Търсим 100 желаещи, които да тестват крема Mixa Hyalurogel Rich

  • 14 216
  • 504
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 639
Моята кожа се изсушава предимно зимата, от смяна топло-студено, от отоплението като парно вкъщи и климатик в работата. Също така забелязвам когато съм в състояние на стрес също влияе на нейното изсушаване.

# 106
  • Дупница
  • Мнения: 299
Кожата ми  определено е изключително суха. Непрекъснато се налага да нанасям крем или кокосово масло.

# 107
  • Мнения: 3
Най- много ми се изсушава кожата през зимните месеци. И ми се налага да използвам хидратираща козметика.

# 108
  • Мнения: 409
Кожата ми е суха. Особено през зимата я усещам доста опъната.

# 109
  • Мнения: 151
Кожата ми е суха и чуствителна. През зимата от студа и вятъра кожата на лицето ми става червена и раздразнена. Опитвам да я хидратирам по често, но без успех. Освен това, ако попадна под действието на климатика, започва да ме сърби и още повече се изсушава.

# 110
  • Мнения: 542
Да, чувствам я суха, затова редовно се грижа за нея. При студено време и особено когато духа вятър кожата на лицето ми става още по-суха.

# 111
  • Мнения: 151
Да, кожата на лицето ми е суха особено през студените месеци поради неблагоприятното влияние на времето (студ, вятър).

# 112
  • Мнения: 1 941
През различните сезони кожата ми се променя, но по-често е суха. В студените месеци, особено сутрин, е много опъната и напрегната. С подходящият хидратиращ крем този проблем ще се ограничи. Предпочитам да ползвам нощен крем е през деня кожата ми е гладка и еластична, без лъщене.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
Студа и вятъра изсушават най-много кожата ми на вън, а в къщи климатиците.

# 114
  • Мнения: 416
Със смесен тип кожа съм и аз, нормална и суха след баня, след излагане на вятър и студ.

# 115
  • Мнения: 1 177
Ползвала съм 2 от продуктите на марката именно защото кожата ми е суха. Но при студова алергия май всички са така. Щом стане октомври месец и се почва с кремовете за лице и ръце.

# 116
  • София
  • Мнения: 11 023
Кожата на лицето ми е комбинирана. На определени места е мазна, а на други е толкова суха, че чак се лющи.

# 117
  • Мнения: 82
Понякога я усещам суха, лятото от слънцето, зимата от студа.Ползвам хидратиращ крем!

# 118
  • Мнения: 771
Кожата ми често има проблеми и ми излизат пъпки, но не защото е мазна, а именно защото е суха. Ако не я хидратирам правилно се влошава драстично.
Студеният въздух и вятърът я изсушават още повече. Като измия лицето си и ме опъва ужасно. За щастие поне не се бели. Много ще се радвам да изпробвам продукта, тъй като съм използвала продукти за сваляне на грим на Mixa и ми допаднаха.

# 119
  • София
  • Мнения: 13 623
Кожата ми напоследък е доста суха, заради възрастта (47), 5-те раждания и хормоните, които съм приемала през годините по време на ин витро процедурите. Единствено лятото в жегата понякога реагира като смесена, но доколкото знам това също е признак на дехидратация. През зимата и на изкуственото отопление кожата ми страда сериозно, когато не съм я хидратирала достатъчно, заради което полагам сериозни грижи.

Общи условия

Активация на акаунт