Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 87 805
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 4 895
Фил, на всички ни е чоглаво, това е сигурно. Едва ли някой кукумицин се подхилква "егати готиния въргал стана".
Има,има. Smiley
Да се върти това два месеца,да се мятат чатове,де се водят чужди битки.Вярвай ми има! Избухването на Карамела от нищото,а ти си беше добродушно забавна шматка,колко да е подкована...

Ще се чуе.

# 2 176
  • Sofia
  • Мнения: 1 718
Купих къпани кори, че ми се сториха интересни. На тиган ще стане ли нещо от тях? Като гюзлеми, например, си ги представям.
Фил, девойката ми спретваше такива "номера" - броя я за оздравяваща и БАМ - 38.5 Ох, като се сетя, че е в миналото - и ми става едно леко...
Да се оправя бързо малкият. В тази възраст често са недоизлекувани или "наслагват" бацили.

# 2 177
  • София
  • Мнения: 10 459
Е, добре, де, кой е импостерът? Явно съм много лежерна към околния свят и не мога да разбера кой каква полза би имал.

# 2 178
  • France
  • Мнения: 13 133
Според мен цялата работа е едно голямо недоразумение, в което модераторите имат голям пръст. От толкова триене накрая се стигна до счупен телефон.

# 2 179
  • Мнения: 6 575
Не работи слагането на палци.
Като страничен наблюдател на драмите, мисля че Фил е много права в последното си мнение.

# 2 180
  • София
  • Мнения: 10 459
Аз имам някакви предположения, но понеже са само подозрения без никакви доказателства, не ги взимам насериозно. Дето се вика, 50 % вероятност да не е така.

# 2 181
  • Мнения: 4 895
Телефон или не,се стигна до много грозни сцени.Дъвкано и въртяно от хора през лични и в момента единия защитаващ го няма.Защитавания мълчи.Набедените не искат вече да се обясняват и ...

# 2 182
  • София
  • Мнения: 2 424
Надявам се всички да сте добре Simple Smile и се надявам Grinning че живот и здраве, ще ви тормозя пак Simple Smile ама вкъщи е лудница, таа така. Отглеждам гигант, който гони размерите на батко си с 2-3 месеца преднина…

# 2 183
  • France
  • Мнения: 13 133
Ерин, как сте?

# 2 184
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
гигантчето то.
Simple Smile да хапва, да спи и да расте Simple Smile Simple Smile а ние тука ще го чакмае в пясъчника.

# 2 185
  • София
  • Мнения: 2 424
Хремав батко, но засега успява да ходи на градина. Много грамогласен дундьо… днес го бодохме, че се водеше и с анемия, че отложихме ваксини… Вече всичко е наред де Simple Smile само дето аз съм много уморена, изнервена.. имах зацапване Simple Smile явно е било овулация, а не цикъл… просто прекрасно Grinning
И това само последните два дена… Заспива или на гърда или на слинга, предпочита слинга… Уж доизносваше на брат си, ама съвсем се разминаха в сезоните с това растене…
Скрит текст:

# 2 186
  • София
  • Мнения: 10 459
Сладури. Малкият има по-дълга коса от батко си. Grinning

# 2 187
  • София
  • Мнения: 2 424
Защото го подстригахме преди 10 дена Grinning Той дълга не търпи… Много му е твърда и завира… И двамата не обичат топло… Шоу е…

# 2 188
  • Мнения: 8 062
Според мен цялата работа е едно голямо недоразумение, в което модераторите имат голям пръст. От толкова триене накрая се стигна до счупен телефон.

Съгласна.

И пак се заговори за "чатове на лични". Кому е нужно? Който ги има и ги е чел- халал да са му. Да си пази инфото и да му се "радва" там. Не само да разлайва кучетата по този начин. Или пък като е толкоз ербап- да ги качи, да видим и ние от публиката какво толкова има написано в тях.

Подозирам, че бая неща не съм прочела, но не си спомням Бобчи "да сме я правили на салата" преди последното й отегляне. Тогава по спомен ги проследих събитията. Решението си е нейно. Преценила, направила го е. Но хайде да не се вменява масова вина, защото не беше така. А една лъжа, повторена няколко пъти, става истина. Ходи после обяснявай, че нямаш сестра, упссссс- вина.

# 2 189
  • France
  • Мнения: 13 133
Много сладки братчета Heart

Общи условия

Активация на акаунт