Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 940
  • 774
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 268
много се радвам Simple Smile
продължаваме и на 27.12 Praynig
Успяхме!!!

# 301
  • София
  • Мнения: 1 320
Много се радвам, не съм се и съмнявала и за миг, че няма да успеем!
Тъжно е и за сляпото детенце, но колкото и да ни се иска едва ли можем да помогнем на всички... Тук не става въпрос дали спасяваш детски живот или искаш да помогнеш на някого да прогледне и да види колко е прекрасен света.... Много ми е тъжно и тежко, заради всики тези случай и понякога оставям без думи пред човешката трагедия! А ние българите сме станали толкова лоши, студени хора, бездушни и е толкова трудно да намериш човек, приятел, на който може да разчиташ, да ти помогне, да се облегнеш на приятелско рамо...
Дано успеем да помогнем на Дари, дано се намерят добри хора да помогнат и да сляпото детенце, а и не само на него, а и на всички други дечица и хора, които са в нужда... Дано идващата година е по-добра за всички нас и да донесе радост на всички тези семейства, които тази година събраха в душите си толкова горчивина...

Дано, дано...

Съжалявам, че може би съм натъжила повечето от вас, но на мен ми е много тежко и всяка една трагедия преживявам и все си казвам "Да не дава Господ!", но никой незнае какво го чака утре и какво ще му поднесе живота!

 Sad

# 302
  • Мнения: 61
ХОРА, НА БОБИ СА МУ СЕ ОБАДИЛИ ОТ ТЕЛЕВИЗИЯТА ЗА УЧАСТИЕ НА 27.12 НА ЖИВО В ПРЕДАВАНЕТО . ДАНО ДА УСПЕЕМ,ДАНО ДАРИ ДА СЕ ИЗЛЕКУВА.

# 303
  • Мнения: 7 130
Дано.  Praynig

# 304
  • Мнения: 2 249
моми4ета,бях пуснала пари4ки и бях писала на сестрата на Дари-отговорила ми е и ми е благодарила Laughing
както видях-сумите,които постъпват-се описват в сайта-за сега оба4е не са много
пусах и линк към темата ни тук за да е в течение-
нека повече хора научат за 27 Praynig Praynig Praynig

# 305
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Кой ще се ангажира на 27 да ми напомни на ЛС за предаването???
Много съм разсеянаи се опасявам,че ще забравя..... Praynig
Много искам да пусна СМС.

# 306
  • Мнения: 2 494
както видях-сумите,които постъпват-се описват в сайта-за сега оба4е не са много
Каква сума е събрана вече?  Praynig

# 307
  • Мнения: 2 249
както видях-сумите,които постъпват-се описват в сайта-за сега оба4е не са много
Каква сума е събрана вече?  Praynig
ами-погледани в сайта-там са описани всички дарения поименно-няма сумирано,но можеш да сметнеш приблизително Laughing

# 308
  • 7800
  • Мнения: 243
Кой ще се ангажира на 27 да ми напомни на ЛС за предаването???
Много съм разсеянаи се опасявам,че ще забравя..... Praynig
Много искам да пусна СМС.


Сложи си напомняне на телефона. Аз така правя.

# 309
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Може ли някоя от мамите, която е получила имейл от Лора, да я попита за чековете. Превеждането на сума от чужбина струва много заради таксите, които събират двете банки, между които се осъществява трансферът. Потребител е задал въпрос в сайта дали може да се изпращат чекове и на какъв адрес. Адресът Лора го е пуснала, но за чековете - не се разбира дали е добре за тях...

И една друга информация също би била полезна, според мен - докъде стигна въпроса с ориентацията за клиника в чужбина, която да извърши операцията. Няколко души са предложили конкретни болници и сайтове, в които семейството да се ориентира и да направи контакти. Дали това е станало и докъде са нещата?

Благодаря на тази мама, която се отзове. Hug

# 310
  • Мнения: 2 249
имам писмо от Лора и по нейна молба го пускам тук-тя е про4ела темата ни-бях и пуснала линк-момичета,знам че даваме страхотни сили и надежда на семейстото-те имат нужда от това-нека продължаваме да действаме! Praynig
ето и писмото й"
Страшно мили думи!Няма на какво да се учудвам,все пак майчин инстинкт,който не лъже,именно заради това аз вярвам ,че молитвите на всички тези майчици ще помогнат

Моля те Мариета,прати това писмо във форума,прикачено с нашата признателност!



Поздрави

Лора

п.с попитах я докъде са стигнали с търсенето на лечебно заведение-и когато имам отговор ще пиша)

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 10:08 от МЕРЕЛИН

# 311
  • Мнения: 2 494
имам писмо от Лора и по нейна молба го пускам тук-тя е про4ела темата ни-бях и пуснала линк-момичета,знам че даваме страхотни сили и надежда на семейстото-те имат нужда от това-нека продължаваме да действаме! Praynig
ето и писмото й"
Страшно мили думи!Няма на какво да се учудвам,все пак майчин инстинкт,който не лъже,именно заради това аз вярвам ,че молитвите на всички тези майчици ще помогнат

Моля те Мариета,прати това писмо във форума,прикачено с нашата признателност!

Поздрави

Лора

  bouquet Господ ще помогне на семейството ви, Лора!!!!!!!!

# 312
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преведох скромна сума...стискам палци парите да се съберат по- бързо и Дари да се оправи  Praynig Praynig

# 313
  • Мнения: 2 494
Момичета, сега една мама е публикувала следното в отчетната ни тема, надявам се Надинка да не се сърди, че го пускам и тук, моля ако нкой може да помогне!!!!!!!
Момичета, цитирам дословно от сайта на Дарито (нещо, публикувано днес):

Цялото семейство на Дарина (майката, таткото и двете дъщери) тръгват тази вечер от Варна с кола за София. Идването е за да се срещнат с професор Бобев и да се уточни как ще продължи лечението занапред. В момента доста спешно издирваме подходящ хотел, който да не е прекалено далеч от ИСУЛ и да може да приюти четиричленното семейство на поносими цени. Ако някой от вас има подходящи предложения - да пише директно в книгата за гости!

Има ли някой идея или инфо по въпроса???

# 314
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и това е от там- явно няма да има нужда:

 Специални благодарности на СОЛВЕЙ - СОДИ!
Предприятието на таткото на Дари , предоставя служебния си апартамент за ползване, докато семейството пребивава в София! Чудесно е, че няма да се плаща за хотели. Поздрави на всички добри сърца!

Общи условия

Активация на акаунт