Какво ви дразни във форума?

  • 16 771
  • 461
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 560
Дразнят ме календарчетата в подписите на голям процент от потребителите-бебета,деца,сватби,диети...ужас. smile3515
Дразни ме,че като напиша нещо в някоя тема,няма как в даден момент да избера една опция "Спри да следиш темата да отговори"-тогава,когато вече не ми е интересна-защото без тази опция или подобна продължавам да получавам известия в пощата.
 spam2
Виц:
Една жена била много изнервена и от всичко се дразнела.Отишла на психиатър:
-Докторе,много съм зле,всичко ме дразни и съм супер изнервена!!! newsm61
-Ми стойте си вкъщи.
-Ми стоя,ама се изнервям от затворените пространства.
-Тогава излезнете навън.
-Излезнах...ужас-толкова много народ,викове...откачих от нерви.
-Сетих се-идете на кални бани.
-Ходих....тая мръсотия ме побърка.
-Абе вие секс правили ли сте скоро.
-Не защо?
-Ми помага.Искате ли да пробваме.
-Ми добре.
Отъртил я доктора на бюрото и луд секс.По едно време жената се зармрънкала:
-Докторе мноо ме дразниш.Ми тва твоето "вънка,вътре,вънка,вътре"-половин час вече не можеш да решиш.

# 76
А мен определено ме дразнят част от "ветераните" на форума, които пускат теми, обръщат ги в чат и агресивно нападат или пък пасивно подминават мненията на останалите не богоизбрани като тях.
Peace

Абсолютно точно казано. Няколко дами , се мислят за много интелигентни, много красиви и много най ( приличат ми на тризначките  Mr. Green) и си позволяват да обиждат и съдят всички останали. Чудя си кой им каза ,че са нещо повече просто не знам  ooooh! Даже взеха и тук да се обаждат и правят на обидени и възмутени - елементарни  и  самовлюбени особи Outta Joint

# 77
  • Мнения: 1 629
Айде докачливите да изброят поименно, че някои ще нанкаме Grinning

# 78
  • на село
  • Мнения: 3 970
Дразнят ме календарчетата в подписите на голям процент от потребителите-бебета,деца,сватби,диети...ужас. smile3515
Дразни ме,че като напиша нещо в някоя тема,няма как в даден момент да избера една опция "Спри да следиш темата да отговори"-тогава,когато вече не ми е интересна-защото без тази опция или подобна продължавам да получавам известия в пощата. :

Че махни си я тази опция, аз никога не съм получавала известие в пощата
/ освен за лично съобщение/, като си активирате нещо -трябва да знаете и как се маха.

И стига с тва дразнене -ще остареете бързо.
..И аз като Кейси все по -рядко влизам и чета, ако погледна -всичко е старата песен на нов глас, неща които са 1000 пъти дъвкани...
 погледна, погледна -пък си подмина и не си го слагам на душата  Mr. Green.

# 79
  • Мнения: 1 547
Хъхъ. Всичко ме дразни. Все на входа стои и нито вътре, нито вънка.
Нищо не ме дразни, щото рядко влизам. Добре, че остана една банда ветеранки, които поддържат горенето. Новаците още не са узрели.

А искрено ме дразнят две конкретни теми:
Колко е заплатата на Меглена Кунева и Имате ли бижута с диаманти. По случайност, авторката е една и съща. Просто съвпадение.

П.П. Дуци, колко чифта дънки имаш? Ако имаш проблем със съхранението им, аз съм насреща  Mr. Green

Мю. Хайде да нанкаме. Може пък толкова да се раздразним, че да ни мине раздразнението.

# 80
  • Мнения: 560
Ти пък диамантите,ми какво ще кажеш за темата,в която всички си снимат новите дрешки /че дори бельото/ и го пльокват всички да видят.След показното започват завистливо-лицемерните "оххх,аххх,много хубави,суперски,честитички",а мислено всяка,която охка и пъшка си кине газо от яд и завист,че друга има това или онова,пък тя не.
Ехххххх,жени,жени......

# 81
  • Мнения: 822
И стига с тва дразнене -ще остареете бързо.
Аз пък си мислех,че вече явно много съм остаряла,след като нищо не ме дразни... Mr. Green

Иначе и аз вече влизам рядко.Ако ме дразнят виртуалните дела,това значи,че ги приемам много "навътре",а то не е така...Понякога ми се иска дори някой или нещо да ме подразни,че да си "оголя зъбите",ама не става...Напоследък май само ме натъжава форумът...

# 82
  • Мнения: 619
Това, че всички са идеални майки, съпруги, любовници, работнички.


е т,ва най ме дразни.

# 83
  • Мнения: 619
Ти пък диамантите,ми какво ще кажеш за темата,в която всички си снимат новите дрешки /че дори бельото/ и го пльокват всички да видят.След показното започват завистливо-лицемерните "оххх,аххх,много хубави,суперски,честитички",а мислено всяка,която охка и пъшка си кине газо от яд и завист,че друга има това или онова,пък тя не.
Ехххххх,жени,жени......
hahaha hahaha

# 84
  • Мнения: 2 255
Айде докачливите да изброят поименно, че някои ще нанкаме Grinning
  Жоро 01

# 85
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
А мен определено ме дразнят част от "ветераните" на форума, които пускат теми, обръщат ги в чат и агресивно нападат или пък пасивно подминават мненията на останалите не богоизбрани като тях.

Напълно съгласна  Peace

# 86
  • Мнения: 6 206
Ти пък диамантите,ми какво ще кажеш за темата,в която всички си снимат новите дрешки /че дори бельото/ и го пльокват всички да видят.След показното започват завистливо-лицемерните "оххх,аххх,много хубави,суперски,честитички",а мислено всяка,която охка и пъшка си кине газо от яд и завист,че друга има това или онова,пък тя не.
Ехххххх,жени,жени......
много живописно написано Laughing

# 87
  • Мнения: 3 447
Хъхъхъх, гледам аз, че по-дъртите са насядали кротко, подръпват си тревица, хилят се и нищо не ги дразни, пък по-младите скачат ли, скачат, обидени и разлютени. Що тъй, бе бабиното?
То е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси колко сте тъпи всичките!"...

# 88
  • Мнения: 5 877
Chandra ме дразни, че ми е гепила любимеца от студентските години и си го е сложила на аватар. И Мю, че е с ново богати. Василиса ме дразни, че е болна и не мога да я видя. И Янита, че ходи на кънки, а аз се помайвам. И Блажка ме дразни, че живее много далеч. Фуууу, ни вай срам.
Доне, пък ти си ме дразниш по принцип, душко Simple Smile

# 89
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дразни ме Анда, че развали темата и се включи поименно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт