Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След ❤️Тема 1

  • 59 501
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 30 253
Иска си я, а пък тича в леглото на Пелин при всеки удобен случай. Не смее да докосне жена си. И още по-противно- изпитва ревност и към любовницата. На този етап Ферит не ми допада много, ама дано влезе в правия път.

# 76
  • Мнения: 1 825
Български субтитри!!!

https://cloud.mail.ru/public/5TYz/NDZSdDEXy

Огромни благодарности за преводачите!!!

# 77
  • Мнения: 1 645
Нали уговорката е без докосване.
Извън това, в турската народопсихология е нормално подобно съпружеско поведение. Да, дразнещо и мен ме дразни. Но поради тази причина не се набива толко канчето за това. Иначе и той смята, че света е за около него и всеки е длъжен. Нали е Корхан.

# 78
  • София
  • Мнения: 30 253
Нали уговорката е без докосване.
Извън това, в турската народопсихология е нормално подобно съпружеско поведение. Да, дразнещо и мен ме дразни. Но поради тази причина не се набива толко канчето за това. Иначе и той смята, че света е за около него и всеки е длъжен. Нали е Корхан.
Вярно е, ама тя го прегръща, а той стои като пън (фрага).

# 79
  • Мнения: 142
Здравейте, радвам се че има темичка, благодаря за нея, Ив ☺️☺️☺️
Сеериалът започва доста добре, но като винаги му давам още поне 1 2 епизода и после като момичето на прозореца  ще разтягат локуми.... Ъ УжасТ
Колкото до сериала към този момент ГГ ще са заедно ама с доста трудности ферит вече си е хлътнъл Сейран и тя ще започне лека по лека....
Юусуф е говедУ за сейр прави всичко
Суна ми е на кантар за момента да видим натам какво ще се случи...
Халис ага... Свалям шапка на четин класен актьор е и ролята му тук е по необичайна чудя се треперят ли му ръцете наистина или такава му е болестта на челото също има като рана и си седи ... Като герой ще има заповеди и нали на възрастен ще си се подчиняват всички
Старшата снаха все такива роллии злобни отдават и се на женичката ма не злоба а плюеща кобра е таз... Да знае всичко и да командори всички....
Орхан е тъпан за нищо не става слабо характерен е....
Големият син също като баща си по неговия път ще тръгне
Асуман милата актрисата съм я гледала само в някакви комедии но тук ми допада само че ще страда много и старшата направо си я изгони за децата да не е окей ама така ли трябва са кажеш че не струва и 2 куруша вече....
Младата снаха... Вижда се че е човек ама  и нея си я тъпчат както искат
Да имам още да пиша ма ще е много дълго а вече ми се затварят очите а искам да до гледам 4епизод... Дано не ме гледа той мен 😁😁
Благодаря девойки хубава вечер с нови сили отново утре!!!! 😘😘😘

# 80
  • Мнения: 10 828
ЕЕЕЕ,друго си е да гледаш на БГ....
Само едно ще кажа....много сериали съм изгледала ,ама такова зло скоро не бях срещала....гадна,мазна ,долна твар...няма даже и  името и да напиша.... Rage
Боби... Hands Plus1

# 81
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
И аз го изгледах.

Не е истина колко са наплашени двете сестри....този побой смачква и уврежда психиката. Харесвам Суна. Човек със своите светли и тъмни страни.
Тъжно ми е за Есме. И тя искаше да дойде на вечерята. 100 предупреждения към Суна все едно ще го изложи, а той сам се излага.
 Какво правиш - ами стоя си вкъщи Pensive да се смееш или да плачеш.

Ферит се възползва от положението да се сближи със Сейран. Никога няма да признае, че я харесва.

Видя се, че Фуат се прикрива. И в него бушува буря.

# 82
  • Мнения: 1 645
Благодаря за превода!
Значи няколко неща:
Разбрах какво ме отблъсква у Ферит-хлапащината. Но, иначе доста бързо се ориентира, още е под влиянието, че той, великия не умее да губи. Мисля си че бързо ще порастне в смисъл хем ще си покаже рогата, хем в любовта си съвсем ще се промени. В началото ме издраьни, но показва че може да е доста пресметлив, да видим и колко мисли да спазва думи. Играе си с думите, попремисли ги е, но ще се спъне от Юсуф.
Да, и аз харесвам Суна. Но ще пострада, баща й е измислил как ще я продаде
Лелята е супер противна за мен. Озлобена стара мома решила да трови...
Есме, Боже колко ми е жал, не, че някога е имала избор.
Другите, както и всички момичета писаха са ясни.
Сейран- тя май на- много ще се оплете в калчищата на безпомощността. Все пак си мисля, че на Ферит ще му стане жал. Накрая, ако не се вкопчат един в друг, вълците около тях ще ги разкъсат и то съвсем съзнателно.

# 83
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Двамата са едни хлапета. И точно това ми харесва. Свежият хумор, с който приема положението. Това го е съхранило да не полудее. Избива го навън, докато брат му го таи в себе си и е като бомба със закъснител.

