Какво ви дразни във форума?

  • 16 768
  • 461
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 495
Ами крайно време е да спреш да дразниш юзърите с тия ягоди посред зима!
да, вземам си бележка  Grinning  Whistling

# 421
  • Мнения: 560
1.Дразни ме това,4е някои особи влизат във форума само ,за да се заяждат.
2.Неграмотността не немалка 4аст от списваЩите тук Mr. Green
3.Понякога лиготиите на някои,обърнали форума на 4ат.
4.Тъпи теми,пълни с оЩе по тъпи отговори...пълно е с такива   Twisted Evil
 Май това е  newsm78...засега  Mr. Green
  bouquet
Говори си,миличка,кой ли те слуша.От 10-та стр.насам-яко чат. newsm62
Ауууу голям купон.
Вече нищо не ме дразни,щот` много забавно бре.Пък и Бубето ми зачезна нещо.
 smile3518

# 422
  • Мнения: 2 386
Имам промяна в мнението.....вече се дразня открито!
Дразни ме онова момичене Juleto1,което си е измислило въображаема 'хай' класа и влиза тук само за да парадира с нея...Портомоненца от пони,шапки от незнам-си-къде,къщенца в Боровец,парцалки от свински уши..ааааа! !Не понасям хора с такова поведение,които поставят материалното над всичко и то по един такъв уж небрежен начин.Дразня се,че един ден ще възпитава децата си ...едва ли по особено различен начин.....Дразни ме високомерието и,а тя е представителна извадка на една малка част от потребителите във форума.
И не завиждам.Имам си всичко.Жал ми е за малките кончета,умрели за да има госпожицата къде да си трупа паричките.Аз бих си ги тургала в силиконовата пазва,ама кой мъ пита  Mr. Green

# 423
  • Мнения: 560
Имам промяна в мнението.....вече се дразня открито!
Дразни ме онова момичене Juleto1,което си е измислило въображаема 'хай' класа и влиза тук само за да парадира с нея...Портомоненца от пони,шапки от незнам-си-къде,къщенца в Боровец,парцалки от свински уши..ааааа! !Не понасям хора с такова поведение,които поставят материалното над всичко и то по един такъв уж небрежен начин.Дразня се,че един ден ще възпитава децата си ...едва ли по особено различен начин.....Дразни ме високомерието и,а тя е представителна извадка на една малка част от потребителите във форума.
И не завиждам.Имам си всичко.Жал ми е за малките кончета,умрели за да има госпожицата къде да си трупа паричките.Аз бих си ги тургала в силиконовата пазва,ама кой мъ пита  Mr. Green
Ще дойдете на моята,ама късно.Ама не е виновен тоя дето,яде баницата,ми тоя,дето я подава.Аз за кво се дразня на Бубето.Пуска некви теми-ум да ти зайде.Абе аз имам,тоя има,тя има-дреме му на някой на гъзо.Има хора,дето нямат за храна на децата и живеят като скотове.
Освен това живеем в България и на всеки е ясно за кво иде реч.Всичките пъшканици и охканици в знак на възхищение в тия теми са си чиста проба прах в очите и лицемерие.

# 424
  • Sf
  • Мнения: 808
Бих ви посъветвала да прочетете следното:

.:: ПРАВИЛА и ПОЛИТИКА на форумите! ::.

Като наблегнете на това какво да ви бъде отношението и поведението Simple Smile Темата е прочетена 6 669 пъти при налични 30 744 потребители - надявам се, разбирате какво искам да кажа.
Също минете и през това:

.ВАЖНО .::. Netiquette - network etiquette... или как да се държ …  в Интернет 

Тази тема от своя страна е прочетена едва 2 248 пъти...

Това, което искам да кажа, че определено ми дойде до гуша от глупости и раздразнени дами, които поддържат една определено обезмислена тема и подклаждат дрязги една с друга.

