Всичко за всички марки гел лакове - тема 43

  • 20 566
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Похвалих вчера makeup и днес не са ми сложили никаква мостра на крем Joy
Лаковете, които поръчах изглеждат супер. Влюбена съм в кафявото толкова е  тъмно, че минава за червено. При първа възможност ще ги снимам. Взех и топа на   Нес. Не уцелвам хубав топ, който да държи блясък. Сегашният ми маникюр кара 3-та седмица и се изтри лъскавината му (IBD май беше от АлиЕкспрес)

# 31
  • Мнения: 217
Коя от вас открадна изпод носа ми claresa purple 608  и 626 от make up? Бързо да признава Simple Smile  
Да дам отзив за топа на hi hybrid...Aмиии, още на 3-ти ден ми си матира на свободния край, поизтърка се, по-нагоре си е бляскъв... Минах го само веднъж, понякога минавам по 2 пъти топ, особено, ако имам декорация. Другият път ще пробвам с 2 слоя. Съжалявам,че чак на 6-тия ден давам отзив.
Иии благодаря, че има включен мой маникюр в началния пост.Blush

# 32
  • Мнения: 7 593
Regalia, проверявай ги в нета и пак имай едно на ум.
Между другото, този цвят ми е любим, и аз го имам, трябва пак да направя маникюр с него. На закрито наистина изглежда доста по-различно. Първото ми изграждане след изкаран курс - снимката е от преди 2 години.

# 33
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 760
Кармила, млечна база е да на Silcare.
Да питам в първия пост, френския на Scarllett с каква база е?

Извинявам се,че чак сега отговарям - базата е китайче (ръбър база) на Джеси, цвят 183 ако не се лъжа. Ако трябва ще погледна със сигурност.

Прекрасна е новата ни темичка! Много готино ми стана да видя всичките красоти на съфорумките. Heart

# 34
  • Мнения: 1 860
Мелина, пак го погледнах - за мен си е ментово зелено тип мляко с мента. Сега се опитах да снимам и не хваща баш, тъй като синее и го докарва до едно като морско екзотично синьо. Качвам снимки и най-много прилича на етикетчето. Повече синее на снимките, аз от интернет се подведох да го взема докато търсех мечтаното синьо. А ето и лампата ми, че бях обещала и не бях се прибирала хри такъмите да снимам.
Скрит текст:



# 35
  • Мнения: 427
Еха, 542 ли е наистина? Аз винаги ообстойно оглеждам всичко от конкретния номер що има в нетските изображения, но Клареса просто наистина са доста изменчиви. Едно синьо гледах на една снимка зелено, на друга сивее,  на трета светлее.  Значи ти си изкарала курс? Интересно. Simple Smile Учат ли ви как да не цапате кожички или е просто талант - има ли някаква конкретна тактика?

# 36
  • Мнения: 1 111
Голяма част от цветовете на Claresa ги има на кратки клипчета в you tube и там много хубаво се виждат.

Момичета, как ви се струва съотношението цвят в официален каталог - реалност на Клареса? Очаквах да има разлика, ама съвсем нищо общо няма на дневна светлина ( на лампа и може би с три слоя може да го доближи) и картинката на сайта. Доколкото съм отворила някои от лаковете на Клареса, ми се струваха една идея по-тъмни от картинката, но като излязох навън съвсем друг цвят стана. Дано другите да са по-различни, но в добро отношение, както съм ги накупила много, че това пембе никак не ми се нрави. Явно трябва като граф Дракула да стоя само на стайна светлина, че като изляза на слънце, цветът рязко се променя  Sweat Smile.

# 37
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 490
Благодаря, Кармила! Hug Имам подобен цвят - мляко с мента, затова клоня да си взема по- скоро минт 3. Искам да е по- ментово.Blush

# 38
# 39
  • Мнения: 1 860
Подобни са, но да на снимки минт 3 е по-менгово и леко зеленее повече а candy 10 е по-светло и млечно на живо, а на снимки синее. Нямам го другото, за да направя сравнение на живо.

# 40
  • Мнения: 7 593
Учат ли ви как да не цапате кожички или е просто талант - има ли някаква конкретна тактика?

Много практика му е майката.
На някои им се удава повече да лакират прецизно и да не цапат кожи, аз не бях от тези някои Joy

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Прекрасна нова темичка! Благодаря!
Прецизното лакиране за мен е най-важно за това как изглежда цялостният маникюр. И според мен за него е много важно да са идеално оправени кожичките. При мен и двете неща са голяма мъка,много време ми отнема...в някои моменти направо ми иде да зарежа всичко и да ида в някой салон за час-два да ме направят. Ама после си припомням какви творения виждам от салони и се отказвам Joy
Само аз ли не съм си поръчала лак на Клариса? Joy Май трябва да поправя грешката, ако сте оставили изобщо нещо..
А от къде взимате цветни бази и на кои марки? Мисля да се поизмързеливя и аз евентуално...

# 42
  • Мнения: 13 946
Аз също не съм поръчвала, в лакова апатия съм и дори не се лакирам, никакво време нямам. За сметка на това ноктите ми се оправиха, станаха по-твърди и здрави. Една от причините е, че пия много витамин Д и добавки за кости.

# 43
  • Мнения: 166


В такъв случай режете ли нокътя

# 44
  • Мнения: 1 860
Iordanova00, цепнал се е ъгъглът на палеца ли? свалих снимката, но не виждам много добре и не съм сигурна това ли е прблемът. Ако да имаш, според мен, два варианта(тъй като е ти е под живеца, а по-нагоре):
1. Сваляш покритието, режеш до счупеното и с хартиена форма и гел/полигел или връхна форма(каквото си ползва, ако играждаш) изграждаш нокът, оформяш и лакираш.
2. Сваляш покритието и с чаена торбичка/салфетка/ фибростъло или аз позвах безвлакнеста салфетка за осзмасляване, защото чаената торбичка не издържа, залепваш и ремонтираш счупеното и пак лакираш. Сега ще ти намеря клипче как горе долу да стане.

Виждала съм и как режат само част от счуоеното и отгоре го запълват с акригел, но аз нямам такъв и не мога много да коментирам как става и лесно ли е.
https://www.youtube.com/watch?v=yRL942tFjZM&t=225s
Ето и клипче по последния описан метод:
https://www.youtube.com/watch?v=4mvPRcs21P8

Общи условия

Активация на акаунт