Какво ви дразни във форума?

  • 16 767
  • 461
  •   1
Отговори
# 405
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Венера, кажи кога да ти водя Климент за обучение по гърне? Плащам на грам свършена работа Grinning
Да се запиша и аз в листата на чакащите за обучение, може ли?

# 406
  • Мнения: 17 414
Чакайте,  бре! Аз в градинки не съм го слагала на гърне. От написаното разбрах, че майката е позната от градинката, не че там го слага newsm78. Мю, не ща пари аз, ама съм сигурна, че и сама можеш. Peace

# 407
  • Мнения: 1 080
Всеки гледа детето си както сметне за добре .Нищо против .Децата са различни .

# 408
  • Мнения: 1 072
Приемам извиненията!  Grinning

# 409
  • Мнения: 1 629
Мю, не ща пари аз, ама съм сигурна, че и сама можеш. Peace

Винъс, и в злато плащам, ама пусто като е казал, че това е каска! Laughing

# 410
  • Мнения: 1 533

Винъс, и в злато плащам, ама пусто като е казал, че това е каска! Laughing

Мю, майка ми да ти предложа? Прясно пенсионирана детска учителка, прави занятия с акордеон, учи на гърне и други полезни неща. Не е казала, не е научила Яна на таблицата за умножение! Ако нямаш злато, приема и кюлчета кайма по 250 гр.

# 411
  • Мнения: 1 629
Калин@ сега ще ни обвинят в откровен чат Grinning Земам я, пращай я към варненско!

# 412
  • Мнения: 1 533
Калин@ сега ще ни обвинят в откровен чат Grinning Земам я, пращай я към варненско!

Упс, да не ни обвинят в стари кучки.
Сори, но оттук не я пускам, работи с материал на клиента. Пращай ти материала!

# 413
  • Мнения: 1 629
Утре, по рейса Laughing

# 414
  • Мнения: 1 533

Прието! Чакай го обратно след празниците! Край!

# 415
  • Мнения: 822
Дона и Мюриель,извинете,че се намесвам,но понеже съм добре възпитана,не мога да пренебрегна вашия проблем,нищо че съм новак и с малко мнения...Като напишете в Google "toilet training+5 months",ще ви излязат много статии с полезни съвети...Повечето са за кучета на тази възраст,но това да не ви притеснява,принципът е един и същ...Освен това възрастовата граница е паднала до 4 месеца.С най-добри чувства...  bouquet

# 416
  • Мнения: 3 447
Яяя, темата станала за гърнетоооо  Mr. Green Предлагам днеска да разцъкаме гърнето, а утре - проходилките, кво ше кажете  newsm78
Мю, нека подходим творчески - мога да ти изпратя каска, която Климент да ползва вместо гърне, кво ше кажеш  Thinking

# 417
  • Мнения: 495
ах, ах  ooooh! , като си пуснах първия коментар, не бях прочела всичко, а е трябвало  Crazy  Laughing
сега наваксах частично с материала  Wink и не мога да се сдържа да си кажа компетентното мнение, пак по темата, разбира се  Grinning
тъй, някой се дразнел от аватари и подписи - ами кой каквито може и каквито му харесват си е сложил, все едно да тръгнем да се дразним, че някой на улицата е облечен безвкусно  Crazy
още - делението на "нови" и "стари" - еее, голяааама работа, има го навсякъде  Wink , игнорирайте хората, които са ви неприятни и които също ви игнорират и така ще сте квит  Wink
друг се дразнел на съветите от НЕлекари - ами то по тази логика дай да затрием изобщо този форум, щото гледането на дете си е наука и се нарича "педиатрия", нали така  Wink , освен това изрично си пише под заглавието на дадения подфорум, че, цитирам по памет: "Преди да използвате дадените тук съвети, консултирайте се със специалист"  bowuu - ясно и просто казано, само да има кой да го прочете  Peace
и да, има много дразнещи фактори, но защо не гледаме преди всичко позитивното, градивното, полезното, всички благородни инициативи, които са тръгнали от тук и продължават ??
най-лесно е да се критикува и руши  Naughty
хайде, изказах се нравоучително  Embarassed  Laughing, сега ще си сменя подписа и аватара, за да допринеса за празничната атмосфера  Grinning
и последно - наблягайте на забавлението, не на раздразнението  Wink , по-здравословно е, пък и по-приятно  Party

# 418
  • Мнения: 1 533

хайде, изказах се нравоучително  Embarassed  Laughing, сега ще си сменя подписа и аватара, за да допринеса за празничната атмосфера  Grinning
и последно - наблягайте на забавлението, не на раздразнението  Wink , по-здравословно е, пък и по-приятно  Party

Ами крайно време е да спреш да дразниш юзърите с тия ягоди посред зима!

# 419
  • Мнения: 4 176
Дали темата вече не е за ключ? newsm78 Напълно изчерпана според мен.

Общи условия

Активация на акаунт