Как зарадвахте таткото?

  • 1 483
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 359
Доктора, който ме израждаше го набра преди дори да почне да ме бродира  Wink даде ми телефона си след като му съобши, че и двете сме добре. Аз лежах на родилната маса и бях безкрайно щастлива. Раждането ми бе планирано, но пак много се вълнуваше да научи, че вече сме трима.
А като доиде да ни види след два часа, донесе огромен букет с рози и сияеше. Не знаехме кога ше донесат бебчо...тръгвайки си той видял бебетата да ги носят. Върна се при мен в стаята и заедно дочакахме срещата.
Изключително вълнуващо беше, просълзи се и я гушна /и двамата за пръв път виждахме новородено и не знаехме как-какво-защо/ Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 6 461
Когато родих първото си дете мажО беше извън България.Страшно много се зардва когато му се обадих ,а когато се прибра -месец след раждането не се отделяше от бебчето.
Когато родих второто си детенце вече си беше тук в България ,веднага дойде да ни види с бебчето.

# 17
  • Мнения: 6 390
По време на самото раждане излезе на вън, че му стана лошо нещо  Crazy
После като се върна и я видя, за момент се вцепени - не можеше да повярва, беше впечатлен от миниятюрните размери на бебето, останалото беше радост голяма  Wink

# 18
  • Мнения: 3 500
Той се обади 10 секунди след като родих на лекаря, за да го пита защо не му се обаждаме и лекаря му каза "Амииии Честито, имаш дъщеря, току що се роди"  Grinning Той, обаче, я видя на 2 ден, защото тя беше в кувиоз и с "връзки" го пуснаха в интензивното, за да я види.Разплака се и каза, че е страшно красива.

# 19
  • Мнения: 1 382
Лекаря и акушерката му казаха, той чакаше в коридора и веднага дофтаса да види ангелчето

# 20
  • Мнения: 1 264
Таткото присъстваше на раждането. Беше много щастлив.

# 21
  • Мнения: 902
Ами, таткото беш? с мен в ОП-залата, понеже бях секцио.Като я извадиха видях само жадния му поглед върху нея, стисна ръката ми и ме целуна по 4елото . после я дадоха на него, и отидоха с него и малката в другата стая до нас да я преглеждат по Апгар.Но една едра мъжкарана сестра влизаше отвреме навреме и ми докладваше:"Мъжът ти реве.! Simple SmileСлед около 15 минути пак - "Мъжът ти още реве."ПОсле самият той ми каза 4е през цялото време я държал,каквато си била голи4ка и топла , и не можел да повярва 4е е  в ръцете му, разглеждал  я е и е ревал наистина като малко дете без да го е еня кой влиза и излиза , 4е малката му се е изпишкала в ръцете, след което му дали сам да я обле4е...МОга да си представя каква картинка е бил...  Joy
Но беше много сладък като ми я донесе и ми каза "Ето едно моми4е, което е по хубаво дори и от теб.ЗАтова пък,единственото , по хубаво от теб!" Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 5 026
Обадих му се и го събудих-в 3 през нощта.Зарадва се,естествено.А като го видя,каза,че е много мъничко

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами, таткото беш? с мен в ОП-залата, понеже бях секцио.Като я извадиха видях само жадния му поглед върху нея, стисна ръката ми и ме целуна по 4елото . после я дадоха на него, и отидоха с него и малката в другата стая до нас да я преглеждат по Апгар.Но една едра мъжкарана сестра влизаше отвреме навреме и ми докладваше:"Мъжът ти реве.! Simple SmileСлед около 15 минути пак - "Мъжът ти още реве."ПОсле самият той ми каза 4е през цялото време я държал,каквато си била голи4ка и топла , и не можел да повярва 4е е  в ръцете му, разглеждал  я е и е ревал наистина като малко дете без да го е еня кой влиза и излиза , 4е малката му се е изпишкала в ръцете, след което му дали сам да я обле4е...МОга да си представя каква картинка е бил...  Joy
Но беше много сладък като ми я донесе и ми каза "Ето едно моми4е, което е по хубаво дори и от теб.ЗАтова пък,единственото , по хубаво от теб!" Heart Eyes

Ох, че романтичноооо Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 832
След като извадиха бебето, са му го занесли да го види докато мен ме шиха след секциото, след това изведоха и на него милия му се бяха насълзили очите. Той отначало се изплашил, че ми е станало нещо, че носят бебето, а мен не. След това му го показвах през едни стъклени врати на стълбищата, а той го снимаше с телефона си, макар и през стъклото. Чак на изписването го видя като хората и като видя акушерката да го носи, веднага се втурна да го гушне.
Милия, всеки ден идваше по 3 пъти при мен в болницата и ми носеше какво ли не и само ме питаше дали искам нещо друго.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 252
Таткото го видя преди мен, защото като го извадиха (родих секцио) побързаха да го свалят в детското, че имаше проблеми с бебето. Таткото пристигнал докато го мерят и описват и придружил акушерката до кувьоза, където бебчо бил сложен на кислородно дишане. Що рев е изревал слушах от акушерките, а след това ме зарадва с куп снимки. Аз успях едва на другия ден, след второто раздвижване да видя бебчо.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
аз раждах секцио със спинална упойка и естествено първо аз си я видях. Бях инструктирала мъжа ми, обаче още като му я покажат веднага да я снима. След час лекарката ми го пусна да ме види в реанимацията и като влезе беше целия пребледнял. Питах го: "видя ли я? Успя ли да я снимаш?", а той, милия: "ама, тя е толкова малка, като запетайка е малка и като я видях, забравих всичко, краката ми се подкосиха и изключих за снимката". Ох, хем се ядосах много, хем ми беше много сладък... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 316
Ами то от започването на контракциите до раждането ми бяха само 3 часа и бях нахилена като на цирк  Joy Когато тръгнахме към болницата (30мин след началото...) и аз се скъсвах от смях той ми обясняваше как трябва да съм силна и как може да раждам 16-18 часа, а аз само хи-хи-хи  Crazy Един час докато ми мерят тоновете и ме приемат се разхожда отвънка като котарак. Даде ми багажа, а аз се хиля и обяснявам "Споко, оставам за малко... После ще ти звънна", а той ми обяснява да се държа и как до утре вечер сигурно съм щяла да родя (беше 4.30ч посред нощ), а аз "Хи-хи-хи ходи си лягай и аз ще подремна сега."   Joy
Тъкмо се беше прибрал и беше седнал на компютъра и му звъннах от масата още - "Честито, тати!" А той - "Ти нещо се бъзикаш да не си под упойка... Ама ти се хилеше, а и сега се хилиш..."  #Crazy Ами и докато раждах се смеех, а и виках за кураж  Crazy После като я видя каза, че била красива, а аз се чудех от коя планета е  Laughing

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей!!!
Нашия татко ни видя 10 мин.след като се роди Меги.Акушерката го изми,уви го и го занесе да му го покаже,той чакаше пред залата.После разбрах,че като я е видял се е раплакал.Сега са голяма любов. Two Hearts

# 29
  • Мнения: 902
Ами, таткото беш? с мен в ОП-залата, понеже бях секцио.Като я извадиха видях само жадния му поглед върху нея, стисна ръката ми и ме целуна по 4елото . после я дадоха на него, и отидоха с него и малката в другата стая до нас да я преглеждат по Апгар.Но една едра мъжкарана сестра влизаше отвреме навреме и ми докладваше:"Мъжът ти реве.! Simple SmileСлед около 15 минути пак - "Мъжът ти още реве."ПОсле самият той ми каза 4е през цялото време я държал,каквато си била голи4ка и топла , и не можел да повярва 4е е  в ръцете му, разглеждал  я е и е ревал наистина като малко дете без да го е еня кой влиза и излиза , 4е малката му се е изпишкала в ръцете, след което му дали сам да я обле4е...МОга да си представя каква картинка е бил...  Joy
Но беше много сладък като ми я донесе и ми каза "Ето едно моми4е, което е по хубаво дори и от теб.ЗАтова пък,единственото , по хубаво от теб!" Heart Eyes

Ох, че романтичноооо Heart Eyes
Laughing
То не 4е понякога не ми идва да му "ш4упа " тиквата , но в моменти на щастие е способен да ми каже най милите думи и да напрегрсща вси4ко което му пресе4е пътя  Laughing щуро мом4е, общо вzето...но си е мойто щуро мом4е  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт