В забава отлетя една година, свещички духа ДЕКЕМВРИйската дружина!

  • 15 804
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 148
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ !

Мили деца бъдете здрави и щастливи , да радвате мама и тате дълги години.


                       newsm59 newsm38  bigdance2

Елс, украсата и тортата са супер, предполагам че сте изкарали добре празника.
И при нас от около две седмици е  една мъгла направо ужас, имам чувството, че от годините никога не е било толкова мъгливо времето. Искам да завали сняг за Коледа, за да бъде всичко като в приказка.
Коки раждането ти наистина е било като по учебник, аз родих нормално, но да си призная честно повече ме беше страх от секциото отколкото от нормалното раждане. Няма значение важен е крайния резултат, но за раждането пишем на рождените дни на децата, поне аз така разбрах, така че за раждането на Гошко на 30.12.

# 241
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Pazi и от мен прегръдка за случилото ти се.От сега насетне само хубави моменти и поводи за празненства ви желая!!!!!
Зори радвам се че си ок. Сега по тв 7 гледах за базара и се надявах да те видя, но уви ......
Къдрокосче спами бе миличка че днес ми е скучно ама тя и Пачи е виновна изпокрисе с тва нейното колело.Ей фиданка ще стане............
Яни много добра новина .Радвам сече вече имате подобрение.
Мимето не се крий влизай и пиши  Naughty
Сани само така -топли мъжо че с тоз форум как ни търпят още.
Сутринта съм седнала и пия кафе пред компа , пуша цигарка а милия ми мъж почнал с пархусмукачката стаите по ред Joy JoyМалкия ми просна прането  hahaha hahaha А сега нека не съм за завиждане Mr. Green
Лекичка от мен   bouquet

# 242
  • Мнения: 335
Здравейте  Hug
Яни,много се радвам,че Габи е по-добре  Heart Eyes Сигурно чака с нетърпение утрешния ден.Весело изкарване   bouquet
Вики,нашият тати написа стихчето  Mr. Green И аз обичам ей такива дребни неща,но изпълнени с любов  Laughing А изненадата на Дан е супер  Peace
Сани,нищо не каза за бузките  на Инес,изчистиха ли се  Thinking
Зори,хайде да се възстановяваш и да си на линия  Peace
Коки,хубаво разказче и хубава Симонка-бонбонка  Hug А Анна-Мария беше синичка ,като се роди  Mr. Green Даже не знам как съм я погледнала,но моята акушерка ми вика,да не се притеснявам и тя в началото не си е харесала бебето(моята приятелка).Но като я видях на другия ден,нямаше по-красиво бебе за мен  Heart Eyes
Паци,много ми стана мъчно за всичко което си приживяла  Cry Важно е че сега сте добре,да ти е живо и здраво момченцето.Прегръдки  Hug  Hug

Иля
,и ти си имаш един бонбон   bouquet
А какво всъщност стана с албумчето ни в снимка.бг  newsm78  Thinking

Лека вечер  Grinning

# 243
  • Мнения: 2 897
Вики,аз като пристрастена към топлото с удоволствие бих си зимувала при вас Wink
Ани,бях се дегизирала Mr. Green
Галче,същото се чудя и аз Thinking Изчезна безследно newsm78

# 244
  • Мнения: 728
Влизам да се оплача,че днес цял ден нямах нет.... smile3511
Запалих телефоните на момчетата,но казаха,че имало някаква профилактика и т.н....... smile3515
Пак много сте изписали... smile3501
кокита,много мило разказче...да ти е жива и здрава миската![smilie=smile3525.gif]
елс,тортата е прекрасна! smile3521
Pazi,мисля,че каквото и да кажа,болката ти няма да мине,но Бог вижда всичко.Дарил те е с твоето мъниче,което те прави щастлива...Само хубави неща занапред! smile3525
Зори,оправяй се,че и вашият ден идва... smile3521
Яни,радвам се че се оправяте! smile3503
Зечова ,направо да ти завиди човек какви мъже имаш... newsm53
Ние днес напазарихме за Р.Д.,утре ще украсявам,ще намествам маси и т.н.,че 1 ден остана...
Лека нощ!Утре ако не ми спрат нета съм на линия!
Сега отивам да гледам края на "Имаш поща" и след това "Горещо"...
И една ОГРОМНА молба....моля ви кажете как си правите албумчета в Snimka.bg? newsm78Мъчих се,но нищо не става  Weary,а искам да ви покажа снимките от Р.Д....yes
Благодаря предварително!!! lovekiss

