Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След ❤️Тема 1

  • 59 195
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Това увикване и хокане, блъскане  адски много ме напряга мен...Горките хора, всява се страх и принуда да правят това, което не искат.Жалкото е ,че и в наши дни има подобни случаи!
Страха от побой-да те е страх да се прибереш.Ужасно и много тъжно,но Ферит никога не би постъпил по този начин ,колкото и да е  ядосан , докато при бащата на момичета,Кязъм(изключително противен образ ,повдига ми се като го видя)е като нещо нормално.Приема децата си като  стока,която да продаде по-изгодно,а жена си третира като боклук и недоумявам,защо тази жена търпи и се примирява с това държание към нея и момичетата.
Юсуф е нагъл ,но ще  създаде проблеми.Прехвърли вината на Сейран и се изкара жертва при положение,че Сейран му даде възможност.На това му казвам аз нагъл и безочлив тип
Записвам се и аз в темета, защото много харесвам сериала. Напълно съм съгласна с вас, а за Юсуф мога само да добавя, че и грозен и неприятен. Даже гласа му е неприятен. Как можаха точно този актьор да изберат?

Ферит❤

# 61
  • Мнения: 1 813
Добро утро на всички!
Посрещнете слънчевия есенен ден с усмивка и топло кафе!



Според мен Юсуф беше насъскан да действа от Суна,която му каза,че бракът на Сейран е сделка между двамата!Освен това,той смята,че тя е насилствено държана в къщата на Корхан!Всички действия на Ферит засилиха неговото мислене,че трябва да освободи Сейран!
Има доза истина в неговите мисли,защото наистина ожениха Сейран насилствено!
Това,че тя му казва,че не го иска и трябва да я остави на мира,той го отдава на страха и от семейство Корхан и баща и!
Не иска и не може да повярва,че тя не го обича вече,че толкова бързо е забравила любовта си към него!
И  е егоист,и е дебил,и е самоуверен,нахален и прост , и в  същото време е прав за себе си!
Лошото е,че Сейран не е много убедителна,когато му казва,че не го иска вече!Чакам с нетърпение серията,в която тя ще се обърне към него с думите-"Обичам Ферит!Обичам мъжа си!"
Само тогава Юсуф ще повярва,че това е истина!
Всъщност,забулязахте ли,че Сейран не отвърна поглед и не се обърна,когато Ферит се преобличаше?За мен това е много показателно в промяната на отношенията между тях!

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 08:31 от usmivkata20

# 62
  • Мнения: 1 544
Добро утро! Слънчев и спокоен ден! 🌺


.................

Рибарче 7 еп. трейлър

[https://www.youtube.com/watch?v=EAABR5HHMEQ](https://www.youtube.com/watch?v=EAABR5HHMEQ&fbclid=IwAR0vMemS5pN … f1N9DW69xCDJtDiTY)

Превод:

- Благодаря ви .. син Юсуф ... дойде и каза цялата истина .. сърцето му принадлежи на нея .. Но дали това е подходящо за нашето семейство

- Ще обясниш ли?

- Поведението и на вашето, и на сестра ви вече омръзна. Виновен си, но се обличаш

- Честен човек, браво

- Направо полудявам.. какво е? Това тест за търпение ли е?

- Ще помоля всеки от вас за това

- Исках г-н Халис да знае и моята версия.

- Какво правиш тук?

- Добро момче…. Познаваш ли го?

- Кой си ти?

- Вие ли сте Юсуф на Сейран?

