Съпруги на военнослужещи - 31

  • 29 979
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 183
Етоо ме, отново по нощите... и отново с моите "неволи" Grinning
Имам едно ново задание за курсова работа, понеже знам какви сте ми готини и мили дами, помогнахте ми много за психологията... сега отново да помоля.. този път ми е за Приобщаващо образование...
Ако някой има някакви материали, ще съм много благодарна Heart
ето и трите неща за избор....
Изберете една от трите задачи:
1. Дизайн на добра приобщаваща практика - описание на 5 -6 страници със
снимков материал.
2. Разработване на урок /по избрана от Вас тема от учебно съдържание/ с
адаптирано учебно съдържание.
3. Разработка на тема Дигитално приобщаващо образование - 6-7 страници.

Благодаряя!!

# 196
  • Мнения: 911
Здравейте!

Мис Ю   Колко дни имаш за задачата?
Тази учебна дисциплина е нова, но ще се опитам да ти събера материали.

Съпруги на военнослужещи   Лека вечер!

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 21:13 от СГГ

# 197
  • Мнения: 2 183
СГГ, благодаря ти! Да, знам, че е сравнително нова дисциплина.. Спомена го на лекциите преподавателката
Иначе срока ми е 12.02.
Имам време, преди това ме чакат други 3 за писане, но поне така ще оценяват, да не ходим на изпити, коеъо си ми е супер Sunglasses
Лунно цвете, как си днес?

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
МисЮ, ако беше нещо за диамантено рязане на бетон, щях да помогна, но не е. Joy

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 09:09 от dundi73

# 199
  • Мнения: 2 183
Дунди, на теб мога да ти пратя една диамантена почти 4 годишна.... Така ще ти покаже какво знае хахахах докато аз пиша курсови Joy

# 200
  • Мнения: 2 412
Да се събудиш сутринта и да си здрав, това е най-хубавият подарък, който животът може да ти поднесе. Всичко останало, обагрено с любов можем сами да си подарим, на себе си, и на околните.
Пожелавам ви днес да мислете с добро, да изричате добри думи и да превръщате  действията си в доброта!
Добро утро!

След двата полуснежни и мокри дни, днес тук ще изгрее слънце.
Писали сте, виждам, че много работите и учите, но това е животът - вечно движение.
При мен нищо особено, ходя с нежелание на работа /казах ви, че от 3-ти януари до сега нещо ми е трудно ставането и отиването на работа, не знам защо/, краката ме болят, но се надявам да се оправя, лекарката каза, че няма място за притеснения от изследванията и т.н. - общо взето едно такова ми е никакво, но ще се оправя.
Днес сигурно ще отида да видя бебка и разни други домакински неща.
Пожелавам ви да сте здрави!
Хубав ден!

# 201
  • София
  • Мнения: 8 375
Добро утро, прекрасни!
При нас е сиво, мръчкаво, снежнокално. Изобщо не ми се мърда от дома. Та нали цяла седмица летя като Миг 29, сега имам нужда от малко почивка. Казвам малко, защото внучките още снощи дадоха заявки за готвене - панирани пилешки хапки с картофки и виенски шницел. Гаджето чака зелеви сарми, но за сега го слагам в лист на чакащите. И баба е хора, дала съм на ремонт вълшебната пръчица, та не мога да изпълня всички желания. Ще видим де, ако се мобилизирам може и да мога. Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес поспах повече, сега е ред на кафето. После всичко останало.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, важното е, че изследванията не са тревожни. Дано лекарите назначат правилната терапия. А проблемите с ходенето на работа да не са в резултат на бърнаут (прегаряне)? Почти всеки е имал такъв момент. Дано по-скоро го преодолееш.
Гаджето ме чака да си изпием заедно кафето. Заминавам.

# 202
  • София
  • Мнения: 2 659

Здравейте момичета,
И аз като дафиново листенце си търся мотивацията и настроението, но пък започнах да забелязвам разни дребни радости и възможности в ежедневието, в които скачам без много планиране - и после съм жива и даже с настроение. Време е за промяна явно в нагласата ми към света - и не подредено маже и не сготвено (уча се!).
Вчера половинката на работа, синът на училище втора смяна... И аз с Малечка реших след работа (в петък съм до 14:30) да се дръпна до Перник, имаме колеги от там и се уредих и с нормален превоз - бяхме на Сурва, събрахме студ, но пък беше много зареждащо преживяване. Половинката взел и каката и дойде след работа да ни прибере, та и те гледаха откриването. Днес отидохме всички от 10 до към 13, посъбрахме емоции и студ и си гледаме вече лайфа в ютуб.
Дано всички тези маскирани и ентусиазирани млади хора да изгонят лошотиите!!! Пожелавам го на всички ни - повече добро, усмивки и време за хубави неща!!!