# 245
  • Мнения: 82
  Симонка заспа, след силни вълнения и емоции Simple Smile
Първо искам да ви благодаря за милите пожелания Hug Heart Eyes
Празника мина страхотно Simple Smile Само дето Симето се разрева на зарята(специално подготвена за повода) Явно емоциите и дойдоха в повечко и настроението накрая буквално и се скапа. Иначе получи много падаръци и на всички обръщаше по 1 час внимание, дори и на дрешките( разглеждаше ги внимателно, дърпаше им етикетите) все едно се чудеше" Как ли ще изглеждам с това......, а с това........ Joy После я изби на смях, смееше се на всичко, Като запалихме минифоервергите на тортата се протегна да ги пипа, и беше много ядосана че не и разрешихме.2-пъти сменяхме тоалета, сваляхме и слагахме фибички, шапки......абе голям купон Laughing (то със шило може ли да се оправиш?) Най-странното беше, че хич не и беше кеф да се снима, друг път позира с удоволствие, а сега се полагаха невероятни усилия да погледне към апаратчето. Ама нищо де, пак беше весело Simple Smile
 Освен всички подаръци, сутринта нашият тати цъфна на вратата с един огромен Дядо Мраз. Simple Smile Май аз се зарадвах повече от Симонка. Тя го гледаше с недоверие и въпреки че я е страх още от него, от разтояние му се радва като пее и танцува.
 Ето малко снимки и от нас (не съм им оправяла резолюцията и са малко размазани, но стават.
     Ето и нашата виртуална почерпка за вас (това е нашата скромна тортичка):

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=34755&photo=35

# 246
  • Мнения: 2 897
Коки,разгледах всички снимки от албумчето-Симонка е голяма красавица!
Радвам се,че сте изкарали празника страхотно!
Момичета,от албумите ни и помен няма #Crazy Каква ли е причината  Thinking

# 247
  • Мнения: 728
Успях най-накрая!
Направих албумче...
Ето малко нови снимки и от нас!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85667
кокита,рожденничката е голяма сладурана!!!

# 248
  • Мнения: 799
Честит първи рожден ден на Стени, Симонка, Кристиян, Виктория и Павел! Много, много здраве, щастие, късмет и усмивки на малките мишоци!!!  hbday

Дами, аз днес реанимирам от снощното ми "леко" разпускане и цял ден спах като пън, станах към 4, изчистихме с половинката и отидохме да си прибираме магарето от баба му. Там се наядохме като прасета (язък ми за въртенето на колело) и преди малко се прибрахме.
Поизчетох туй-онуй и да се отчета и аз:
Паци, важното е, че всичко вече е зад гърба ти и си имаш малкия Георги  Hug
Вики и Галакси, вашите мъже са направо  Heart Eyes Mr. Green Вики, искам и аз такава зима. Btw, в Атланта ли си? Имам 2 приятелки там...
Зечова, моето неписане си е чист мързел, няма нищо общо с колелото  Mr. Green Mr. Green Кажи как научи Вальо да простира, щото мисля да взаимствам опит  Mr. Green
Зори, радвам се, че се оправяш   bouquet Утре и аз ще посетя базара (трябваше днес, ама с това спане...)
Янич, приключвайте вече с болестите  #2gunfire
Весенце, казвай какви приготовления правиш (сподели ноу-хау), че и нас това ни чака...
Къдрокоса, я малко по-сериозно, спамър. Кажи нещо повече за Борко, напоследък само ни съчувстваш Mr. Green
И на финала: Елс, Кокита, радвам се, че рождените дни са минали прекрасно. Сега отивам да разглеждам снимки   bouquet

