В забава отлетя една година, свещички духа ДЕКЕМВРИйската дружина!

  • 15 805
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 186
Ха, добра и от мен  bouquet
Вие пак сте писали......
Зори дано да се оправяш вече че ви предстои парти newsm10
кокита малката е голяма сладурана-   love001пу-пу
Момичета последния път когата си качвах снимки от Прощапулника на Ивка и на следващия ден исках да кача нови нейни снимки ама само с качването си останах newsm78 така и така не ме пусна да влезна и си мислех че ми дава временна грешка обече още е бъгнато нещо newsm78 newsm78 newsm78....някой нещо да знае или да предполага Thinking
Да ме извинят тези които пропускам с нещо ама прочетох отгоре само какво сте писали че моето злато от една седмица уж много и се спи след банята и веднага заспива милата а пък точно по едно и също време вече всяка вечер,тя се събужда и почва да плачка и иска да се гушка при мен newsm12.....но най странното е че по едно и също време го прави този номер..дали не е от пробиващо зъбче newsm12
Хайде за сега толкова и до утре   bouquet

# 271
  • Мнения: 191
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86006

Ето малка чат от снимките ни,другите ще ги кача утре,че вече съм доста уморена.Лека вечр на всички!

# 272
  • Мнения: 1 186
Забравих най-важното да ви питам....Кажете ми моля ви какво ви е мнението за сладкарница Двете фукли някой от вас поръчвал ли си е от там от детските торти защото съм се спряла на една и дали ще са вкусни и красиви newsm78
хот мама какви ваксини ви слагат  newsm78 на нас не са ни слагали от 6 месец и чак на 13 месец ще слагат

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 23:27 от IVKA&MIMI

# 273
  • Мнения: 2 614
Здравейте и от нас!

Честито на Всички малки сладурчета, чиито Рождени Дни пропуснахме! Да са живи и здрави много щастливи, умни и умерено пакостливи!

Честит а Христова възраст на Вики! ДА си все така прекрасна, усмихната, поетична и влюбена и на 77!

Викиии, искам при вас на топло – тук мъглата не се вдига не помня откога... Grinning

Честито на днешните порастнали мъници, които стават на една!
Да са здрави и усмивките да не слизат от лицата им! Пътят им да е осеян с успехи!!!



Засега толкова, като прочета всичко ще пиша пак!
Доста сте поизписали пак!  bouquet

# 274
  • Мнения: 125
     Честит рожден ден и на днеШмата група рожденници! Много радост ,zдраве и красиво детство.

 Много странно това с албума newsm78.Аz гледах сватбени снимки zа последно,но кога беШе ,не помня Thinking.Със сигурност не е било последните 2 дена.
 Някой нарочно да е zатрил албумите???!!! Ми не ми се вярва.ЗаЩо да го прави Thinking?

 Гледах снимки от рожденни дни.Ох,големи сладурани са и Симона и Рада newsm51.
Елс много емоционален и хубав раzкаz.Гледах ви и снимките,много хубави подаръци е полу,ил порастналия мъж Simple Smile
Хотмаме аz ако направя таzи поzа от снимката,сигурно така бе си остана Joy.
  Някъде по напред ме попита zа Берлин покрай Коледа.Много е красиво.Само дето таzи година няма сняг Confused.
 Ина4е Около месец преди Коледа (някъде и по- рано) украсяват навсякъде-магаzини,улици,центрове...
  Най- красиви са големите улици.Дори и да нямаШ настроение,като иzлеzеШ и се раzходиШ сред толкова светлини,елхи и панделки,не може да не ти дойде желанието zа праzнуване Mr. Green и да не се почувстваШ по_ добре.
Отварят и доста увеселителни паркове,някои по- малки,други по- големи,които се zатварят веднага след Коледа.Мине ли Коледа,край.В началото много им се чудех на немците.Ние нали сме свикнали да праzнуваме Нова година доста по Шумно от Коледата,а при тях е обратното, и като че ли праzниците свърШват на 26.12. newsm78.А Нова година се отбеляzва с яко гърмене на всевъzможни бомби.
 Немците имат много коледни сладкиШи,които zапочват да продават оЩе от септември по магаzините.Не може да не си чувала zа така прословутия Щолен .
 А малко след Нова година ,пускат великденски яйца по магаzините Joy.Великден може да е преz май,оба4е човек може да си купи яица и 3 месеца по рано например Joy.Май се отплеснах.... Grinning
  Хората иzпадат в някаква Шопинг треска, и по магаzините е лудница (и с това се zапочва месец по_ рано) #Crazy
  Ми май е това в обЩи линии.Трябва да се види.Мога  да се опитам да снимам неЩо и да ви покажа,само че неzнам дали на тъмно (когато вклИУчат светлините ),Ще успея да направя хубави снимки ThinkingАко иска някой да види,Ще се пробвам Simple Smile.
 viktoria  сигурно е хубаво да си имаШ романтичен мъж Heart Eyes.Моя хич го няма по тея работи.Получавам цветя единствено на рождения си ден и на 8-ми март.И поzнай....ми рождения ми ден е на 8_ми март Twisted Evil.Така че получавам един букет zа 2 праzника Twisted Evil Mr. GreenИzненади...и то такива хууубави,романтични...Мога само да си мечтая Rolling Eyes
Но пак много си го обичам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm76.
  Със сигурност съм пропуснала доста неЩа,но четах отгоре _отгоре,така че ме иzвинете.
  До утре.Лека ноЩ.
 
