Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 85 989
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 12 014
Уинде, нали трябва да подложим нещо за спорт...
Вазата е чудна.
И аз днес се разходих до Юск. Много ми харесват джуджетата, дето са заредили. Ама домъкнах кресло. Беше поръчано де. Остават первазите и два полюлея и край.

# 1 006
  • Мнения: 6 299
Абе,както казваше една италианка -"Не искам настроението ми да зависи от лист маруля" 😏😁.Толкоз от мен за диетите (макар че 90 дневната за мен е друга работа).

# 1 007
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Скрит текст:
Значи като хвана един празен тиган и сите ще ви обиколя! Нали знаете празния тиган възпитава! Стига сте готвили, време е за пиене. Хващайте по една чаша, пардон гира, долейте вътре тежест и започвайте да тренирате! Стига сме яли, кой какво напише и на мен ми се дояжда, така кръглата форма ще я стигна за норматив! Heart Туй с негответенето само за днес, че иначе давате добри идеи.
Аз ходих на масаж, дясната ми плешка е една идея по-добре, но още се обажда. Прибирам се - нещо ми шуми. Ослушах се, огледах се и ми светна лампата. Метнах се до банята пипам тръбите - парят! Кеф имаме си парно. Теца откога бачка, нашите отговорници на абонатната си правят оглушки. Иначе цял ден вали навън, облачно, мъгливо, студено. Времето е за легло, одеало(Сирос имам от Юск две поларени - не са коледни, но наистина са много меки и топлят много), книжка и гира с вино.
Днес ходих до Юск имат намаления на разни неща - кърпи хавлиени, гномчета и разни други убавини. Отидох основно заради едно коледно гномче, ми на сайта едно в реала друго - това, което ми хареса го нямаше, едно еленче също бях загледала - в сайта изглежда голямо и симпатично, на живо ни голямо, ни хубаво.
Ама отнесох голяма ваза, дето и точа зъб отдавна, а 50 лева не ми се даваха. Днес я видях намалена на 25, познайте дали не си взех.
Скрит текст:


много, много моя!
с усещане за нещо средно между аптекарски буркан и шанел 5 Wink

# 1 008
  • Мнения: 7 243
Наспорт, банда! Wine Glass
Аз подложих, сега пийвам винце, хапвам печени орехи и чета.

От няколко години заглеждам гномчетата на Юск и все не стигам до тях. Следя една група за ръчноизработени нещица, там има много джиджани хендмейд гномове.

Вазата е супер!

# 1 009
  • София
  • Мнения: 9 552
Все забравям да ви попитам. Никога не съм ползвала кокосово масло. Върти ми се в главата да купя за проба . Например в сладкиш, ако го вложа, същото количество, което е зададена мазнината по рецепта ли да сложа? Може ли да намажа тавата с него, вместо с друга мазнина? Освен за сладкиши, за друго готвено може ли да се ползва?

# 1 010
  • Мнения: 15 356
За всичко. Има и без аромат.

# 1 011
  • Мнения: 7 750
За всичко може да се ползва.
Аз не съм му особен фен, но купувам за такива рецепти, а и щерката прави разни "здравословни" неща с него.
Принципно, като нищо бих го заменила с хубаво краве, но това прави нещата още по- вкусни, съответно се яде повече и респективно дори мисълта за подобно гурме извращение вече качва калориите в небесата.

И аз с годините стигнах до извода, че не искам настроението ми зависи от лист маруля. За съжаление, често опира и до здраве. А то е важно.

# 1 012
  • Мнения: 2 259
Щях да си лягам, нещо тези дни с кокошките лягам, но стоя и рефрешвам дали ще намерят детето в Перник. Disappointed Relieved
Лятото имаше друг такъв случай, който свърши трагично, дано поне този път успеят.

# 1 013
  • France
  • Мнения: 12 581
Ох, настигнах ви. 🥵
Днес беше егаси денят! Сутринта станахме рано, че бяхме решили да се разходим до Шартр. Успяхме да се справим със съпротивата на лапетата и да ги облечем. Приготвихме чантата с памперси за Славчо и слязохме долу в паркинга. И колата не запали Tired Face Явно Монстърчето си е играло с лампичките отзад и акумулаторът е паднал. Значи това дете не разбира от НЕ. Трябва все да му викаш. 😡 И си останахме вкъщи. Можеше и да е по-лошо, де. Тук сме в цивилизацията. Живяла съм в такава затънтена провинция, че без кола е по-лошо от без крака. Въобще не бях подготвена за този развой на събитията и сервирах на обед и на вечеря столска храна и полуфабрикати. Както казах на ММ - и в другите семейства е така. Даже вкъщи много се готви.
Като говорим за готвене, Бобчи да пуснеш рецепта за твоята крем супа, плийз? А на Сирос едно тенкс за нейната.
Чакам дечурлигата да заспат и ще пия за здравето на именниците Kissing Heart
PS докато рових из гардероба за ставащи ми дрехи, намерих едно фино пуловерче, сигурно нивгаш не носено и купено преди повече от 10 години Yum Аз доволен.

# 1 014
  • Мнения: 12 014
За поддържане на големи окръжности, последвайте ме за още съвети 😍🤭😁🤪👻

Филомено, па напиши някоя рецепта от твоя вилает. 😘🤗🍷 Хем ти се пада, хем ти е ред 😋

# 1 015
  • Мнения: 7 243
И кръгът е форма, се пак Grinning

# 1 016
  • Мнения: 15 356
Фил, нищо и никакво е супата.
Задушавам спанак със зехтин и вода, в друга тенджера варя червената леща. После смесвам, пасирам, слагам сол и кимион.
Това ми е супа от диетоложката, всичко което избрахме за моя режим е просто, обаче много вкусно.
Днес имах смути с круша и кашу, много вкусно и то. Най-изгъзеното ми е фаворит и е в неделя за вечеря- салата от нахут, сушени смокини, чери, авокадо, скариди, зеленолистни и веган сирене. И с краве сирене ще стане, но аз имам млечни два дни в седмицата само заради анемията а обичам сирена .Затова спагетите ми са с веган моцарела, салатата с веган сирене.
Пак нямам глас, изобщо звук не излиза. Как ще говоря с клиентките ми утре не знам.

# 1 017
  • Мнения: 2 785
Бобчи, диетата по здравословни причини ли я започна?
Аз диети не мога да пазя, когато знам, че не трябва да ям нещо, то желанието за него скача до небесата.
Ям всякакви храни, просто се старая да не прекалявам. Реално погледнато кг са ми в норма за моя ръст 60-64 кг (в този диапазон се въртя), но визуално как се разпределят не ми харесва. По - добре се чувствах и възприемах на 57-58, но нещо не мога да ги стигна. Усещам тук намесата на предменопаузата и си давам сметка, че трябва да държа фронта, че изпусна ли го ще стане трудно.

# 1 018
  • Мнения: 2 259
Добро утро.

# 1 019
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Добро утро..
Събудих се с доста болезнено гърло,ще слагам софа и мед..и мускулна треска! От чистене.Дъртозата ли е,чак такъв дроб не съм..
Боже.

Общи условия

Активация на акаунт