# 249
  • Мнения: 1 666
Момичета, явно и аз съм емоционално превъзбудена... Да ме пита някой какво търся сега на компа, ама на... допивам си уискито и не ми се спи, а мъжа ми вече дреме на дивана...
РД мина идеално! Стени се държа като мъж през целято време докато посрещахме гости, а те започнаха още от ранния следобед да идват на порции. Остана зашеметен обаче от подаръците, които получи. Толково много нещо на едно място не беше виждал!
Радвам се, че сте хареса украсата ми! Но тортата не е мое дело, аз никакви сладкиши не мога да правя, т.е. незнам дали мога, защото никога не съм опитвала... Обаче майка ми е майстор! Утре ще снимам и ще покажа какви таралежи направи, за сладкиши става въпрос.
Ох, момченцето ми вече е голямо! На една година! А сякаш беше вчера!
Което ми напомня за разказа за раждането ми - не че съм забравила, ама днес беше скука нещо в темичката ни и аз реших да не досаждам. Ако искате мога и да разкажа, нищо че ще е утре, а не денят.
Ето и малко снимки! Малко е недовършена работа, ама ме мързи да надписвам и да оправям размери сега...

И понеже вече е утре...

Честит рожден ден на Моника, Кристиян и Петър!

# 250
  • Мнения: 940
КОКИ ..Симонка е станала страхотна красавица...и косата и е пораснала страшно много..нашата още я чакаме..далече сме от кукуригу Sad  а бяха с почти еднакви коси с Елла в началото...ох аз като мама стилистка нямам търпение , а този дядо мраз нали се кълчи такъв и пее ...Елла видя един такъв в един магазин и беше на ръба на истерията щото аз доста я приближих...на тях им трябва време явно за такива големи кукли.

Елси...ама ти си страхотна мацка,много ми хареса на снимките-а Стени наистина ще сънува цветни сънища след толкова много подаръци и такава голяма кола .И аз не мога или незнам че мога да правя сладкиши,май повече нямам търпение за такива неща ,иначе манджи се научих да въртя чак сега като майка беше тука...мани срам на дърти години ...но заради Елла беше време...сега въртя едни мусаки и баници...не е истина..може и торти да почна но всичко по реда си Simple Smile
Елси напиши си разказчето...аз ти го помня горе долу но искам пак да прочета...миналата година като ги писахме понеже всички бяхме във вихъра и разказите ни май бяха по медицински така да се каже.....сега гледам всеки слага повече емоция.

А за зимата тука Зори и аз така все виках преди...даже съм казвала че искам в Африка да живея,ама сега след 3 години..... е  1вата година като се преместихме си ходих до БГ за 1 месец прес януари и там се насладих на сняг така че мога да кажа че всъщност студ и сняг не съм виждала от 2 години....но внимавай какво си пожелаваш нали знаеш. Simple Smile
Но Да така като се замисля май е по добре слънце отколкото мъгла...охх де да знам ,както казах угодия няма.

Хотмаме  а за снимките Англичаните са направо са за пребиване с тези цени ...луда работа..а ти защо не ни показа Радичка сладичка от професионалната фото сесия..представям си каква красота са снимките.Айде да разказваш и ти как мина гостито и тортата как беше!

# 251
  • Мнения: 195
Честито малчугани с големи торти и още по-големи подаръци! Да сте сладки и добрички мишлета на мама и тати!