- Знаете ли какво е по-трудно от чакането? Знайте, че и вас очакват

# 63
  • Мнения: 5 723
Добро утро на всички!
Посрещнете слънчевия есенен ден с усмивка и топло кафе!



Според мен Юсуф беше насъскан да действа от Суна,която му каза,че бракът на Сейран е сделка между двамата!Освен това,той смята,че тя е насилствено държана в къщата на Корхан!Всички действия на Ферит засилиха неговото мислене,че трябва да освободи Сейран!
Има доза истина в неговите мисли,защото наистина ожениха Сейран насилствено!
Това,че тя му казва,че не го иска и трябва да я остави на мира,той го отдава на страха и от семейство Корхан и баща и!
Не иска и не може да повярва,че тя не го обича вече,че толкова бързо е забравила любовта си към него!
И  е егоист,и е дебил,и е самоуверен,нахален и прост , и в  същото време е прав за себе си!
Лошото е,че Сейран не е много убедителна,когато му казва,че не го иска вече!Чакам с нетърпение серията,в която тя ще се обърне към него с думите-"Обичам Ферит!Обичам мъжа си!"
Само тогава Юсуф ще повярва,че това е истина!
Всъщност,забулязахте ли,че Сейран не отвърна поглед и не се обърна,когато Ферит се преобличаше?За мен това е много показателно в промяната на отношенията между тях!

Положението при Сейран беше като бомба с дръпнат фитил..........оставям настрана боя и затварянето в"пандиза " от Кязъм .
Тя беше тази ,която предложи на Юсуф да  избягат , а той / да , донякъде е прав ,че ще  има дори и физически последици ...../но ...заман йок   и той го проигра .....
И сега" след дъжд качулка ". Направо си е засегнато мъжко  его .....видите ли Сейран се нуждае от спасител ......геч оолум ,чок геч.....
Де факто ,получи се отмъщение  от негова страна ,ама яка каша забърка и ще плати цената Сейран ,а тя вече плати ...Сбогом университет .....

А Халис ага нали си е от време ОНО ,живее далеч от съвремието ......дали си мисли ,че с този "порядък " има здраво , истинско  семейство,  с което да се гордее ...Та тези хора дори не могат да дишат


Всеки  от героите носи своята  болка и спасението  е ........примирение ...но ...докога !?!?!?!

# 64
  • София
  • Мнения: 30 208
Според мен Юсуф взе правилното решение за себе си и за Сейран. Къде ще избягат от фамилия Корхан? Как ще се бори срещу тях? И нали не си е представял, че Ферит Корхан ще иска булка, и после ще каже "ами добре, избягала-избягала, няма проблем, ще се примиря със сестрата."? Юсуф на практика направи добро и на себе си, и на Сейран, ама ще го осъзнае по-късно. Сега е разочарован първо от себе си, че нямаше кураж, и второ от Сейран, че не е постъпила мъжки, което той очакваше. Satisfied

# 65
  • Мнения: 1 625
Не, от себе си не. От Сейран, щото тя не е решила проблема. Тя е длъжна, той не.

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 19:00 от janakrasi

# 66
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Сейран е трябвало да избяга сама Laughing Тя да се спасява, нея да преследват и евентуално да убият. Толкова за любовта му. Не ми го хвалете! Добре че тя разбра що за стока е.

# 67
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
Истината е ,че за мен Юсуф е един страхливец.Да избягала сама и да решава проблема сама ,а той в тоя случай за какво ще и тогава ,като не може да разчита на него.
Не съм коментирала ,защото обичам да гледам с бг субтитри и ако има такива ,се възползвам максимално.
Тук е моментът да Благодаря и  на "Любими сериали с превод" за удоволствието,което ми доставят с превода си!
Здравейте на всички 😉☺️

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 17:13 от I.V

# 68
  • Мнения: 5 723
К'во бягане ,к'ви  фантазии му ходят в главата на този пъзльо./ Корхан-ови щяха  да ги намерят ,да ги убият и т.н.бяха  аргументите му  /

Сейран отказа да се сгоди за Ферит Корхан  щото иска да учи - първо , не иска да се  омъжва като "стока", не  иска да "прескочи " сестра си ,която би ИЗБРАНА в хамама и да понесе последиците от нея ,както и стана .

Ами този бой дето го изяде Сейран за  отказа от бея Антеп-ски и затварянето в килера ,ако го беше изял този пъзльо ,той щеше да се ожени за Ферит ...ще не ще ....

