Какво ви дразни във форума?

  • 16 753
  • 461
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 116
Дразни ме онова момичене Juleto1

 
Благодаря за рекламата, която ми прави6 - smile3502 това дразни ли те - да спра да дъвча и дъвки заради тебе  smile3533
Ако има6 да ми казваш нещо - чакам те на ЛС . smile3507

# 436
  • Мнения: 1 629
В тази тема само въоръжен ли се влиза?

# 437
  • Мнения: 5 877
Дай ръка, ще се снишим и ще избягаме изпод куршумите. Подай ми пътьом бутилката, като минаваме под масата.

# 438
  • Мнения: 4 978
В тази тема само въоръжен ли се влиза?

Мюр, маскирай се по-добре  Heart Eyes

# 439
  • София
  • Мнения: 4 423
Какво ви става? - наближават празници, аз тамън спрях да се дразня от всичко и пак отварям тази тема....  bouquet
По принцип всеки е в правото си да каже точно и ясно от какво и от кой се дразни, няма лошо.
Напоследък много рядко се случва, някой да си каже  точно това, което мисли, по времето когато се регистрирах имаше много откровенни разговори, понякога граничещи с грубост, но истински, а не хлъзгави и лепкави, както в последно време  ми прави впечатление. Thinking

# 440
  • Мнения: 1 629
Ине, не ме разконспирирай!  Grinning
Соло, готово, бе, аз съм на бира, ама ако носиш в манерката нещо по-така, викам да караме през траншеите Wink

# 441
  • Мнения: 2 386
Дразни ме онова момичене Juleto1

 
Благодаря за рекламата, която ми прави6 - smile3502 това дразни ли те - да спра да дъвча и дъвки заради тебе  smile3533
Ако има6 да ми казваш нещо - чакам те на ЛС . smile3507

Реклама?! Shocked
Под нивото ми е да разговарям с теб. Каквото съм искала-казала съм го.Темата е приключена за мен.  topicclosedsmile3502


Това е за всички изнервени,недоклатени,млади,стари,въоръжени и необезопасени:  smile3525 newsm03 smile3521   smile3509 lalalala Tada

# 442
  • Мнения: 7 837
Време е за снимките на банички, боза, коктейли и мускулести пичове (а може и пички)...

# 443
  • Мнения: 1 629
Алтруизъм, не се отказвай сега! Кажи си, моля те, имаш право на мнение, а слушатели тук - бол. Аз няма да стрелям, не ми ходи на имиджа. Соло, кво стана с манерката?

# 444
  • Мнения: 2 978

Ааа къде е Жорето Whistling Laughing

# 445
  • Мнения: 1 629
Мисис Флорида, не разваляй купона, плиз. Работата е на оружие и алкохоль!

# 446
  • Мнения: 5 877
Иска ли питане. Госпожо Ковалски, уиски с пясък под масата? (извинете, арабите не разбират какво е "оn the rocks")?

# 447
  • Sf
  • Мнения: 808
от вас пиенето, от мен мъжете?

# 448
  • Мнения: 1 629
Айде, почна се...Най-добрият приятел на омъжената жена е шардонето все пак, мани ги тез мъже Stop

# 449
  • Мнения: 5 877
Извинете ме, моля. Току-що поканих госпожа Ковалски да сподели съдържанието на манерката. Ако искате, ще оставим и за вас. Но ако вашите приятели не си носят пиене, ще трябва да ги пратя до самолета си за нови запаси.

Общи условия

Активация на акаунт