Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 86 044
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 066
Бърди, написах, че ги изпрах.

Карамел, дълги са за вертикално, а тънките нямаше да станат хич.

Материята им е различна от тези тюлените. Искат си ютия.
Завзех темата, извинявам се.

дзверОт вече ги инспектира
😸

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 21:26 от Сирос

# 61
  • Мнения: 7 306
Прочетох те, Сиросче. Имаше друг коментар след това, но е изчезнал. На него отговорих, не на твоя.

# 62
  • Мнения: 1 913
Оплаквам се, че сега, тук и веднага за пръв път разбрах разликата между перде и завеса. За мен винаги са били синоними...
Хваля се, че нямам нито едното, нито другото .. нека виииии  Stuck Out Tongue Closed Eyes

Сиросче, а Кили ше се катери ли нагоре по тях? Innocent ма не мога да му се нарадвам на тоя твой мачок!!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Аз имам само завеси, плътни. И не пера като са нови Grin

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 21:02 от mystic woman

# 64
  • София
  • Мнения: 9 603
Килиииии! 😍

Ние сме с щори навсякъде. Лятото в кухнята много пече слънцето, защото щорите там не са плътни и слагам завеси само за лятото. Те са с едни къдрици, да не ви казвам какви думи ми излизат от устата докато се боря с гладенето. Ама пък после им се радвам като ги закача.

Болните дечица да оздравяват бързо!

Близкият на Бърди и приятелката на Търти да стават все по-добре и да изненадат медицината!

Скарах се на щерката и ми е криво. Виновна беше, ама пак ми е тъпо.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Някой да има сблъсък с Телк комисия?

# 66
  • Мнения: 12 205
Ох, аз съм с ленени пердета в спалните. Това чудо само десет минути след силна центрофуга трябва да се глади, защото иначе не става. Но само два пъти в годината си го причинявам.

# 67
  • Мнения: 18 571
Сис, бъди нащрек след хладната вана, че при дребната след такова смъкване, после качва рязко.

И завеси, и пердета обичам много. Не ги гладя обаче за нищо на света. Joy

# 68
  • Мнения: 1 913
Мистиче, аз само за дете, та опит с комисия за възрастни нямам... във фейса има една група "ТЕЛК, НЕЛК и Пенсии", може там да попиташ...

# 69
  • Мнения: 12 205
Мисте, майка ми мина през 2016-17. Дадоха ѝ пожизнено 86%. Само епикризи от болницата, лъчето, след това поискаха още по един списък амбулаторни листове от прегледи да представи и изследвания, последния скенер... Но е много отдавна.

# 70
  • Мнения: 12 066
Мисте, и моят опит е като на Мързито.

Мързи, няма да се катери. Вече е стар и дебел.
Но ще прави това
😸
Ще ги прегръща с ноктаци, ще се увива в тях и горното - ще ни дебне от засада, да ни хапе.

Поне разбрах разликата между перде и завеса. Имам и двете 🤪

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 06:53 от Сирос

# 71
  • Мнения: 7 306
Кили под прикритие.
Подът много ми харесва Heart Eyes

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Казусът е за баща ми...има дата вече за пред Телк, но дошло писмо да се яви преди това пред Паркинсонова комисия в Пловдив да потвърди или отхвърли диагнозата. Ок, записах го, но днес невеоложката им казала, че той си има решение, диспансерен е, има протокол за лекарство и що да го разхождат Thinking
Та утре ще звъня да питам...да не идва напразно...

# 73
  • Мнения: 1 913
Има вероятност ако не се яви пред въпросната комисия, от ТЕЛК да се заядат и да го отрежат или намалят проценти.

# 74
  • Мнения: 12 066
Съгласна съм с мързи. Не знам как са тия във вашия ТЕЛК, но тук са брутално отвратителни.

Общи условия

Активация на акаунт