Затова не се дразнете като ви каже човек, че сте клатени недоклатени, клани недоклани и т.н.
Моля за намеса на модераторите  Peace Идва Коледа, айде да се уважаваме и да не се дразним Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 425
  • Мнения: 7 837
Затова не се дразнете като ви каже човек, че сте клатени недоклатени

 Laughing

И слушайте Хиподил. Поезията им е велика в това отношение  Grinning

# 426
  • Мнения: 2 386
кросамая,това какво общо има с мен??Изумена съм!Винаги,повтарям ВИНАГИ досега съм спазвала добър тон и считам,че имам право да изразя мнението си без да ме заплашва някой!Никъде никого не съм обидила и не смятам за необходимо да получавам предупеждения..най-малко от човек като теб,който не ме познава.
Степен по скалата на Лиска не желая да ми бъде определяна,защото ми се струва по-безмислена от самия спор.
Всички правила и нетикети съм изчела,но никъде не видях забрана да се изкажа ДВА пъти по една тема...А?

rushsf,двете неща нямат нищо общо.Don't put words into my mouth,както се казва.Аз Буба я харесвам.

Виж,Хиподил са друга работа...Освен ако и ти не се опитваш да ме засегнеш/параноясвам вече/...Еми няма как-любима група   bouquet

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 22:34 от altruism

# 427
  • Мнения: 7 130
Хиподил не ме дразнят, защото

Всеки срещнат Хиподил
Здравата се е напил.
(най-цензурната част от творчеството им Mr. Green)



# 428
  • Мнения: 9 912
работата с дразненето стигна дотам, че е време да се въведат нови порядки - отделна самостоятелна регистрация за Клюкарника, и по повод влизането на България в ЕС, да се преустанови временно присъединяването на нови членки  Mr. Green

# 429
  • Мнения: 25 864
Леле, мале, гледам - 22 страници дразнене и още не сте свършили!  ooooh!  К`во става с тези жени, чак пък толкоз фригидни, събрани на едно място...  newsm78
Ама нали съм Как`Сийка, та се сетих - тренира народът за Световния ден на оргазма, та пушек се вдига, пък аз какво си помислих...   Embarassed  Embarassed  Embarassed
Браво, мацки, продължавайте - дразнене му е майката!  Дълго дразнене - качествен край! newsm10 smile3503 smile3521

ПП А може и обратното - качественото дразнене гарантира дъъъъълъг край!  Wink Flutter Party

# 430
  • Мнения: 5 877
Добро предложение. Но какво му е на алкохола?

# 431
  • Мнения: 3 447
Дразни ме онова момичене Juleto1,което си е измислило въображаема 'хай' класа и влиза тук само за да парадира с нея...Портомоненца от пони,шапки от незнам-си-къде,къщенца в Боровец,парцалки от свински уши..ааааа! !Не понасям хора с такова поведение,които поставят материалното над всичко и то по един такъв уж небрежен начин.Дразня се,че един ден ще възпитава децата си ...едва ли по особено различен начин.....Дразни ме високомерието и,а тя е представителна извадка на една малка част от потребителите във форума.
И не завиждам.Имам си всичко.Жал ми е за малките кончета,умрели за да има госпожицата къде да си трупа паричките.Аз бих си ги тургала в силиконовата пазва,ама кой мъ пита  
И на това му викаш "добър тон", така ли?
Не знам коя е въпросната дама и с какво толкова ти е бръкнала в гъза нейната шапка от свински уши. Знам само, че преди да почнеш да се дразниш кой какви деца ще възпита, е добре да погледнеш собственото си възпитание, щото го няма хич, ама хич. И хиляда спасени понита няма да ти помогнат, освен ако не ги използваш за доклащане.
Да му се не види, хората се опитаха сто пъти културно и внимателно да ви кажат, че все пак има някакви правила на поведение, и че едно е да спориш с някого и да отстояваш мнението си, друго е да нападаш и да обиждаш. Ама вие не, та не - 20 страници съскате и плюете за глупости.... Айде пък вземете се усетете малко!

