В ЯНУАРСКИТЕ студени нощи , сладко бебче ще ни топли !!!

  • 11 281
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 871
Коремчета,дано ви харесва темата.Като за първа тема мисля,че се справих що-годе добре.
newsm10 newsm51 Разкошна е!!!

# 16
  • Мнения: 244
И аз нямам коластра.
Първия път тя се появи след като родих, на следващия ден, после имах малко кърма и след две седмици вече нямах.
И сега, ако се повтори ще храня бебо с АМ. Няма да се тормозя като преди и да се чувствам виновна, че не кърмя. Ама тогава всички баби като се запритесняваха, че нямам кърма ooooh! хиляди варианти измисляха за лактация, но то като не пуска, не пуска, колкото и да се мъчи човек Grinning
Да сме живи и здрави, това е най-важното Hug

За какво е този крем на Авент?
За подготовка на зърната преди раждането, а след това, ако не дай си боже се възпалят по време на кърменето. Стува 20-на лв по аптеките, но за сега си имаме далавера от училището- тестерчета  Mr. Green

Темата е направена страхотно, поздравления.

# 17
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе какво правите с тези теми бе хора - обърна се за малко,и хоп -нова темичка Mr. Green Mr. Green Хубава темичка Mr. Green Laughing

Днес на школото беше забавно, пак бяхме най-шумната маса,ама така е - някои хора като говорят много/ не съм аз Embarassed Laughing/ Mr. Green Mr. Green/ ама постоянно ни гледаха лошо Mr. Green,че верно бяхме много бърборищи Crazy Crazy hahaha

Мдаа, и шишенца ни дадоха/ ама Ним,Галка има изненада за теб Mr. Green/

Другият път се разбрахме ние с Ивонска да водим презентацията на Авент, а всички вие ще ни бъдете асистенстки - ще ни трябват цици за демонстрацията на кремчетата и помпата Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy/ а сега да ви видя hahaha hahaha hahaha hahaha/

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Цица с коластра Mr. Green Стига да не сЪ гътна до тогава веднага давам Blush

# 19
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808


Айде отиваме да празнуваме на мъжа РД-то и да хапнем вкусно някъде   chef


И моят любим днес е рожденник Heart Eyes Само дето е много далече, и ще празнуваме като се върне другата седмица Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 289
magnoliamm   все пак да ти е жив и здрав и твоя любим.Дано си дойде по-скоро и да си прекарате приятно.

Айде ние отиваме на гости с мъжо.

Приятна вечер на всички.

# 21
  • Мнения: 68
А от тази темичка дето изчезна може ли някой да ми разкаже отново за това мазане със салатните масла за да няма разкъсвания тъкмо стигнах до там да чета и изчезна.  newsm45 smile3511
PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Та значи пак за масаж на перинеума: препоръчва се кое да е салатно масло, разбира се с изключение на тия дето имат добавки от сорта на чили, чесън или и аз не знам там какви още подправки. Чисто салатено олио - дали от пшеничен зародиш или маслини (зехтин, де), все тая e. А може и масло от жълт кантарион.
A за "по-амбициозните", ето и следната рецепта (директно от акушерката):
50 мл. от някое от горе посочените масла + 2-3 капки от всяко от следните масла:мускатово, лавандулово, розмарин и Aprikosenkern (за жалост не знам как се превежда точно на български, май ще е нещо от сорта на "ядка/костилка от кайсия" (бряяях, че тъпо зву4и  Rolling Eyes моми4ета, моля помагайте, кво може да е това!!!!  newsm78)
Туй то...