Викторийо (любвеобилно обръщение:), ти си най-сладката, внимателна, подробна и подредена в писането участничка в каканиженето тук:)!
Права си за зимата! Ние като се преместихме от Торонто във Финикс, Аризона и аз си виках Ухаааа, егати кефа на топлото, ама след точно 2 седмици на 40С на сянка се чудех кога ще припадна и на мен жестоко ми писна от гореща зима и украсени с коледни мотиви палми. Снегът си е сняг, но наистина нещо се случва много лошо хора! Времето е лудо. Ние също сме по тениски и джапанки...А Рада не я показах от онази фотосесия понеже си купихме само едната снимка и то от кумова срама (не ни бяха дали ценоразпис предварително), та имаме само миниатюрни снимчета на хартия:( Имаше много диви пози!
Иво беше командировка в Сао Паулу за 3 дни само, но хубаво беше разгледал. Донесе ми тениска с бразилското знаме и се съсипваха да ме питат в лондон дали съм бразилка теехеехее (освен дебелото дупе, друго нямам бразилско май:)

Елс, и аз съм на мнение, че сияеш и изглеждаш пре-красн-но! Хубаво ти действа малкия сладур! И аз като тебе - превъзбудена и вкарала няколко хубави чаши вино, мъжът ми смята, че съм психирала с този форум Rolling Eyes

СИмонка е бонбонка, тя много знае да позира - като мама:)! Хубав празник сте имали, браво!

Весенце, ма много си изписана ма мацка, имаш точно очите от рисунките на буда, с тежки клепки, красота!

Ох, днес денят ми започна в 7, в 9 бяхме на имунизации - праснаха й 2, плюс й взеха кръв от пръста (всичко е супер, желязото е наред - нали заради месото го следят!), тежи 10.2кг и е 76см, което тук го водят 75% (от децата са под тези мерки) да ми е жива и здрава, нищо че е едричка хаха! послед като застанах в кухнята от 11 до 16 съм въртяла тенджерите. Оказа се обаче добър резултат! Всички харесаха не само налудничавите ми салати (паста салата с боб, царевица, домати, чушки, лукове; кинуа (южноамериканско зърно с вкус на ядка) с кокосово масло, мандарини и боровинки; кускус с тквички, гъби и чушки (мерси Пачи!!); броколи с праз лук, макарони и сирена запечено на фурна), ами и зелената торта (блат бисквити и орехи, крем лимонов-портокалов с крема сирене)беше вкусна! бребребре, да си се неначудя bowuu  chef хахаха!

С други думи празникът мина прекрасно и малчо беше много щастлив и объркан от вниманието към нея и дългата рокля, в която я надянах:) Ето снимки (дето Зечова беше писала - парят!) http://new.photos.yahoo.com/ivo_ivanoff/album/576460762326046929#page1

# 252
  • Мнения: 118
Добро утро
 nbirthday baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНИКА ,КРИСТИЯН И ПЕТЪР
Бъдете здравички и игривички
Всички празнуващи  май са изкарали много весело.
Елс - Много голяма джипка , въобще много подаръци , Стени сигурно е бил много щастлив .
И Симонка и Рада с рокла са големи  сладурки.
Кокита - Малката явно е свикнала с огромния Дядо Мраз
Весе - Набора ни  - голям мъж. Как върви подготовката за утре ? Аз не успях да намеря надпис " Честит Рожден Ден " (Кажете моля в София в кой магазин мога да го намеря ? Питах в една две книжарници ,но нямаше newsm78, а няма време  за кога аз да го майсторя.
Яни  - как сте днес ,ще успеете ли да отидете на карнавала.
Сега отивам да си изпия  food010 и да мисля менюто за утре ,докато маймунка още спинка

# 253
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Честит рожден ден на Моника, Кристиян и Петър!
Елс свеки се е прежалила за акумулаторната кола.Много подаръци сте получили .Браво със здраве да си им се радва малкия мъж.
Коки и аз като гледах снимките това си помислих-много и е пораснала косата на Симонка.
Мама Иля споко всичко утре ще мине пърфект.
Пачи къде си?????Ставай вече стига спа .....

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 14:42 от Зечова

# 254
  • Мнения: 1 186
Честит празник на малките мишочета и да бъдат много здрави и винаги засмяни

Разгледах доста снимки и всички бебочета и тяхните мами......и сте страхотни  love001
Някой знае ли как да кача малко снимки на Ивка в албумчето newsm78 че нещо май се е бъгнало и не ме пуска smile3516

Общи условия

Активация на акаунт