Изпратил майка си някъде си - що бе кахраман "умен " ...ела с нея при Кязъм да поискаш/спасиш  момичето  от Корхан-ови .
Кажи ,че насила са я дали , че ще се грижиш за нея и т. н. А той е пределно наясно ,че нищо не може да ѝ предложи ....не работи , няма средства , жилище,неможе да поеме отговорност ...докато тя беше готова и под звездите да спи , но да са заедно ......а не с този тръгнал за  едната , а взема другата ......
Дали сега си мисли ,че Сейран като напусне Ферит и всичко ще "мед и масло" Корхан-ови ще плеснат ръце  и.....каквото било ,било ...Айде дееее....Отмъщава си по най-просташкия начин ...нищо истинско няма в отношението му към Сейран ....

И сега като се представи пред Халис ага какво постигна ??? Сейран с цялата си смелост да се спаси  от този брак заедно с него ще е залята с помия, ще страда незаслужено   ,а пъзльо възмезден ......Ееееее, мЪж ,няма що .....

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 15:53 от sofia26

# 69
  • Дубай
  • Мнения: 3 754
-Свикнала съм, че освен за майка ми и Сейран не съм важна за никой друг. Ти си вторият човек в Истанбул, който се държи  така с  мен. Само  да можех да  не си тръгвам  от тук.
-Надявам се никога да не си тръгнеш!


Милата Суна!Тежка съдба ще има преди да се открие с Абидин,мисля ,че оново мекотело Кязъм първо ще я пробута на Фуат,защото за него  "простия" шофьор няма да е изгоден.Чак след това Абидин ще излекува раните,които ще остави Фуат.

# 70
  • Мнения: 1 145
Здравейте! Animal Beetle
Мен пък пък ме отврати оценката на Халис ага за Юсуф като го нарече "смело момче". Как така Халис ага вижда  всичко като в изкривено огледало. Донякъде го разбирам Юсуф. Човешко е да се изплаши, защото и Кязъм ага в Антеп не е кой да е, нито Корханови са за подценяване, но дотук. Не е придобил смелост навреме и връщане назад няма. Сега защо демонстрира  закъсняло мъжко достойнство. Значи живи нямаше да ги оставят преди. Сега помисли ли за Сейран? Какво биха й сторили като се разбере, че Юсуф й е бил гадже, а уж я обича?  Действията му показват чист егоизъм и нищо друго. Освен да натвори мизерии, от които основно Сейран ще страда, ще е причината според мен Ферит и Сейран да се вкопчат по-здраво един в друг. Ако искат да оцелеят трябва да си повярват един на друг. Даже си мисля, че Ферит ще размисли и тайно ще крои планове как да я запише на училище и ще я води до университета. Така си мисля.Тук май Абидин и Суна ще им помагат (май написах нов сценарий Stuck Out Tongue Winking Eye ).
Жал ми е и за Пелин. Все пак това са три години, в които двамата с Ферит са били щастливи. Момичето е от богато семейство. Мисля, че и Гюлгюн я е харесвала, но нали последната дума е дядо Халис, никой не е могъл и гък да каже по въпроса че момчето си има приятелка и може да отидат да поискат Пелин. Но нали дядото си държи да е от родния им край булката, рече и отсече, без да се интересува как се чуства Ферит в ситуацията. Сигурно и Орхан и брат му са били оженени по същия начин и ето го резултата - Орхан мачка със снахата чаршафите, а жена му тайничко си поплаква. Гюлгюн защити Сейран и каза, че снаха й ще учи, но за съжаление нейната дума срещу думата на змийорката Ифакат не важи, макар Орхан де се измъкна, че по въпроса за бебето ще решавали двамата млади. Гюлгюн открито се дразни от просташката намеса на Ифакат в личния живот на децата й, но нищо не може да стори, защото  реално не среща подкрепа от мъжа си, след като той  и за най- незначителните неща ходи за съвети от Ифакат посред нощите. Какъвто и да е проблема разрешаването му не може ли да почака сутринта? За мен Орхан е абсолютен безсрамник и мухльо.

