Звездни компромати - Ноември'22

  • 247 653
  • 2 452
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 738
Хайди ми е фаворит! Много оригинален костюм!

# 16
  • Мнения: 15 078
Хайди винаги ми е фаворит. Много е оригинална.
Благодаря за интересната тема.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 733
Сериозно ли ви харесва Хайди Клум с това....одеяние? То не е костюм, то е извращение.

Записвам се в темата само да се оплача от костюма на Хайди и да споделя, че съдейки по последните снимки на Бен и Джен, след сватбената треска и гламур, много успокоени, балансирани и добре ми изглеждат заедно. Чудесни са, дано се задържат за дълго.

# 18
  • Мнения: 9 584
Хайди Клум като не знам си какъв червей на Хелоуин.

Скрит текст:
Е, не!
С глас се разсмях.
И ми е гнусно в същото време.
Точно нея очаквах с интерес какво е измислила, но чак това не очаквах 😂

гнусно ми е и на мен.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
Костюма на Хайди- гнусен, но много оригинален. В действителност и се изкефих на идеята.

# 21
  • Мнения: 31 358
Сериозно ли ви харесва Хайди Клум с това....одеяние? То не е костюм, то е извращение.

Записвам се в темата само да се оплача от костюма на Хайди и да споделя, че съдейки по последните снимки на Бен и Джен, след сватбената треска и гламур, много успокоени, балансирани и добре ми изглеждат заедно. Чудесни са, дано се задържат за дълго.
Да, напълно сериозно.

# 22
  • Мнения: 3 178
Костюмът на Хайди е супер оригинален. Иначе са все секси вещици (коя секси, коя не).

# 23
  • SF
  • Мнения: 21 492
На мене също ми се струва оригинално. Но не прилича на костюмиран човек, а на инсталация, на декор.

# 24
  • Мнения: 4 358
Летящ Кактус, благодаря за отново интересната тема!!! 🍀💖🌺😍

Имаш талант да поднасяш интересна информация по интригуващ начин 💖
Корицата е също страхотна 💖 Обожавам Габи Солис 🤭😍😅 с нейната роля свързвам актрисата 🤪
Стана ми любопитно за клипа на Аврамов, с реклама на почистващата фирма. Видях го, но само дотук - на мен просто клипа и песента не ми харесват.

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 10:28 от Vicky_P

# 25
  • Мнения: 7 713
Те костюмите по принцип трябва да са страшни, гадни, за някои гнусни, а не секси вещица или котенце. Много се е изкривила цялата идея на празника.

# 26
  • Мнения: 24 606
На мене също ми се струва оригинално. Но не прилича на костюмиран човек, а на инсталация, на декор.
И по-добре! Simple Smile
Краси Аврамов явно иска да се прави на мъж, ама на Велина защо и е да го играе параван?

# 27
  • Мнения: 18 625
На Хайди превъплъщенията не винаги са били страшни и в духа на празника. И червеят ѝ сега не е такъв. При нея обаче наистина е като преобразяване и цялостният процес, докато се дегизира, е издигнат на съвсем различно ниво. За мен е интересно, нямам търпение след всеки Хелоуин да видя на какво се е направила, както и са ми супер интересни клипчетата, които споделя от приготовленията.

# 28
  • Мнения: 3 178
Рамацоти, за парички, естествено.

# 29
  • Мнения: 408
Догодина очаквам Хайди да се костюмира като изпражнение. Да видим дали ще позная Joy

Общи условия

Активация на акаунт