Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 910
  • 774
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 249
Лора ми писа че пътуват за да се видят тук с лекаря-утре тя ще даде интервю за нова телевизия(не знам часа-предполагам в сутрешния блок)-дано това помогне -защото като гледам доста малко хора са пратили пари Sad

# 316
  • Мнения: 4 053
днес преведох скромна сума,дано се отзоват повече добри хора,
и паричките се съберът по бързо,а Дари да се оправи скоро Praynig

# 317
  • Мнения: 1 455
Наистина малко пари са се събрали, но вярвам, че постепенно сумата ще се увеличи  Praynig. Аз чакам тази седмица малко финансова подкрепа и от приятели и познати и ще пуснем каквото се събере.

# 318
  • Varna
  • Мнения: 503
 Момичета класната на сина ми е близка на семейството на  Дари, та информацията ми е от него,   че след проведената химиотерапия много рязко са намалели раковите клетки. Незнам това добро или лошо е.  След срещата с лекарите ще се уточни по нататъшното лечение.  но май има вероятност от грешно поставена диагноза.

# 319
  • Мнения: 5 370
Момичета класната на сина ми е близка на семейството на  Дари, та информацията ми е от него,   че след проведената химиотерапия много рязко са намалели раковите клетки. Незнам това добро или лошо е.  След срещата с лекарите ще се уточни по нататъшното лечение.  но май има вероятност от грешно поставена диагноза.
ЛЕле.......това ще е, хм, сигурно най, как да се изразя, щастливата погрешна диагноза.
Боже, дано да е наистина така!!!! Praynig
А иначе няма лошо да има събрани парички, все за някого един ден ще послужат.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 72
12 051,50 лева и 150 евро.

# 321
  • Мнения: 6 472
За съжаление няма как да е грешно поставена диагноза Sad По- скоро Дари се влияе добре от лечението и ще имат малко повече време, за да набавят парите и да заминат за операция в чужбина. Това, че се влиеяе толкова добре е страхотна новина и направо вярвам, че ще е между 25% с щастлив краен резултат Grinning

# 322
  • Мнения: 15 619
Толкова добри новини ме обнадеждават.
Дари ще се оправи.
Толкова много го желая, че ще се случи. Praynig
Това е моето желание за Коледа. Hug

# 323
  • София
  • Мнения: 1 402
Пожелавам от все сърце, много здраве и късмет на малката Дарина и нейното семейство  Praynig
Искам да вярвам, че по Коледа стават чудеса!!!

# 324
  • Мнения: 4
Забелязвам, че много хора са запознати със случая на малката Дарина, само дето по нашенски май само си приказваме.....погледнах списъка с дарителите в сайта-жалка картинка. Хайде наистина да помогнем....

# 325
  • София
  • Мнения: 7 077
Господи Боже, помогни на малкото човече и семейството му да се справи с този кошмар! Днес ще преведа малка сума по сметката на детенцето.

# 326
  • Мнения: 5 370
За съжаление няма как да е грешно поставена диагноза Sad По- скоро Дари се влияе добре от лечението и ще имат малко повече време, за да набавят парите и да заминат за операция в чужбина. Това, че се влиеяе толкова добре е страхотна новина и направо вярвам, че ще е между 25% с щастлив краен резултат Grinning
Лулуто, преди време пак имаШе една тема За рак на крЪвта=не помня веЧе на кого=та там писах, Че мой преподавател преди мнооооого години го бяха отписали=тоЧно някакЪв вид левкемия имаШе, горкият. БеШе слаб, само брада и оЧи=ужас някакЪв.
Само година=две по=кЪсно го видях в сЪвсем дрига кондиция, а наскоро моя колежка ми каЗа, Че и тя е уЧила при него, а е много по=млада от мен.
Така Че=може би под греШна диагноЗА се има предвид вида левкемия=ЗаШото постфактум раЗбрах, Че има и ЛЕЧИМИ. Peace Praynig

# 327
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На бебекико беше детенцето с левкемия. Според майка му Дари има най-лошият вид.

# 328
  • Мнения: 2 494
Аз доколкото разбрах може да се окаже по-лека форма на болестта, дано е така  Praynig

# 329
  • Мнения: 1 937
Забелязвам, че много хора са запознати със случая на малката Дарина, само дето по нашенски май само си приказваме.....погледнах списъка с дарителите в сайта-жалка картинка.
Хайде наистина да помогнем....

Списъкът с дарителите се актуализира постоянно.
Някои от даренията направени по електронен път, все още не са изброени.

Така че не си права. Кампанията се разгърна тези дни.
А "нашенци" сме добри хора. Наистина!

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 14:59 от Verdad

Общи условия

Активация на акаунт