Колко време след като ви падна тапата роди

  • 26 053
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 461
С първото ми бебче тапата ми падна седмица преди да родя.
А с второто бебче не знам кога е паднала ,явно между контракциите в предродилна зала Peace
Успех и леко раждане.  bouquet

# 31
  • Мнения: 487
Падна ми на 26.10-ти сутринта, а на 28-ми сутринта родих. Няма смисъл да ходиш веднага към болницата, ако нямаш контракции или не са ти изтекли водите. Успех  Hug

# 32
  • Мнения: 364
около 20 часа преди да родя.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 580
2 дни след като падна родих, със системи
Peace
Леко и безпроблемно раждане ти желая Hug

# 34
  • Мнения: 1 425
На мен тапата ми падна сутринта в 7.00 часа, вечерта в 19.48 родих. С падането на тапата почнаха и леки контракциики. Леко и безпроблемно раждане ти желая  Peace!

# 35
  • Мнения: 316
На мен ми падна тапата и ми започнаха контракциите и след 3 часа гушнах бебка  Joy
Казват, че около седмица може да мине като падне тапата и тогава да започнеш да раждаш, а може и като мене  Grinning
Ако отидеш само с паднала тапа може и да те върнат мисля  Thinking
Като започнат контракциите тръгвай Wink Имаше правило май на 7мин да са... не помня точно  newsm78 Моите бяха на 5 мин и добре, че не се забавих  Shocked

Леко раждане     bouquet

# 36
  • Мнения: 5 647
Ден и половина.  Grinning

# 37
  • Мнения: 2 849
10 и се започна раждане след изтичането на водите . Peace

# 38
  • Мнения: 41
  newsm78 Тапа??  ooooh!
Момичета какво представлява тази тапа?  Thinking
До сега никой лекар не ми е казвал, че ще пада тапа Rolling Eyes
Казвали са ми обичайните симптоми за раждане  - изтичане на води, контракции , болки в таза и т.н ама ....   тапа #Crazy

# 39
  • Мнения: 276
Моята ми падна 2седмици преди да родя,но това не е причина да ходиш в родилното ако нямаш болки или контракции."тапа" или слузеста запушалка също я наричат,в книгите пише че е кафеникава или розова слуз,но при мен беше напълно прозрачна без никакъв цвят приличаше на желе Mr. Green като ми пада нчколко дена на части, отидох да раждам с леки контракции на всеки половин час някъде бяха,спукаха ми водите на 3см. и след час родих,при мен беше много лесно и бързо имам много хубав спомен,мъжът ми беше с мен а и аз бях супер спокойна,може би за това.При всеки е индивидуално,леко и безпроблемно раждане и не се шашкайте! Wink  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 271
Тапата ми падна 2 дни преди да родя!
  newsm78 Тапа??  ooooh!
Момичета какво представлява тази тапа?  Thinking
До сега никой лекар не ми е казвал, че ще пада тапа Rolling Eyes
Казвали са ми обичайните симптоми за раждане  - изтичане на води, контракции , болки в таза и т.н ама ....   тапа #Crazy
Тапата е слизестата запушалка на маточната шийка!Образува се към 3м от бременността и предпазва матката и бебето от инфекции и външни дразнители!

# 41
  • Мнения: 316
Тапата ми падна 2 дни преди да родя!
  newsm78 Тапа??  ooooh!
Момичета какво представлява тази тапа?  Thinking
До сега никой лекар не ми е казвал, че ще пада тапа Rolling Eyes
Казвали са ми обичайните симптоми за раждане  - изтичане на води, контракции , болки в таза и т.н ама ....   тапа #Crazy
Тапата е слизестата запушалка на маточната шийка!Образува се към 3м от бременността и предпазва матката и бебето от инфекции и външни дразнители!
При мен беше повече кръв отколкото слуз...  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 015
И аз чаках тапа ама нъцки, текна една вода бистра и след 12 часа родих без тапа Laughing!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 605
Три дни преди да родя. Успех и леко раждане

# 44
  • София
  • Мнения: 35 931
2 дена

Общи условия

Активация на акаунт