# 203
  • Мнения: 2 412
Добро утро!
Подходящ момент няма.
Създава се...
Случва се...
Усеща се...
Познава се по тупкането вляво.
Времето е сега, а мястото е тук.
Реалността няма преди и после.
Животът е винаги днес.
И не се отлага за утре.
текст: AntOurAge

Пожелавам ви нищо да не отлагате за утре! Хубав ден!

# 204
  • Мнения: 2 183
Хей хей, привеет, чета си ви... Виждате пак кое време е, така ще е докато се правя на важна и оставям всичко за последната минута...
С много помощ от вас тук успявам да действам по-бързичко!
Минавам публично да благодаря на всички, които ми съдействат да премина успешно към следващия семестър Grinning Hug
Прегръдки, отивам да доспя остатъка от нощта, до скорооо и успешна седмица! ❤️

# 205
  • Мнения: 2 412
Първото нещо към което посягам сутрин е кафето.
Събота - ароматно докосване.
Добро утро!

Как сте момичета? Аз ходя на работа, но нещо си прецаках краката и сега трябва физиотерапия.
Писна ми тази зима. Нищо, че няма студ и т.н. Аз като цяло не обичам този сезон, много ми е депресивен. Да идва по-бързо пролетта.
Днес ще подомакинствам, ще видя бебка и така.
Хубав ден ви желая!

# 206
  • София
  • Мнения: 8 375
Ето една от обичайните заподозряни. Аз.
Станах, изпихме си кафето с гаджето, направих една купчина палачинки за сина. Като дойде той, хайде пак кафе и така до обяд.
Какво още свърших? А, да. Почистих на малката внучка една рокличка от котешки косми, Имам си специална ролка за тази работа, но при преподреждането на къщата не знам къде е. Използвах хартиено тиксо. По-бавно стана, но важното е, че стана.
Следва почивка, а после малко разкрасяване. Вече съм на минус 19 кг. Тази седмица изкарах 2 дни на вода. Никак не е трудно. Резултатът е чудесен! Все пак след тая никаква зима ще дойде пролетта, ще се поразхвърляме, а през лятото направо ще се поразсъблечем. Имам още един месец да свалям килограми и после ще рапортувам пред строя - какъв ще е резултатът за 12 месеца.Надявам се поне да смъкна още 2 - 3 кг.
Хайде, останете си със здраве. Понеже не пишете, вече не знам дори дали четете. Що така бе, мацки???

# 207
  • Мнения: 2 183
Привеет и от мен в Съботаа! ❤️
Нищо ноово при мен, действам по задачи
Вече доста свикнах на работа, даже след няколко дни и първа заплата ще взема за половината месец дето изработих... За сега е спокойно, няма драми.. Ще видим натам как ще е
Действам и по курсови, чакам да кажат кога започва втория семестър, усещам, че пак ще кажат от днес за утре и ще е веселба Grinning ама в краен случай ще викаме баба на помощ, ако се наложи ще допътуват... Blush
Фло, да се похваля и аз уж, но от края на Ноември за 2 месеца съм минус 11 кг, както се шегуваме с ММ това е като на танк номера да му падне... Няма да се усети Joy (добре, че му знам майтапите, иначе да съм го убилаа Joy)
Сега на работа ми е по-трудно, не от към храна, а от към движение... Вечер е тъмно и студено, та чакам пролетта и денят да стане малко по-голям да има поне малко разходка вечер след работа за някоя и друга крачка
Отивам тъкмо да убедя дребното, че на обяд се спи, а не се играе и така, приятен уикенд ви пожелавам! 🥳 🌺 🎀
Прегръдки ❤️

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Аз ще си почивам утре. 😃 Снощи имаше офанзива с приготвяне на храна за студентката. Братът на ММ дойде изненадващо да се видят и се възползвахме от транспорта. Девойката отнесе със себе си бурканчета със супа и други домашни благинки, както и неща, които може да си напазарува и там, но пък сега няма да й се налага да ги носи.
После с ММ обиколихме магазините, подготвих го и него за наряд.
Чакам една приятелка да дойде да пием по едно вино, да видим дали ще й се излиза в този вятър. Ей такива неща при мен.
Ако някой се интересува, има цени на картите за почивка.
Прегръдки от мен

# 209
  • Мнения: 2 183
Дунди, много готина програма имаш, хареса ми! ❤️
Точно с ММ си говорехме за цените за картите, ама от тези таблици тотално се сбърках, нищо не схванах... Има ли увеличение, има ли промени в изхранването... Пак ще ги гледам тези дни Joy
Събота вечер не е като преди... Сега вече протича така... Госпожицата искала приказката за Бел.. Та изпълнявам желания и аз.. Приятна вечер на всички! ❤️

Общи условия

Активация на акаунт