teen problems или потресаваща простотия...

  • 9 262
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И според мен е измишльотина. Един тъп тийн, както изглежда от разказа, би казал г.з или задн.к, ама не и ректум.

# 16
  • Мнения: 1 581
Моля някой да закове темата в дом и семейство!!!
Има толкова съпрузи, които не желаят секс!!! Колко урина се слага, моля?

# 17
  • Мнения: 2 070
Вижте само как добре си е направило детето изреченията, изказа му си е грамотен общо взето, личи си и че се бъзика, кефи как клиширанко казва - помогнете ми да си я върна...  Laughing
Спомних си за темата на онази дето забременяла не от съпруга си... Тя тука нещо ни питаше "как мислите..как ще протече живота ми" или нещо подобно...

# 18
  • Мнения: 46 520
1. Е измислица и 2. Съмнявам се да го е писал teen  Sunglasses

# 19
Ох мъка, мъкааааа...ама темата ми се струва че е за готварския  hahaha
Еее оставете ме да си постна мнението деее лоши хора  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 070
Ама въпроса не е измилено ли е или не, ами какво пишат по тийн форумите... Нашите деца. Не можем да ги обвиняваме в липса на въобажение  поне...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 819
Ох, отдавна  не се бях смяла така...

Въпреки, че Яна като влезе в пуберитета надали ще ми е толкова смешно...

# 22
  • Мнения: 3 405
Нашите деца. Не можем да ги обвиняваме в липса на въобажение  поне...

Так си е - въображението като алтернатива на действителността.

А ние какво въображение имахме, ееех Wink

# 23
  • Мнения: 2 070
Ох, отдавна  не се бях смяла така...

Въпреки, че Яна като влезе в пуберитета надали ще ми е толкова смешно...

Ами и аз така, от гледна точка на мойта Яна...

# 24
  • Мнения: 2 821
ох...ама моля ви се с тез лайна и тем подобни...и бременни четат все пак...бляк Sick Crazy

# 25
  • Мнения: 1 581
Ама въпроса не е измилено ли е или не, ами какво пишат по тийн форумите... Нашите деца. Не можем да ги обвиняваме в липса на въобажение  поне...
Нито въображение липсва, нито езикова култура... Само 'лайно' да беше 'изпражнение' поне  Laughing
Историята е стара, колкото света - тайна магическа рецепта за любов - не по-гнусна от някои други подобни  Laughing  И е с лично отношение някак, с личен материал  Whistling
Нищо чак толкова шокиращо не виждам аз. А кога децата започват да правят секс, е друга тема  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 447
А ние какво въображение имахме, ееех Wink
Ние и сега си го имаме, Анджи  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 472
Ми глупости пишат Grinning Това поне е написано грамотно и със стил Mr. Green Чела съм къде, къде по- големи идиотщини, написани по- зле от пъволак и които за съжаление са били верни Sad
Някакви странни начини за самоизява си намират, но с течение на времето ги превъзмогват Grinning Имах един съученик, който все такива гнусутии измисляше. Учителите бяха вдигнали ръце от него и бяха казали, че човек от него няма да излезе. Момчето завърши българска филология и е много свесен тип Joy

# 28
  • Мнения: 6 167
Деси, къде ходиш да четеш тия щуротии!  #Crazy
Простотия, да. Голяма простотия и измишльотина.

Само ми разваляте коледното настоение  Crossing Arms
Отивам да обядвам  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 817
Ммммм ,звучи доста апетитно ,лично аз смятам да разнообразя рецептата като добавя и две чаени лъжици от една друга телесна течност ,но тъй като ще го патентовам няма да издам тайната Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт