как давате на бебето капките Vigantoil?

  • 4 022
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 500
Аз винаги съм му ги капала директно в устичката.Сега само като види шишенцето и отваря сам уста
Peace
А на нас защо са ни изписали 3 капки? newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 3 612
Аз винаги съм му ги капала директно в устичката.Сега само като види шишенцето и отваря сам уста
Peace
А на нас защо са ни изписали 3 капки? newsm78

На нас пък една,но като било лошо и влажно времето две

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Аз винаги съм му ги капала директно в устичката.Сега само като види шишенцето и отваря сам уста
Peace
А на нас защо са ни изписали 3 капки? newsm78
Най-вероятно за профилактика на рахит, но не се притеснявай. На сина ми миналата зима бяха предписали 8 капки, защото казаха, че има рахит, но доколкото съм чувала доста бебета го развиват, защото много бързо растат и наддават. Давах му по 8 капки за месец и после мина и пак минахме на две.

# 48
  • Мнения: 6 624
в лъжичка с кърма сутрин 15мин. преди хранене.

# 49
  • Мнения: 1 949
Аз винаги съм му ги капала директно в устичката.Сега само като види шишенцето и отваря сам уста

Същата работа и при нас  smile3521

# 50
  • Мнения: 316
Педито ми беше казала в лъжичка мляко 15-20мин преди първото хранене за деня, защото се усвоявали най-добре така и известно време малката се скъсваше от рев всяка сутрин  Sad
Даже тема като твоята бях пуснала...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127771.0
Сега пак така ги давам, но вече не буйства, а се хили и си чака папкането Joy Вече не чакам 15-20мин, а 5-10мин и мисля, че не е толкова фатално  Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 1 423
Капвах му ги в устата!
Peace

# 52
  • Мнения: 487
В лъжичка с малко кърма  Peace

# 53
  • Мнения: 295
В началото започнах с лъжичка с мляко, но доста често ги разливахме. Сега директно в устата по 1 капка преди храна.

# 54
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Директно в устичката ги капвам. Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 581
директно в устата и честно казано не спазвам никакви минути

# 56
  • София
  • Мнения: 978
Благодря Ви момичета за изчерпателните отговори.
Тази сутрин му дадох за първи път. Не успях да му капна директно от шишенцето, зщото мъничето много се върти, реве, а като му хвана главата не си отваря устата. И за това му дадох с лъжичка. Издебнах момента, в който се разплака и муш в устата

# 57
  • Мнения: 1 691
И аз ги давам с лъжичка. После сменяме памперса - колкото време отнеме - толкова (не спазвам точни минути) и после се кърмим.

# 58
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
дирекно в устата

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
 JoyИ аз директно в устата

Общи условия

Активация на акаунт