На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 43

  • 100 225
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 330
Есито77, може ли по-подробно за сладкарницата като местоположение?

# 61
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 849

Ето така трябва да е, а не като в предишния ми пост. Аз просто съм забравила да обърна курса на продава,  а не на купува.

# 62
  • Мнения: 555
Обещавам довечера ще напиша, точно местоположение и още неща за продуктите, които си спомням.
Есито77, може ли по-подробно за сладкарницата като местоположение?

# 63
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 746
Здравейте! Вчера бяхме до Одрин, от 11 и 30 до 19 и 30 в Ераста си изкарахме, изръчкахме целия мол. Ще уточня,че отидохме просто на разходка и да прекарам един хубав почивен ден с дъщерята. Едиственото нещо, на което попаднахме на "далавера" е разтвор за лещи Renew,  който тук е около 16лв, там 2 +1 подарък ни излезна 22 лв. US POLO ни беше любим магазин, но вчера, както и през почивката ни в Анталия, само влезнахме и излезнахме, има 30 % отстъпка, но то нищо като не ни хареса, а и пуловер под 800 лири не видяхме, и с индирима не им ги искам. А и като външен вид нищо не ни грабна окото, а гардероба ми лятото основно е от там, че и зимни неща имаме.
Искам да отбележа един факт ( за тези, които ползват на ДСК картите), аз пазарувах навсякъде с карта ( и в Green salads, където хапнахме вкусно пилешко и в Mado, където сервитьорите са разсеяни и няма цени в менютата, което ме изуми, да поръчваш нещо и да не знаеш колко струва). Гледам си днес сметката в Мигрос 1819, 53 лв и са ми изтеглени от картата 203,18 лв . Смятам ги на сайта на Тавекс (ако бях купила от тях лири)  излиза 194,81, над 9 лв разлика са това, същото е и с Гратис, там пък 1009 лири  за 113, 67 , в Тавекс около 107 лв, та направете си вие извода колко е изгодно с карта на ДСК. Та на похарчени доста пари, разликата си излиза сериозна, аз съм загубила около 50 лв, ама като ме домързя до Тавекс да ходя да си купя лири си е за моя сметка.
Иначе в Kahve Dunyasi цените са доста нагоре, бонбоните ЛАви са 500 гр 100 лири, а за един кг 175 лв, 45 лири за 100 грама бонбони и т.н, купихме си малко за да не изневеряваме на традицията.
В Мигрос нищо особено, много малко по-евтини са нещата, но съчетано с разходка, всичко си е точно.
Откъде закупихте разтворите за лещи Renew? А  имате ли информация контактните лещи как са като цена?

# 64
  • Мнения: 49
Ами именно, все едно продавате лири, това не е правилно. Както вече ви казаха курс продава е винаги по- нисък. Аз лично повече от лев разлика нямах за около 300 изхарчени, проверих нарочно, защото и аз съм с ДСК карта.

На разполагаема сложете левовете, желана- лирата ще ви изчисли
Курсът на Дск е повече от зле и при по-големи   суми набутката е голяма. Най-изгодно е с Револют! Ще дам за пример при последното пазарене в Одрин, Дск таксува на 11,4 ст.за лира, тавекс продаваше на 11,2 ст , а Револют 10,9 ст за лира. Половин стотинка разлика не е никак малко при похарчени 10 000 лири

# 65
  • Мнения: 1 112
Здравейте!
Близо ли е Марги аутлет в Одрин до МОЛ Ераста?

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Здравейте!
Близо ли е Марги аутлет в Одрин до МОЛ Ераста?
https://www.google.bg/maps/dir/Abdurrahman,+Erasta+Edirne+AVM,+A … 6617424!3e2?hl=bg

# 67
  • Мнения: 1 167
С най-добри чувства, не се заяждам, но понеже често го чувам или виждам написано, магазинът е Уайкики, а не Лайкики 🤞☺️

# 68
  • Мнения: 810
Шушито, от Atasun optik ги купихме, безконтактните лещи са много на сметка, но искат рецепта за да ти продадат ( може и от български очен лекар)и като дадеш ти я прибират. Ние сме се отказали поради тази причина да купуваме, защото не може само да ходим до очен да ни дава рецепта при всяка покупка.

# 69
  • Мнения: 555
Venel82, извинявам се от село съм и така му казвам. Не си правя майтап, знам как се казва.
Сладкарския склад се намира когато минаваш от Капитан Андреево и щом отбиеш за Одрин, малко след като си отдил, до града има още доста път. В сграда зад бензиностанция PetLine, ще се ориентирате по нея, вижда се отдалеч табелата и. Имаше доста прахови бои, гелови бяха останали 2 броя, а на мен такива ми трябваха, имаше готови оцветени глазури, бял и оцветен фондан, филирани бадеми, различни видове брашна, шоколад на капки, шоколад на плоча, шоколад като на мини кубчета за слагане в кремове предполагам, общо взето доста неща има, но аз като не ме интересуваха и не попитах. Има продукти и не само за сладкарството.

# 70
  • Мнения: 791
Е много важно , нали се разбираме за кой магазин все пак става въпрос Joy

С най-добри чувства, не се заяждам, но понеже често го чувам или виждам написано, магазинът е Уайкики, а не Лайкики 🤞☺️

# 71
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
И аз съм набутала бая с ДСк, само с карта плащах. То пак ако е 11,5 ст бива.Цените са мнооого нагоре  и вече няма грам сметка да се ходи заради пазар.

# 72
  • Мнения: 291
Имам въпрос относно пазаруването в Уайкики с ГИФТ КАРТ. Някой правил ли го е в Одрин? Имам само снимка на номер на тази карта. Имах едни мили от Turkish airlines, които изтичаха и понеже не стигаха за купуването на билет, една от възможностите беше да ги превърна в лири за пазаруване в Уайкики. Незная само дали в Одрин признават такива карти. Това, което имам е един номер на карта, която системата ми генерира. Със сигурност казват, че работи за онлайн покупки, но във физически м-н дали ще ми го признаят и то в Одрин?

# 73
  • София
  • Мнения: 76
Понеже само за ОДрин се пише, някой ходил ли е до Лозенград и да сподели, моля!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Понеже само за ОДрин се пише, някой ходил ли е до Лозенград и да сподели, моля!

Какво по-точно да се сподели за Лозенград? Споменава се в темата, но все пак е малко повече от 2 пъти по-малък от Одрин и съответно възможностите за пазар/ разходка  не са кой знае колко, но пък достатъчни за бърз тур, питайте какво конкретно ви интересува.

Общи условия

Активация на акаунт