Търсим 100 желаещи, които да тестват крема Mixa Hyalurogel Rich

  • 13 973
  • 504
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 969
Моята кожа е много суха, понякога ме сърби и се лющи. Положението се влошава след измиване, след излагане на вятър или слънце.

# 76
  • Мнения: 786
Като тийнейджърка, започнах да се интересувам повече от грижата за кожата си и още в началото разбрах, че съм със суха кожа. През есента и зимата естествено от студеното и ветровито време, кожа ми става още по -суха, но позлвам ежедневни кремове за хидартация. Всяка седмица си правя и домашни маски.

# 77
  • Мнения: 5 278
Определено зимата е по-суха, особено при вятър и слънце.

# 78
  • Мнения: 43
Усещам я суха, особено в зимния сезон. Липсата на прием на достатъчно течности определено влошава чувството.

# 79
  • Мнения: 1 651
Точно идва сезона, в който започва едно опъване по бузите и брадичката. Кожата ми като цяло е смесена, лятото леко мазнееща, но зимата си има сухите участъци.

# 80
  • Мнения: 109
Кожата ми определено е суха през зимата, като за това оказва влияние студеното време.

# 81
  • Мнения: 3 136
Да,усещам я.Особено зимния сезон.Вятърът,праховете,студент за мен оказват влияние.

# 82
  • София
  • Мнения: 939
Кожата ми по принцип е нормална, мазна в т зоната. През зимния сезон се изсушава от студа и вятъра, както и от парното вкъщи.

# 83
  • Мнения: 321
Кожата ми суха- винаги е била. Особено зимата става болезнено приоопъване.

# 84
  • Мнения: 1 135
Имам чувствителна кожа на лицето и вятър, студ, сух въздух ми се отразяват много зле.

# 85
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Да, особено сега, през есенно-зимния сезон, усащам кожата си суха - студът и вятъра допринасят затова.

# 86
  • Мнения: 13 552
Определено усещам кожата си суха,особено през зимния сезон. Вятърът,праховете,студът за мен оказват влияние.

# 87
  • Мнения: 482
Моята кожа на места е суха, на места мазна.

# 88
  • Мнения: 4 868
Кожата ми  е суха и напукана през цялата година

# 89
  • Мнения: 8 476
Кожата ми е много суха. Есенно-зимния период се влошава положението.

Общи условия

Активация на акаунт