На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 43

  • 100 536
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Понеже само за ОДрин се пише, някой ходил ли е до Лозенград и да сподели, моля!

пазара е в сряда и да доста по малък град , но и значително по малко скакаЛЦи  Simple Smile
поради което и цените до 30 - 40 % по ниски,  а има почти всичко което и в Одрин , разбира се доста по малко стоки като мебели , плочки , бои , бидета , вани и тем подобни едрогабаритни , но пък има всички необходими храни.Със сигурност ще има и пердета ама не знам как ще е доставката , едва ли имат еконт ,  ще трябва да се уговаря в магазина , ако не стане на връщане в Одрин.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 11:18 от peterky2002

# 76
  • Мнения: 785
Здравейте!
Запланували сме скоро пътуване до Одрин и околността за купуване на мебели.
Някой скоро купувал ли е, може ли да сподели конкретни магазини и как вървят цените в момента?
Моите впечатления са от преди 3 години, когато оттам обзаведохме цял апартамент (без кухня), излезе ни много изгодно и мебелите са хубави. Купихме едната част от магазин Kongurmobilya в Бабаески, а другата от Одрин - Mondi home.
Споменаха ми скоро познати, че вече не излизало толкова изгодно, но по никакъв начин не мога да се ориентирам за цените. От Vesse mobilya в Одрин харесах една спалня, но в сайта нямат цени, а по Вайбър не отговориха на запитването ми.
Отворена съм към всякакви предложения, не само за Одрин, но и градовете, които са сравнително наблизо.

# 77
  • София
  • Мнения: 76
Понеже само за ОДрин се пише, някой ходил ли е до Лозенград и да сподели, моля!

Какво по-точно да се сподели за Лозенград? Споменава се в темата, но все пак е малко повече от 2 пъти по-малък от Одрин и съответно възможностите за пазар/ разходка  не са кой знае колко, но пък достатъчни за бърз тур, питайте какво конкретно ви интересува.
Да, това разгледах и аз, от гледна точка на по спокойно пазаруване го избрах. Но нямат търговски център, и ще пътувам до Люлебургас.

# 78
  • Мнения: 3 572
Купували ли сте дамски официални обувки, стилето? От Деримод сме взимали мъжки официални, но дамските са по-обикновени. Къде да търся, в Ераста също съм гледала в Бамби, но там не ми изглеждат много качествени.

# 79
  • Мнения: 469
#77
"Да, това разгледах и аз, от гледна точка на по спокойно пазаруване го избрах. Но нямат търговски център, и ще пътувам до Люлебургас"
[/quote]

Не знам какво точно търсите, но МОЛ Бурда в Люлебургас е пълно разочарование за мен.
Има сайт с всички магазини по етажи, погледнете. Вижте цените в  е-брошурите и он-лайн магазините им. Не са въобще ниски.
За мен единственото ,което си заслужава са лекарствата. Цените навсякъде са еднакви.
Всичко останало, било каквото било.




.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Tony Maria 22,на същото мнение съм-само лекарствата са по-евтини в Турция(все още,но до кога ли...),днес гледам резултата им на индекса на производствените цени-157,69%...

# 81
  • Мнения: 487
Сигурно се е писало много пъти,но ще си задам все пак въпроса Simple Smile
Кажете ми изпитани и доказани марки кашкавал и масло. Последния път купих един кашкавал,ми то нито се дърпа,нито като го препичам на филия се размеква,Ужасно дърво.

# 82
  • Мнения: 13
Здравейте!От къде мога да видя кои са дежурните аптеки в неделя на 06.11?

# 83
  • Димитровград
  • Мнения: 813

# 84
  • Мнения: 3 178
..............
От там търсих специално един фирмен магазин за млечни продукти ще кача снимки с името, купих краве и овче сирене и масло, майка ми си купи кашкавал. Маслото 90лири 500гр., кравето сирене кг му е 199лири, а овчето 149лири, кашкавала не помня мисля че 600гр беше 90лири имаше и разфасовка по 2кг за 200 и няколко лири. От всичко в магазина дават да опитате ако поискате, разбират български достатъчно, цените не са ниски, но аз много харесах продуктите.

Цената на кравето сирене наистина ли е станала 199 лири?
Гледах го клипа на Денислав за този магазин, но за съвсем други цени говореше.
Аз на неговите реклами хич не им вярвам, показва само тези магазини, които му плащат.

