Защо жена над 40 е преследвана предимно от мъже на 30-35

  • 6 754
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 984
Темата е провокирана от личния ми живот.
Последните 20 години имам интеракции и сериозни връзки с много по-малки от мен мъже. Не са генерирани от мен, поне не основно.
Също така – те искат да имат деца от жена над 10 години по-голяма от тях и да сключват брак!
Какво мислите, на какво го отдавате, на какво се дължи?

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 294
Дължи се на "хвани си кака да те отрака".

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 22:03 от VickyTaylor

# 2
  • Мнения: 6 397
Младолика си, готина, свежа и се държиш по-разчупено.

# 3
  • Мнения: 41 151
За секс мога да измисля някакво обяснение, но да искат брак и деца от жена на 40 ми е наистина странно.

# 4
  • Мнения: 17 407
И аз, но не се хваля. Дори с това, че разликата е 20 год., и нито са генерирани от  от мен,  нито са консумирани. Мераците им.
Сещаш се.

# 5
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
А тези по-малки мъже...мъже ли са или просто търсят някоя жена да ги поеме от мама и да продължи да ги дундурка и кърми?

Също така – те искат да имат деца от жена над 10 години по-голяма от тях и да сключват брак!
Защо продължава да се приема, че само мъжете могат да си падат по по-млади жени и съответно по-младите жени да искат по-възрастни мъже?!

# 6
  • Мнения: 19 984
Не, мъже са. Отделени са от мама. Не търсят дундуркане. Търсят женственост.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 807
Инфантилни са. Имам няколко колежки на тия години, страдащи по младостта си, та те са като на винтов стол - въртят се болни за внимание и ако някой по- млад (келеш обикновено) ги налази, го разправят с дни как по- млади мъже ги харесвали.
Хора, които не умеят да остаряват са това за мен и цялото им излъчване се върти около това.

# 8
  • Мнения: 21 518
Странно заглавие. Това въпрос ли е, или просто искаш да се похвалиш. И казваш, че това продължава последните 20 години, тоест откакто си била на 20.... Колко годишни да били тогава тия "мъже", излиза да са били в прогимназия

Но! Разбрахме, че търсят женственост, която явно намират у тебе, както и имат сериозни намерения за брак и деца. Какъв е проблема?  Да не би да си омъжена, а пък тия  обожатели да не те оставят на мира?
За друго не се сещам.

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 22:34 от Iris04

# 9
  • Мнения: 31 857
Ми всякакви хора има. И има мъже може би предпочитат по-възрастни.
Ето Макрон примерно.
Или пък си по-младолика.
Имам позната и тя все по-млади си ги хваща. Иначе има две деца над 20 години са вече. Тя е над 40. Може би 45.
Но се поддържа. Хубава е.
Даже в момента живее с по-млад, който иска деца от нея. Но тя данъка си го е платила. Две има и си му е казала, че не смята повече да ражда. Ама той си седи. Ми да седи Grinning

# 10
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
Не, мъже са. Отделени са от мама. Не търсят дундуркане. Търсят женственост.
Значи нормално.....има жени , които не харесват днешните поколения мъже. Има мъже нехаресващи днешните поколения жени...

# 11
  • Мнения: 19 984
Не се хваля. Имах страхотна над 10 годишна връзка с такъв мъж. Приключих я аз. После се събрах с още по-малък. Той за 3 месеца годежен пръстен. Защо?

# 12
  • Мнения: 7 343
Нямам подобни наблюдения. Ако е така, значи нещо в теб ги провокира, вероятно са незрели мъже, намерили утеха и сигурност при теб.

# 13
  • Мнения: 21 518
А защо имаш връзки с такива мъже, след като това те озадачава и не ти харесва?

Моят мъж е по малък от мен с  три години  и хич не ми пука.Над 20 години сме семейство, дете имаме... И далеч не съм само аз.

Наистина не разбирам какъв  е проблема
Като те притеснява възрастта им,,  не влизай във връзка с по-млади..

# 14
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 850
Не се хваля. Имах страхотна над 10 годишна връзка с такъв мъж. Приключих я аз. После се събрах с още по-малък. Той за 3 месеца годежен пръстен. Защо?
А някакъв сериозен ефект от връзките с младите? Деца? Или само джиджи-биджи?

Общи условия

Активация на акаунт