Търсим 100 желаещи, които да тестват крема Mixa Hyalurogel Rich

  • 14 197
  • 504
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 554
Кожата ми е суха, към смесена. С продуктите на Mixa виждам подобрение. Студът определено допринася за изсушаването на кожата ми.

# 91
  • Мнения: 53
Кожата на лицето ми е суха. А зимата нещата се усложняват.

# 92
  • Мнения: 505
С времето, кожата ми стана суха.Това особено се задълбочава през студените зимни месеци..За да си помогна, използвам дълбоко хидратиращ крем.

# 93
  • Мнения: 16
Кожата ми определено е много суха.Това се засилва когато времето е студено и ветровито.Люпи се и е изтощена.

# 94
  • Мнения: 28
Да, особено в този период от годината, заради вятъра и студа. Зачервявания, сърбеж и дори лющене са чести спътници в ежедневието ми... Бих опитала този продукт.

# 95
  • Мнения: 7
Кожата ми за жалост е много суха. Постоянно се бели особено зимата. Изляза ли навън за по-дълго и без да се намажа с крем , веднага започвам да се "роня". Използвам хидратираши кремове,но за жалост не всеки такъв крем ми помага,а и някои имат доста неприятна за мен миризма. Бих опитала крема на Mixa и ако ми помага ще продължавам да го използвам целогодишно.

# 96
  • Мнения: 34
Бих го пробвала, чувала съм ,че хидратира добре и остава гладка кожата

# 97
  • Мнения: 1 333
Кожата ми е суха,а зимата без хидратиращ продукт е ужасна!

# 98
  • Мнения: 40
Участвам с удоволствие!
Често чувствам кожата си суха, особено през зимните месеци. Ползвам бадемово масло и хидратиращ крем. Много бих искала да опитам нещо ново и ефикасно.

# 99
  • Мнения: 423
Кожата ми е суха. Усещам я опъната, когато е студено и след баня

# 100
  • Мнения: 23 150
Кожата ми винаги е била мазна, но хидратиращите кремове помагат да няма прекалено образуване на себум.Така че са неизменен помощник в грижата за нея.

# 101
  • Мнения: 149
Да, кожата ми определено е суха и дехидратирана. Обикновено това се случва есента и зимата, въпреки че полагам доста грижи за това. Задължително след банята използвам маски, серуми и кремове. От студа и вятъра също усещам кожата ми опъната и дърпаща в неприятно усещане.

# 102
  • Мнения: 28
Да , често чуствам кожата на лицето си опъната, суха и не жизнена - неприятно е , особено през този сезон.

# 103
  • Мнения: 750
Кожата на лицето ми е много суха, зимните месеци е най-зле. Налага се да слагам крем не само сутрин, но и да подновявам през деня, защото са много неприятни опъването и усещането за пресушена кожа.

# 104
  • Мнения: 275
Лятото кожата ми е суха след плажа

Общи условия

Активация на акаунт