 Le lee pi6a ot 1 4as i sa publikuwani celi 6 otgowora #Crazy
 sega pak 6te 4eta
 

# 275
  • Мнения: 125
Iz4ezna mi Kredora Twisted Evil.

  nadia_krisi li4i si 4e dobre ste si izkarali.Rovdennika spi li na tazi snimka na legloto s balonite? Mr. Green
  A ti si mnogo la4ezarna macka Peace.

# 276
  • Мнения: 1 033
Среднощен привет от една изкукала мама:)
Първо 
Честит рожден ден на Еми и на Иво!

Честит рожден ден и на Бояна, Мила и Лора!

Изчетох ви, но не казвам, че съм запомнила много неща Embarassed Държи ме още вълнението от карнавала.
Елс и Наде, много трогателни са ви разказите за раждането:)
А и смс-а от Елс за раждането на Стени няма да забравя (съжалявам, че по неведоми пътища изчезна) - беше зареден с толкова щастие - прозираше от всяка дума:)
Наде, и аз тук намерих много приятелки:) и съм много благодарна, че ви има:)
Снимките на рождениците са страхотни - личи настроението отвсякъде!
Вики, много години още да продължавате да се изненадвате с Дан с такива романтични подаръци. Благородно ти завиждам за романтичния мъж:) Моят ми подарява само златни неща по празниците и парфюми  и се изчерпва. Пробвах да го мина през един курс по романтика, ама тц - не се получава, то трябва да е вродено:)
Шнапи, тази година и Варна е много красива с украсата в центъра, особено вечер:) Тази вечер минахме , за да я покажем на Габи - много зареждащо действа едно такова нещо наистина.
Зори, стягай се за партито Simple Smile какви са тези болести  Naughty
За албума ни- нещо е станало, ама няма да се разбере какво, така че трябва да правим нов май... newsm78 Жалко .... Някой да се заеме обаче, че аз ще фотошопствам идните 4 дни и кандидатките за Мис Чар да си качват снимките и да започваме пак да го пълним. Ели, ще се заемеш ли???
За нас - вчера бях на изпит, писах 3 листа, но не съм доволна от себе си Sad ще чакам резултата след Нова година, дано поне гадната сухарка да пише едно 3.
След това, макар че настроението ми беше много скапано, отдадох деня на разходки с децата , вечерта таткото ни беше на банкет и денят се изниза, за да дойде карнавалният ден Simple Smile от сутринта Габи не спираше да дърдори за това, беше супер щастлива. Благодаря ви за изпратената положителна енергия - успяхме да присъстваме в ролята на Снежната кралица и на лъвче:)
Малко снимките ми не станаха и ме е яд, но здраве да е. Може да видите снимковия материал
Само че Жоро започна да покашля от сутринта , сега пак мрънца, затова ще трябва да бягам. Съжалявам ако съм изпуснала нещо, тези дни ще съм редовна:)
Целуфф

# 277
  • Мнения: 940
ЧРД на всички мъници и честит празник на техните майчета ,да са ви живи и зрави и много да ви слушкат!