И да, трябва да се поддържат, за да не ги разкъсат.

Няколко семейства под един покрив. Това е кошмарно. Навремето и в Бг е било така.

# 84
  • Мнения: 1 645
При Ферит ще стане малко хитрата сврака с двата крака. Уж нещата бяха така пък сега иначе. Ще изхвърли Пелин, тн. След тези думи аз не мога да разбера кое той приема за своя истна. Досегашното иди ми дойди ми или сегашното ще сме семейство. Обърквам се с него.
Сейран не знае реално в какво се е забъркала, чувства се и сама и подкрепа няма да намери... Непонятно как за нея нещата са с друг характер и са сериозни. Не е вече само Ферит да угоди да се ожени и да си живеят двамцата . Тя са избяга от затвора. Не се спази договорката  Ферит хлътна и се чувства в позиция да предявява. Насадения у Сейран страх в момента я прави уязвима. Сложничко им се получи. И по-сложно ще става. Да видим колко сериозен е той и колко човечен. До момента имаше човечност, но ревността променя човека. Да видим колко силна е тя и обидата как ще я преодолее или ще я плеснат по ръцете. Оцеляла при Кязъм, и сега се налага...
А с тази липса на храна при майка и две дъщери направо се потрисам. То заключване то чудо.дай като Хатидже е злобно неосъществена отхвърлена да се държи така с момичетата. Да и аз вече мисля, че Халис я е взел и евентуално върнал
 Но това е реално голям срам. Не е възможно да си седят и да си говорят след години, че й снаха да му дадат...

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 06:32 от janakrasi

# 85
  • Дубай
  • Мнения: 3 773
Здравейте!Добре дошли на новите момичета 😍

Ферит си хареса Сейран и е ясно,че тя ще го вкара в правия път ама колко ще има да ни нервира дотогава, не е истина просто.За мен той не е влюбен в нея ,в момента изпитва някакво влечение отделно,че и тя му се дърпа ,а е свикнал момите да му се лепят,щото е Корхан.Сейран милата мисли ,че всичко е игра ама рязко ще разбере ,че нещата са много,много сериозни.Аз мисля ,че Ферит не би и  посегнал освен няколко целувки освен да и наплясква от време на време иначе си личи ,че не е насилствен.Даже мисля той ще и помогне с университета.
Лелята и Ифакат са рядко противни същества , междувременно там май забравиха изобщо че нашата гелин ги видя.Трябвя да развият там нещата.Сейран ако се ядоса може да ги заплаши с Орхан ,макар ,че той сякаш се държи добре с нея.
Фуат ще излезе скрита лимонка,личи си, че има задни мисли

Берил Позан



Кязъм, Орхан,Фуат


Афра
 

# 86
  • Мнения: 5 723
Този сериал почти ми опротивя .....толкова простотия , ограниченост ,жестокост, лъжа ,лицемерие ,подлост ,аморалност и ......безнадежност за промяна към нещо  от днес ,сега ....Затънали са в блатото  на криворазбраното достойнство , авторитет  ......Воним ,но само в конака ...навън .....

Що за долно същество може да си ?!?! Да определяш бъдещето на това момиче ,според твоите прищевки. ..Вай,беее..както казва Сейран  ...засегнато его , унижен  ли ..що ли ?!?! Та  от раз я разби на парчета .
Опропастеният си живот ,разгулността си , дори бих казала с лиготияга си ще наказваш най-невиният човек !

И най -голямата вина за това е на Халис ага.  
Интересно как би реагирал Халис ага , ако Ферит бе казал ,че  Сейран ще  учи ?!?!

И този нереализирал се "любим" Юсуф  какво чака ...Сейран да го хване за ръка и айдеее .......
...
Колко  още болка , унижение може да  понесе това момиче в безсилието си ?!?!?

# 87
  • Мнения: 2 977
Здравейте,
Това дали е пръстенът от последния епизод?

Едно голямо благодаря на момичетата за бързия превод.

# 88
  • Мнения: 5 723
Здравейте,
Това дали е пръстенът от последния епизод?

Едно голямо благодаря на момичетата за бързия превод.

Почти на 100% - да ..с леко съмнение .....Дали е на ръката ѝ щото е заченала наследника /ако се роди момиче --какво ще правим ,ааа...Laughing/ или Чапкън-чето  е получило похвала ,еле и  ако той го е изработил и се е издигнал в очите на бЕя .....и за благодарност е за миг почетена , а после може и  на ръката на  Пело да го видим...той не ги дели ,уважение и за двете ....

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 21:56 от sofia26

# 89
  • Дубай
  • Мнения: 3 773
Здравейте!Да започнем деня с чаша кафе☕

Голямо сърце има нашия Чапкънов.Ако е момиче ,като нищо може да направи на Пело момче,майтапя се ,разбира се.
Майтапа настрана, Фотошоп е това бая време ще ми е докато видим пръстена изработен.

Общи условия

Активация на акаунт