# 85
  • Мнения: 793
Още един на нашето мнение , грам не му вярваме на този ..показва едни цени отиваме на даденото място , цените съвсем други и на горе ......


..............
От там търсих специално един фирмен магазин за млечни продукти ще кача снимки с името, купих краве и овче сирене и масло, майка ми си купи кашкавал. Маслото 90лири 500гр., кравето сирене кг му е 199лири, а овчето 149лири, кашкавала не помня мисля че 600гр беше 90лири имаше и разфасовка по 2кг за 200 и няколко лири. От всичко в магазина дават да опитате ако поискате, разбират български достатъчно, цените не са ниски, но аз много харесах продуктите.

Цената на кравето сирене наистина ли е станала 199 лири?
Гледах го клипа на Денислав за този магазин, но за съвсем други цени говореше.
Аз на неговите реклами хич не им вярвам, показва само тези магазини, които му плащат.

# 86
  • Мнения: 555
Извинете това е моя грешка, 119лв беше кг краве сирене , просто в бързината не съм видяла какво съм написала. Високи са цените, е при нас на хубавите продукти са още по-високи, но продуктите ми харесаха много. За Денислав наистина не е за вярване. И на мен ми се е случвало различни цени като отида на място, което е снимал...

# 87
  • София
  • Мнения: 76
#77
"Да, това разгледах и аз, от гледна точка на по спокойно пазаруване го избрах. Но нямат търговски център, и ще пътувам до Люлебургас"

Не знам какво точно търсите, но МОЛ Бурда в Люлебургас е пълно разочарование за мен.
Има сайт с всички магазини по етажи, погледнете. Вижте цените в  е-брошурите и он-лайн магазините им. Не са въобще ниски.
За мен единственото ,което си заслужава са лекарствата. Цените навсякъде са еднакви.
Всичко останало, било каквото било.

[/quote]
За Поло основно, техните дрехи харесвам, и цените са по ниски от тук.

# 88
  • Мнения: 352
Цените в Турция се менят всеки ден. То и в България е същото. Като ходихме в края на септември на борсата/складовете купихме сирене от магазина с дядото- накрая на редицата с магазините ( пада се диагонално срещу фурната за хляб). Та от там взехме овче и краве сирене,което много ни хареса. Беше в големи тенекии и режат колкото искаш. По препоръка от тук купихме масло на марката Мигрос от големия магазин 5М.Хубаво е.
Относно кашкавала съм забелязала, че има два вида. На единия пише тост, а на другия ески кашар. Този за тост и кашкавала на конци(чечил) не се разтопява като нашенския.
Между другото в Харманли има един магазин - склад,където продават наш кашкавал от голяма пита на местната мандра "Аркус" и е по 17,30лв./кг. Там носят и турско масло и тост кашкавал от БИМ. А в неделя бяхме на Димитровградския пазар и видях два нови магазина с турски стоки.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 185
Здравейте!
Запланували сме скоро пътуване до Одрин и околността за купуване на мебели.
Някой скоро купувал ли е, може ли да сподели конкретни магазини и как вървят цените в момента?
Моите впечатления са от преди 3 години, когато оттам обзаведохме цял апартамент (без кухня), излезе ни много изгодно и мебелите са хубави. Купихме едната част от магазин Kongurmobilya в Бабаески, а другата от Одрин - Mondi home.
Споменаха ми скоро познати, че вече не излизало толкова изгодно, но по никакъв начин не мога да се ориентирам за цените. От Vesse mobilya в Одрин харесах една спалня, но в сайта нямат цени, а по Вайбър не отговориха на запитването ми.
Отворена съм към всякакви предложения, не само за Одрин, но и градовете, които са сравнително наблизо.
Аз пазарувах в Одрин на 10 септември от Савкур. Сега какво ще дойде идея нямам, чакам ги до края на месеца. Легло тип тапицирано с матрак беше 9000 лири, ще кача подобна снимка. Имам и каталог които ми дадоха. Матраците бяха по 5000 лири в лева са 550, трапезна маса 440 лева, столове трапезни тип кресло 300 лева. Пояснявам повечето столове в бг са до 110 кг, а на нас ни трябват до 120 😁😁😁. В магазина изглеждаха супер, ще видим какво ще дойде накрая.

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 20:18 от Didolinaaa

Общи условия

Активация на акаунт