как давате на бебето капките Vigantoil?

  • 4 044
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна морето
  • Мнения: 103
Давам с лъжичка,с изцедена кърма,в която капвам Вигантола. Поема го без проблем и се облизва. Laughing

# 61
  • Мнения: 2 956
В лъжичка с малко кърма  Peace
И аз така

# 62
  • Мнения: 316
Благодря Ви момичета за изчерпателните отговори.
Тази сутрин му дадох за първи път. Не успях да му капна директно от шишенцето, зщото мъничето много се върти, реве, а като му хвана главата не си отваря устата. И за това му дадох с лъжичка. Издебнах момента, в който се разплака и муш в устата
Хи хи хи и аз като бяхме колкото вас точно като тебе с лъжицата муш в устата  Joy
Сега вече ми е по-лесно, защото си отваря сама устата  Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Момичета, искам да Ви питам как давате на бебето капките Vigantoil? Разтворени в мляко например или просто с капкомер или лъжичка? Въпросът ми е доста глупав Embarassed за което предварително се извинявам. Благодаря Ви
Хич не ти е глупав въпроса даже.  Hug
Педито ми каза, че Вигантола най-добре се приемал /от организма/ с малко сок - ябълка, морков....
Аз го давах сутрин с лъжичка в малко мляко или сок.
Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 807
Въпросът ти хич даже не е глупав  Hug

Капвам капките директно в устичката.
След приема на Вигантола детенце не трябва да се излага на слънце за около 2 часа, за да не се получи предозиране - това от педиатър  Wink, затова ги капвам 10-15 минути преди къпането вечерта.
 
След няколко накапвания мъничетата още като видят шишенцето и самички отварят устичка  Grinning

# 65
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Аз ги капвам диектно в устата,но си купих пипетка и давам по 2 капки.Иначе със шишенцето докато оцеля устата имахме по цялото лице,но не и в устата

# 66
  • Мнения: 4 621
Директно капех в устата преди сутришното ядене Peace

# 67
  • Мнения: 363
Давам по две капки сутрин на гладно в лъжичка, директно в устата без да ги смесвам с нищо друго.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
Все забравях да му ги давам Embarassed, а и не виждах особена нужда... Най - деликатните ни и ранни дни бяхме все навън, и мисля, че си набавяше нужното количество витамин Д. Сега дори ми казаха да намаля капките на една, че много добре му се затваря фонтанелката, ако знае педито колко "е" това, резултат на "даването на Вигантол"...  Embarassed Embarassed Embarassed
Иначе като се сещах да му давам -  в лъжичка и бързо в устетата, "избърсвах" я в небцето и той си поемаше всичко.

# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Капвах по 1 капка директно в устата всяка сутрин преди хранене.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 606
директно в устичката и като види шишенцето и отваря сам уста Joy
При нас нещата протичат по същия начин.

# 71
  • Мнения: 903
Аз давам Вигантола с лъжичка с кърма по 2 капки на вечер преди последното ядене  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 255
Директно в устичката

# 73
  • София
  • Мнения: 4 966
Директно в устичката
И аз така винаги съм му го давала.

# 74
  • Мнения: 2 039
Капвам малко кърма в лъжичка,после капвам вътре капчица Вигантол и така давам на бебо  Peace Така ми каза педито още от началото  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт