Силно падане по чело

  • 716
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте , дъщеря ми , която е на 4г преди два дена падна много лошо по чело , както бягаше , беше доста засилена и хвръкна директно по глава , без да се подпре на ръце . Текна и кръв от носа , после забелязах , че и той е леко ожулен . Звъннах на педиатъра , каза заради кървенето от носа да я заведем на преглед . Отидохме веднага в болница , там казаха да я наблюдаваме и че няма нужда от снимка , не са я преглеждали , само и видяха цицината .Сега е добре , играе , но на моменти ми се струва с леко вял поглед . Искам да направя снимка , но ме е страх от облъчване . Няма симптоми на комоцио , но не спирам да се притеснявам .Още ме държи шока , не мога да се отърся .

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 18:00 от lora8888

# 1
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Сериозно ли? Детето Ви, има удар в главата, по Ваши думи доста силен, в поведението му има нещо необичайно, което, Ви тревожи и се плашите от рентгенова снимка.... В такава ситуация, изобщо не бих се замислила!

# 2
  • Мнения: 6 560
Нищо няма да му стане на детето, вървете на снимка. Синът ми падна по лице с колелото, на 3 г. беше, направихме снимка веднага. Слагат оловна престилка на детето, облъчването е минимално.

# 3
  • Мнения: 5
Здравейте, да се включа и аз. Дъщеричката ми (7,5год) падна в училище и си пукна челото. Залепиха го и за момента 5 дена от случката всичко е ОК. Притеснението ми е, че беше хремава и в болницата и поставиха ваксина ТАП (тетанус). От тогава хремата не спира и аз съм във филма, да не съм направила грешка с поставянето на ваксината.

Общи условия

Активация на акаунт