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 19:46 от cherrygabo

# 22
  • София
  • Мнения: 861
Искам да се оплача на някой и понеже няма на кой друг та на вас. smile3515 smile3515 smile3515
Жиеем в пет етажен блок на втория етаж. Отопляваме се с локално парно - камина на дърва. И понеже целия блок е строен от някви некадърници на този на последния етаж му тече вода от комина и му пуши.  smile3511Та не ми стигат ремонтите вкъщи та сега мъжо се е разтърсил майстори и за комина. А това което ме вбесява е, че ние ще сме щели да платим ремонта, евентуално да делим с този от последния етаж. Нашия вход има помещение което дава под наем за магазин и всеки месец взима по 200лв.  smile3516Обаче според домоуправителката нямало пари за такива ремонти. Незнам си колко били разходите за асансьор, за електричество и т.н.
Има чистачка, която взима пари, ама нищо не чисти, и касиерката също взима нещо от тези пари, ама за ремонт няма. "Ми то какво щяло да стане ако всеки започнел да иска пари за ремонт."
И това което най много ме дразни, е  че мъж ми се е примирил и просто иска да го оправи. Пък аз се дразня откъде накъде ние да плащаме ремонт на такава обща част като комин.  smile3514

# 23
  • Мнения: 68
Ах и още нещо, 4е щях да забравя: по аптеките има и специално, т.е. готово (за мързеливки кат мен) масло за масаж на перинеума, на Веледа.

# 24
  • Мнения: 16
cherrygabo благодаря ти много още утре ще почна масажите  newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 541
Браво за темичката Мими!  newsm10
Аз да ви се похваля - вчера бях доста активен танцьор - такъв рок енд рол беше - чак бебо се възмути!  newsm68
... sasha_gbg каква прическа бе жена?? Не видя ли че сме си вървелки и със старите глави newsm03, как ни се зарадва онзи момък....като бяхме седнали де Joy hahaha
Опа! Тука надушвам аз някаква интригичка!  smile3508 Я веднага да раздуете кой ви се е зарадвал!!! Бравус, бравус!  smile3521 Аз вече не помня кога за последно мъж се е заглеждал по мен...  smile3506 Май беше тази година...


Та, ние със Стилиана не сме ви разказали, как нямаше къде да спрем с колата в една малка уличка. Решихме да се спрем пред две големи врати, на които пишеше "Пукам гуми. Не спирай". Там имаше един младеж, който ни гледаше строго и ръкомахаше по посока на надписа, т.е. - марш!! Ама му се поусмихнахме и помолихме за 10 минути да разреши да спрем. Поогледа ни той, поусмихна се и широко отвори портите и каза "Хайде влезте!". След което ни пусна - а то вътрешен двор, широко....Благодарихме му ние и излизаме от колата - и усмивката му изчезна на часа - защото видя двата тумбака....... Joy  hahaha  smile3532
Е нахвалих ви се, сега отивам да лежа.

# 26
  • Мнения: 68
за нищо, bonnie, с удоволствие! дано да помогне! И аз мисля тия дни да запо4на с масажа!

# 27
  • Мнения: 81
Абе мамчета, аз докато прочета пропуснатите странички, вие нова тема ще откриете!
Мими, много ни е хубава темичката, поздравления!   bouquet
Такаааа, искам малко да успокоя Vicks: дай му "лабаво " на мъжо да си прай квот' си иска! Няма смисъл да му кривееш - по добре се скарай със съседките, отколкото с него....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 248
 Наистина БРАВО!!! Много сте екпедитивни с изписването на темичките!!!

 Голямо четене му дръпнах- а имах да наваксвм само от вчера и днес  #Crazy

 Искам да попитам за този масаж на перинеума- не знам до колко глупаво ще прозвучи- но в какво точно се изразява масажа- само намазване или ....  newsm78...

# 29
  • Мнения: 104
Да ви кажа чесно и аз не съм в час за тоя масаж,дайте ни повече инфо.
А за кремчетата за зърна този на гермастан в сравнение с авент е като вода!
Аз се мажа с авент от месец и има страшен ефект,още от 5-6 път,докато гермастана и да се мажеш фаида-нема.С двете ръце за Авент-чето.
А за клоастрата и първата бременност и сега съм от 6 месец и то яката.Даъ боже да продължа в тоя дух Praynig

Общи условия

Активация на акаунт