но кой от всичките видове ще е зависи от много фактори и се променя в зависимост от натовареността. За градовете където разнасят техните куриери обикновено използват тях.

И днешният пъзел улов с любезното съдействие на Приказливка, безкрайно благодаря за милия жест Hug
Нямам търпение за двата на Колин Томпсън, но сега съм леееко скептична към този на Ейми Стюарт след това, което ми причини с Трефл-а Joy

# 93
  • София
  • Мнения: 8 603
Аз миналата година редих 3000 на Едука и беше окей, въпреки хлабавата сглобка; но редих върху филц (килимче имах).

# 94
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Бухтичка,честити придобивки.Коледния Трефл е страхотен,благородно завиждам Purple Heart

И аз съм на мнение,че Едука са с хлабава сглобка.Не съм редила техен със стегната такава,макар и в последно време по групите да забелязвам постове с информация,че на новите им пъзели сглобката е подобрена

# 95
  • Мнения: 214
Аз имам възможност и от Пловдив и от Пазарджик да си взема пратката (42лв е, пробвах и с 200лв само да видя дали ще има промяна). От офис на Спиди в Пловдив - 2.99лв, от офис на Спиди в Пазарджик - безплатно. Каква е разликата дали ще ми го пратят със Спиди до Плд или до Пз? За безплатната до адрес с техен куриер съм съгласен, че им е по-изгодно. Пробвах и с още няколко големи и малки градове - за големите доставка до офис се заплаща, за малките е безплатна.

# 96
  • София
  • Мнения: 8 603
Ами какво само ще богатеем в големите градове! Я да си плащаме - хората знаят, че можем Grinning
Понякога има външни фактори - не знаем например на Спиди колко са изтрещели условията... Аз водих с тях дълга битка за правилно разпределяне на пратките ми (че ходеха в Бистрица, а аз съм току до Панчарево и куриерите за двата района си ги препредаваха сутрин). Накрая уж се разбрахме и всичко потръгна, докато един ден поръчките ми след "успешно електронно плащане" спряха да минават в следващ статус (освен ако не се обадя в чата). Оказа се, че от Спиди пак са променили изписването на адреса ми и всеки път в Озон човече трябва да го напише ръчно, та да захапе системата на Спиди... Пак изиграх филма със Спиди, разбрах как да си напиша адреса в профила в Озон и сега-засега нещата пак са окей. С цялото това исках да илюстрирам, че може проблемът с цените на доставки да не е в Озон. А може и да е.

# 97
  • Мнения: 4 086
Да не би да са отворили магазин в Пловдив и да имат си съвсем транспорт? В София е безплатно до адрес, защото имат собствен транспорт и не ползват куриери. С куриери е платено.

# 98
  • Мнения: 6 938
От офис на Спиди в Пловдив - 2.99лв, от офис на Спиди в Пазарджик - безплатно. Каква е разликата дали ще ми го пратят със Спиди до Плд или до Пз?
Аз го написах, предлагат ЕДИН вид безплатна доставка, а видът на безплатната доставка зависи от други фактори. В случая точно днес е написано в темата, че вече и в Пловдив разнасят техните куриери. Така че за Пловдив най-често безплатната доставка ще е с техен куриер, а другите ще са платени. В Пазарджик нямат техни куриери предполагам и тъй като трябва да предложат някаква безплатна доставка в момента това е до офис на Спиди.

И при нас във Варна безплатната доставка беше до офис на куриер дълго време, но откакто тръгнаха техните куриери това е вариантът.

Тони, голяма сага при вас Flushed Добре че сте намерили някакво решение.

# 99
  • София
  • Мнения: 8 603
Ама моля ти се - вилна зона... Все едно че на луната отидох да живея Grinning

# 100
  • Варна
  • Мнения: 36 829
Бухтичка, искам парижкия Блубърд. Оказа се, че съм си купила Венеция, така че този ще ми допълни колекцията. Запази ми го пък ще видим кога ще успея да го взема. По принцип след 10.11 вече програмата ми ще е по-свободна откъм време и даже ще имам почивни дни, така че ще е някъде там Simple Smile

# 101
  • Варна
  • Мнения: 721
Да си кажа, че от днес съм паднала жена, и единственото, което мога да правя е да лежа и охкам. Аааа, и да гледам красотите, които редите.

# 102
  • Мнения: 1 028
Ох, много е гадно. Бързо възстановяване и дано да нямаш трайни поражения.

# 103
  • Мнения: 424
О, FloridaM, съжалявам за случилото се! Добре е, че не губиш чувство за хумор. Simple Smile Скоро да се изправиш ти пожелавам!

Колкото и да не ми се иска, ще се разделям с някои пъзели. Цените са тукашните, за някои от тях май е второ повикване Simple Smile
Скрит текст:



Този не е с най-прекрасното качество, има доста неразрязани парченца, възможни разслоявания, подлепила съм тези, които съм забелязала.





# 104
  • Мнения: 214
Един малък и бърз - Clementoni 500

Общи условия

Активация на акаунт