# 432
  • Мнения: 2 386
Леле, мале, гледам - 22 страници дразнене и още не сте свършили!  ooooh!  К`во става с тези жени, чак пък толкоз фригидни, събрани на едно място...  newsm78
Ама нали съм Как`Сийка, та се сетих - тренира народът за Световния ден на оргазма, та пушек се вдига, пък аз какво си помислих...   Embarassed  Embarassed  Embarassed
Браво, мацки, продължавайте - дразнене му е майката!  Дълго дразнене - качествен край! newsm10 smile3503 smile3521

ПП А може и обратното - качественото дразнене гарантира дъъъъълъг край!  Wink Flutter Party
Не,скъпа,дразня се аз на конкретно поведение на един потребител, останалите страници са чат и глупости ...Лаф да става.Абе,мислех да не ти отговарям,но нали съм алтруист-длъжна се почувствах...Ама чукча не читател-чукча писател..
А и ако някой си направи труда не само да коментира,а и да прочете на кое по-точно се дразня,ще разбере,че съм права.Но пък няма да иска да си го признае...
Само да вметна,че хич даже не съм фригина,ама кой ли ще ми повярва....Даже като се изнервя /което ми се случа за 1 път тук/ си пускам Хиподил и яхвам мъжО-за разтоварване   Mr. Green
Ако темата продължи да се изражда незаслужено по мой адрес,най-тържествено ще се откажа от членството си в бгмама.Не съм вярвала,че ще го кажа.Наистина.Тити-един по-малко  Hug

# 433
  • Мнения: 7 837
altruism,евала че си го казваш. Съвсем в правото си си да се издразваш от някого. Още по-хубаво е, да не го таиш в себе си и да му се хилиш през екрана  Grinning Хиподил не беше за параноясване.
Но явно повече жени в тоя форум, трябва да ги слушат. Нещата, казани с истинските им имена, не болят. Понякога арогантността е секси  Grinning

# 434
  • Мнения: 2 386
Дразни ме онова момичене Juleto1,което си е измислило въображаема 'хай' класа и влиза тук само за да парадира с нея...Портомоненца от пони,шапки от незнам-си-къде,къщенца в Боровец,парцалки от свински уши..ааааа! !Не понасям хора с такова поведение,които поставят материалното над всичко и то по един такъв уж небрежен начин.Дразня се,че един ден ще възпитава децата си ...едва ли по особено различен начин.....Дразни ме високомерието и,а тя е представителна извадка на една малка част от потребителите във форума.
И не завиждам.Имам си всичко.Жал ми е за малките кончета,умрели за да има госпожицата къде да си трупа паричките.Аз бих си ги тургала в силиконовата пазва,ама кой мъ пита  
И на това му викаш "добър тон", така ли?
Не знам коя е въпросната дама и с какво толкова ти е бръкнала в гъза нейната шапка от свински уши. Знам само, че преди да почнеш да се дразниш кой какви деца ще възпита, е добре да погледнеш собственото си възпитание, щото го няма хич, ама хич. И хиляда спасени понита няма да ти помогнат, освен ако не ги използваш за доклащане.
Да му се не види, хората се опитаха сто пъти културно и внимателно да ви кажат, че все пак има някакви правила на поведение, и че едно е да спориш с някого и да отстояваш мнението си, друго е да нападаш и да обиждаш. Ама вие не, та не - 20 страници съскате и плюете за глупости.... Айде пък вземете се усетете малко!

Да,тонът ми е добър,а твоят-просташки.ОТ ТЕЗИ ДВАЙСЕТ СТРАНИЦИ АЗ СЪМ ПИСАЛА В ДВЕ МНЕНИЯ /вече 5/,А ТИ И ТВОИТЕ ДРУГАРЧЕТА С ПО НЕ-ЗНАМ-СИ-КОЛКО-ХИЛЯДИ-МНЕНИЯ си лафихте за глупости,както във всяка друга тема,ясно?Аман от тая тъпа скала на недоклащане..всеки за нея говори...Ама много сте я закъсали,сериозно!
Като не знаеш кое я въпросната дама и какво представлява тя защо се месиш всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт