Как зарадвахте таткото?

  • 1 486
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Позвъних му по джиесема след няма и 5минути от раждането Wink

# 31
  • Мнения: 10 673
Таткото видя първо мен, не знам защо  оставиха ме в коридора при него. Идва една сестра с бебе и той пита - "това моето бебе ли е?" Но не беше. А аз само за секунди го бях видяла. След като стоях трепереща сигурно 20мин в коридора, дойде една сестра и ме прибра. След това му го донесли - друг татко го беше снимал - много се беше разнежил, насълзили му се очите ........... Ех, и аз се разнежик като се сетих....

# 32
  • Мнения: 5 362
Обадих му се веднага след като родих.Видя ни още на същия ден,но чак на обед.
Беше страшно развълнуван,щастлив,притеснен и горд,че е вече татко.

# 33
  • Мнения: 305
Всеки път цивря като ви чета историйките. newsm45 Толкова ви се радвам на всичките!Искам и при мен след 2 месеца/живот и здраве/този момент с татито да е толкова трогателен.Живи и здрави бъдете всички! newsm51

# 34
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Хайде мила petita имаш време да измислиш най-романтичният и вълнуващ начин да зарадваш таткото и близките, очакваме да се похвалиш!   bouquet
И не плачи, а се радвай  Hug

# 35
  • Мнения: 3 478
Ами и нашия присъства на раждането, така че незнам каква изненада е било. Пък и той със сигурност я е видял  преди мен, после го карах той да разправя, че аз дето се вика го пропуснах половината раждане.

# 36
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Той го е видял пръв и ми казаха, че е плакал и е целувал ръцете на докторката Heart Eyes Даже го беше снимал и като излязах от упойката ми го показа на фотоапарата да го видя и аз! baby_neutral

# 37
  • Мнения: 902
Всеки път цивря като ви чета историйките. newsm45 Толкова ви се радвам на всичките!Искам и при мен след 2 месеца/живот и здраве/този момент с татито да е толкова трогателен.Живи и здрави бъдете всички! newsm51
О, мили4ка, тука има едно предаване , "Моето бебе".В 9 4аса сутрин по Ртл,сега май го иzнесоха в 11,30.ПОкаzват раzли4ни двойки и емоциите им, подготовките, понякога препирни и вълнения, майки с огромен и не толкова огромен корем , раzтреперани и не 4ак толкова татковци, самото раждане съЩо се снима, както и няколко дни след него, кой как приема новината и т.н.
Всяка сутрин го гледах докато бях бременна , и да не ти каzвам, от хормоните ли, от Що ли, що рев му удрях всяка сутрин,с  хълцане.Една сутрин таткото беше настинал не отиде на работа, гледахме го zаедно и си поревахме двамката в  щастливо о4акване.
а после моето собствено раждане си беше комедия от  Шекспир, с бъzиците на докитата и с целия юруш,що нямаше кой да снима...
На тебе ти пожелавам вси4ко най хубаво и скоро едно прелестно малко съzдание.
И мисли до тогава какво ще го правиш таткото, да му zемеш акъла, ей. Mr. Green Ние тука ще 4акаме да се похвалиш,  bouquet

# 38
  • Мнения: 260
Чак се просълзих докато четях вашите истории.   smile3518  Изобщо не се бях замисляла, че и таткото ще е развълнуван. А за евентуална негова реакция пък - съвсем.
Нашия татко като го знам сигурно ще го е страх да я гушне.  Cry
Остава още мъничко и после ще разказвам как е минало.

Общи условия

Активация на акаунт