Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 11

  • 24 151
  • 702
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 36 524
Гледах онзи мини сериал за Инграм - там даже ревяха участниците (предполагам, че отговаря на истината, нали е полудокументален).
Една се обади на баща си (като жокер), той като чу въпроса й каза "Вземи парите".

# 511
  • Мнения: X
Аз не съм живяла тогава и по музика не учехме нищо, само пеехме от време на време.
Но може да зададат такъв въпрос - както питат за химия (от която повечето хора не помнят нищо), може да питат и профилирани знания по музика.

Аз също не съм живял в комунизма, родил съм се през 1989 година, ако ме разбираш. Става дума за факта, че хора с обща култура, не да се фукам, като мен на тия въпроси няма да могат да отговорят, повечето са толкова сложни и пълни с подвеждане, че има реална опасност човек с обща култура да се обърка и да не нацели правилния отговор и да си тръгне с 0 лева.
Прекалено сложни въпроси питат, такива, каквито дори в училище не се учат, така например ако попитаме какво се случва когато смесиш метан с хлор и каква е реакцията е едно, но там няма да те питат подобно нещо. Аз имах отлични оценки в училище и бях известен като зубрач, но на по-голямата част от тия въпроси няма да мога да отговоря, защото повечето са свързани все с факти, които нямат връзка с нищо което сме учили в училище или в университет for that matter.

# 512
  • Мнения: 7 856
Опали - Австралия трябва да е. Наскоро имаше документална поредица за търсачите на опали в Австралия.

# 513
  • Мнения: 36 524
Да, участникът не е гледал Дънди Крокодила и Завръщане в Рая.

# 514
  • Мнения: 7 856
И каза, че камъкът бил евтин и би било много скъпо транспортирането му от Австралия 🤣.
Като че ли ще изнасят блокове гранит с тегло от тонове...
Добавям - желязо.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 18:41 от Недоволна

# 515
  • Мнения: 36 524
Сигурно си представи тези камъчета по сергиите. Там даже понякога наричат едни лъскави стъкълца опали (зелени, сини, кремави)...

# 516
  • Мнения: 9 071
Мадона трябва да е.

Има една юношеска книжка за кралица Нефертити от Австралия доколкото си спомням,и в нея ставаше дума и за опали.

# 517
  • Мнения: 7 856
Жената е с интересна биография и живот, ще видим до къде ще стигне.
Но жокерът беше залудо използван - по времето на Джанис Джоплин не е имало МТВ, другите са много по-млади от Мадона, а и тя беше доста скандална на млади години.

Мадона трябва да е.

Има една юношеска книжка за кралица Нефертити от Австралия доколкото си спомням,и в нея ставаше дума и за опали.
Какво общо има Нефертити с Австралия?
Нефертити е невероятна красавица, принцеса от Митани (близко източно царство от преди хилядолетия), жена на Аменхотеп 4-ти (Ехнатон).

Поправям се - не знам защо реших, че във въпроса е Джанис Джоплин, а не сестрата на Майкъл Джексън
Но тя не е скандална личност.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 18:56 от Недоволна

# 518
  • Мнения: X
Еее, на тази жена са супер лесни въпросите дотук.

# 519
  • Мнения: 36 524
Точно това щях да напиша - елементарен въпрос за числото 42.

# 520
  • Мнения: 41 024
Мадона трябва да е.

Има една юношеска книжка за кралица Нефертити от Австралия доколкото си спомням,и в нея ставаше дума и за опали.

# 521
  • София
  • Мнения: 27 220
Еха, 42 любима книга и за мен Simple Smile
Аз пък първосигнално казах ЮАР заради кървавите диаманти... Май щях да изгърмя.
Мъжът похабен потенциал и пак нулев телефонен жокер. Или не чуават (?!) или са неадекватни.

Жената ми е симпатична и стискам палци.

# 522
  • Мнения: 8 232
Ооо, много обичам книгите на Бобев. Жрицата на змията ми е любима.

# 523
  • София
  • Мнения: 27 220
И на мен ми е любима.
Как се казваше змията, аз плаках за нея. Ама бях малък, любима книга.
Кезакохакли? Или нещо подобно беше?

# 524
  • Мнения: 36 524
Жокерът не разбра думата "опал". Накара го да я повтори два-три пъти, докато асимилира.

Общи условия

Активация на акаунт