Шнапи...това всичкото дето си го писала все едно си го писала за тука,същата  лудница с коледните подаръци,почнах да привиквам и аз де ..то няма как ,дори и да не се събираме с родата тука са свикнали да си пращат по пощата така че отърване няма.И за нова година ме дразни факта че не им пука така както за Коледата,а мене тръпки си ме побиват в 12 на нова година и ми е винаги много хубаво и вълнуващо и ми се купонясва до зори, Дан  ме знае вече разбира се и заради мене винаги се съобразява да го празнуваме както подобава.

Ееее ама вие  мадамки не се отчайвайте за мъжете си ,не може да се сравняват едни отношения в една двойка с друга двойка.Щом сте се взели и сте все още заедно значи има защо! Познавам двойки за които такива картички примерно са супер лигочи и за двамата ,всеки си е различен и всеки си разбира нещата различно, любовта се изразява по много начини...важно е да разбереш точно кога!Аз много държа на такива неща и явно затова съм и попаднала на такъв мъж! Но все пак благодаря за милите думи по негов и наш адрес Simple Smile.

# 278
  • Мнения: 195
srednoщen priwet ot o]e edna izkukala mama:)
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА Бояна, Мила , Лора, Емилия И Ивайло!!!!!!!!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ПОДАРЪЦИ, ИГРИ, СМЯХ И ВЕСЕЛИЯ И ТОРТА С ЦВЕТНА ЗАХАР!!!

шнапи, много хубав разказ-обяснение. чувала съм само прекрасни неща за берлин. сигурно е много приятно да живееш там! тук безкрайно ми пасва. не е град за всеки. когато го видях за пръв път и заявих, че по-голяма кочина няма и не ща да стъпя повече тук, но сега не можеш ме махна, като магнетизирана съм:) е, то идва и от създаването на среда, на семейство, изграждането на спомени, откриването на лични неща и места. днес се прибирахме с приятелката ми през парка (с нея се познаваме от 15 години и бяхме съквартирантки в университета в благоевград), бутахме двете хлапета след поредното бебешко парти (нейния син е на 2 почти) и беше великолепно. гледката от тъмния сентръл парк към манхатън целия облян в светлини, кълъмбъс съркъл с коледните украси, елхата на рокфелер център, гигантския магазин за играчки на ФАО Шуорц на 5то Авеню - има страхотно настроение, но и невероятно стълпотворение...Като при вас и тук на деня като свърши един празник започват продажбите за другия. Вече не ме впечатлява. Струва ми се дотолкова съм се интегрирала, че се не деля обичаите на "те" и "ние" или "тука" и "в българия". Това му е най-хубавото на град като този - всеки може да се чувства добро дошъл и у дома си понеже е изградено на идеята за некоренно население... за позата си права - и мен това ми мина през главата - а са ме натиснали или побутнали още малко, а си останах така hahaha

ивкамими, биха й ММР и още нещо май пак шарково...Каза ми, че след три и след шест месеца има пак ваксини и после 2 години няма да има..тя уж няма реакция, ама нещо се начумери, чак баща ми заяви, че снимките от рожденния й ден му развалили настроението понеже не била усмихната (малко смахнат коментар, ама как да е)!

Яни, ама прекрасни сте на карнавала моля!!!! Много сладки нагласени хлапетийки! Браво за изпитите, сигурна съм си ги забила! Направих нов албум. Потребителското име е decembre, паролата е bebeta

айде да полегна, че дълги тези дни напоследък. лека и успешна седмица на всички! болни да няма!

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 06:19 от hotmama73

# 279
  • Мнения: 118
Първо  Благодаря за среднощните поздрави.
това е да се почерпите за наше здраве  ,макар и виртуално .
Честити първи рожден ден ИВКО,


Ч.Р.Д. и на Бояна ,Мила иЛора

Бъдете здрави , весели и много усмихнати

# 280
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Най сетне успях да се запиша в темата, май на финала  Mr. Green

Извинявам се на тези които пропуснах   bouquet
Честит Рожден ден на всички! Да сте живи,здрави и от щастие да не се отървете цял живот!

