Дъщеря ми поема индустриално количество течности

  • 1 549
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Разбира се, че трябва да пуснете кръвна захар  Peace
Моята щерка пие почти същото количество течности, но не го приемам за "индустриално"   ...........
А защо ние да пуснеме, пък ти- не?  newsm78
Аз го смятам за "индустриално", защото , може би, сравнявам с голямата ми дъщеря на тази възраст newsm78

Що за тон пък беше това  newsm78 Ебати, то човек да не сподели нещо ooooh!
Пояснявам- под " пуснете" имах предвид да пуснеш кръвна захар на  детето си. Защо- защото си притеснена.
Аз не пускам, защото мен пиенето на вода не ме притеснява. Когато започне да ме тревожи, няма да чакам някой да ме съветва, каквото и да било. "Индустриално" го приех като закачка...
Ма явно тук всички се товарите със самосвала и винаги търсите под вола теле  #Crazy
Айде, със здраве  Peace

# 16
  • Мнения: 1 840
И двете ми деца пиеха индустриални количества вода - особено през нощта. Дъщеря ми стигаше до 3 литра на денонощие. Щом скрих шишето, спряха да пият вода нощем и драстично намалиха количеството изпита вода. Дори се налага да ги подсещам да пият течности. Щом няма други симптоми, нямаш повод за паника.

# 17
  • Мнения: 7 723
Що за тон пък беше това  newsm78 Ебати, то човек да не сподели нещо ooooh!
Пояснявам- под " пуснете" имах предвид да пуснеш кръвна захар на  детето си. Защо- защото си притеснена.
Аз не пускам, защото мен пиенето на вода не ме притеснява. Когато започне да ме тревожи, няма да чакам някой да ме съветва, каквото и да било. "Индустриално" го приех като закачка...
 

Тарталета, Когато пуснах темата, наистина търсех хора с подобни проблеми, които да споделят , ако мислят, че детето им изпива подозрително количество течности. Та нали всички сме тук, за да споделяме нещата, които ни тревожат Thinking

Истината е, че и аз като тебе не го приемах за нещо притеснително до вчера, докато не се хвърлих в размисли ,дали е възможно да е диабет, или- не.  Thinking
Като те питам , защо ти не пускаш изследвания, търся още някакъв начин да се успокоя, че не съм супер немарлива майка, като досега не съм обърнала внимание на проблема.
Нито се заяждам, нито пък искам да обидя някой с нещо. Crossing Arms
"Индустриално" , наистина съм го написала като закачка Peace

 не случайно съм пуснала темата тук- в "Здравословни проблеми"
   

 Още утре ще й пусна кръвна захар Peace

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 11:04 от mylenka

Общи условия

Активация на акаунт