# 71
  • София
  • Мнения: 30 208
Според мен Ферит ще я подкрепи за образованието, каза това за детето, за да я ядоса и да ѝ го върне.

# 72
  • Мнения: 10 821
Привет! Hug
Суна отначало много ме издразни и то защото тя беше главната виновница за появата на Юсуф в Станбула.Не само ,че завидя на Сейран ,но и видяхме и доста злобичка в нейните тиради и движения.А Юсуф не само, че е голям аптал ,ами и малоумник...Сетил се ,че обича Сейран,след дъжд качулка, после.... тя да била сама избягала....въобще не помисли какво може да и причини ,появявайки се в имението на Корханови.А...Суна ,дай боже да не се стигне да бъде "употребена" от лудия си баща....Незнам защо ,но си мисля ,че Сейран ,а защо не в повече даже Гюлгюн ще попречи на това.Мисля ,че ще се случи нещо и Абидин ще помогние и оттам ще започне "връзката " м/у него и Суна.А оня главанак Фуат, нали много обичаше жена си...нали по любов се е оженил за нея,а как само се залепи за Суна....много съмнително....Когато Орхан отиде по среди нощите да се съветва с Ифакат ,останах с впечатлението ,че май Гюлгюн знае за посещенията му при "първата" снаха...но може и да греша. Thinking
Ферит и Пело....три годишна връзка...в спане и гледане на филми ,ходене по покривите посреди нощите....хм....интересна връзка...не мисля ,че има любов....по скоро нещо като запълване на времето...нещо като навик...може би...Целувката със Сейран много бързо измести тази с Пело... Stuck Out Tongue Winking Eye
Ферит ,в последните две серии много взе да ме дразни....голям дявол ,ама ще му дойде времето и се чудя как ще си имат дете ,след като Сейран не го допуска до себе си...какво ли е намислил...
Сейран,милата тя....много ми е мъчно за нея....от един затвор в друг,а...някой беше писал златна клетка...ама клетка....
Деде...много харесвам Четин Текиндор ,но тук ми е отврЪт...дали няма да си осъзнае грешката ,че прие Сейран първо да роди,демек да има правнук и после да учи....Някой по назад беше писал ,май Ани ,че навярно навремето той заради това ,че няма да има деца е оставил лелята на Сейран...и аз си помислих същото...егоизъм,малодушие,проклетия ...,че на всяка цена трябва да има дете  и проваля не само своя живот ,но и този на жената ,която обича.
Ифакат...незадоволена кучка...сори ,ама е такава...и как само манипулира Ферит ...ужас....
Орхан....безгласна буква ...само се води ,че е баща...на Ферит и Фуат....е,има една две прояви що годе добри ,но само толкоз...
Оффф,стана много дълго и разхвърлено ...сори... Grinning

Последна редакция: нд, 30 окт 2022, 20:26 от Svet_sz

# 73
  • Мнения: 5 723
Според мен Ферит ще я подкрепи за образованието, каза това за детето, за да я ядоса и да ѝ го върне.

Е,е,ееее,не само да я ядоса ...иска си  я ,ама пуста мъжка гордост .Чака тя първа да признае чувства .Ама  и наш'то с този Антеп инат няма да се даде лесно . И е права -Чапкън-чето трябва да реши -истинско семейство или и чапкънлък....
Колкото и всичко  да е против волята ѝ ,няма как до безкрайност да търпи да е аха , аха "кума ".И тя  има  достойнство .

Сега ми  е интересно  Халис ага кой параграф  от уникалният СОЙ кодекс ще  приложи.
И докога ще  е  спусната завесата за  отношенията  им с Латтуч Хатидже ?!?!?!

# 74
  • Мнения: 1 625
Самия факт, че Юсуф иска през снимка да манипулира Сейран е супер противен.
За мен Ферит вече почна с предявяване на съпружие. Намеци, ревност, и вече открити действия. Умисъл има тук таме, но реално дори и той не се осъзнава още. Така или иначе ще задълбочи.

Общи условия

Активация на акаунт