Разказите за ражданията са много хубави!
Като  чета за Берлин ми се иска да го посетя. Но може би ще стане за към 60-я ми рожден ден Wink

Вчера и ние присъствахме на кърнавалното тържество. В момента качвам снимки и ще ги покажа.
Беше разкошно тържество. МНого мащабно и грандиозно! Щастлива съм че аз и детето станахме част от това.

Сега ако може да си изплача мъката. Стана голяма издънка с подаръка на Дядо коледа. Миналата година от гледане на Мечо пух, Борко искаше влак с дистанционно управление. След трамбоване по нашите магазини се установи че такова чудо нема. Братовчеда от USA влезе в ролята на джудже и за 2 седмици ми купи влак и го достави до тук. Малко пратката беше по - скъпа от влака но важна беше искрата в погледа като получи това което искаше.
Тази година детето си беше поръчало пак влак от серията. На 10.10 приятелка на свеки праща пак от USA влак. Но до ден днешен го няма. сега съм ей така  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514, защото в БГ няма такъв влак ама изобщо а влака не пристига. Яд ме е че на фанах пак братчеда за Дядо Коледа ми се доверих на една кокошка, която кой знае как е пуснала влака и е спестила некой друг $. Не знам какво да купя за подарък. Каквото и да взема колкото и да е хубаво той ще си остане разочарован. И ще остане нещо счупено в него - не е бил достатъчно добър и Дядо Колеа не носи това което си е пожелал....

Спирам че съм досадна вече.
По -  късно ще се включа със  снимките.

# 281
  • Мнения: 118
Хотмаме  и Шнапи  -представям си , как е при вас по  Колед . Аз май само с разказите Ви ще си остана, ако случайно не се случи някакво чудо  по Коледа . newsm17.
Ако щете вярвайте ,но не знам как изглежда в момента центъра на София .Дали е вече окрасена  newsm78. Сигурно ще видя ,ако го дадат по новините .
Наде - голямо тържество сте имали  smile3521 цял автомобилен парк ще имате .
Яни -По снимките личи  , че децата са си изкарали страхотно  newsm44 на карнавала.А изпита си го взела  thumbsup
Сега отивам да се правя на   chef
Лек ден и успешна седмица на всички .
 За раждането ще пиша в новата темичка , а  и трябва да ми дойде музата .
Снимки ще показвам утре .
Приемете от мен и Еми  една голяма   love001

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден на Еми, Ивко, Бояна, Мила, Лора! Бъдете здрави, мили деца, и много, много весели и игриви!



Мими, наистина е кофти това с подаръка! Дано пък да дойде - има още малко време! Разбирам и това, което пишеш, че каквото и да купите ще е разочарован, но пък може и да го хареса повече, знаеш ли?  Wink Гледах Борко на снимките на Яни от карнавала.....Ами той е страхотен! Да ти е жив и здрав!  Hug
Яни, твоята кралица е наистина такава, обаче тази усмивка нейна ще да разтопи всякакъв лед!  Wink Hug Дано си взела изпита!  Peace
Наде, снимките и купона са страхотни! Браво на вас!  Peace  bouquet
Шнапи, благодаря за увлекателното разказче за Коледа в Берлин! Беше ми приятно да го прочета!  Hug

Албум, като гледам вече др. Ели го е начаткало!  hahaha Направих една последна стъпка, за да възстановим албума и дано да се получи, така че, ако искате изчакайте ден-два с качването на снимки в новия албум!

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 09:31 от kadrokosa

# 283
  • Мнения: 1 186
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ И ДА БЪДАТ МНОГО ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ

hotmama73ваксините които сте сложили влизат ли към списъка на здравната каса или са по твое желание сложени...интересувам се така защото да не нашето педи да е забравила да ни сложи някоя ваксина от тези които са задължителни #Crazy
А по списъка с ваксините тук е изложено че ваксина се слага на 13 месец чак и аз се шашнах че вие биете ваксини #Crazy Hug Благодаря ти за албумчето   bouquet
След малко почвам да качвам снимки  Peace

# 284
  • Мнения: 1 033
Добрутро:) Дайте заглавия за нова тема плийз, защото съм с мозъчен запек

Общи условия

Активация на акаунт