На море в България 2023 г.!

  • 79 379
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • В.Търново
  • Мнения: 6 733
За това пък хотела ще отвори с ново име през 2024г, че и ще има още един огромен хотел през 2028г. Поморие съвсем ще се пренасели.

# 76
  • Мнения: X
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали апартаментна сграда в Приморско в близост до Северния плаж? Искаме да наемем апартамент, без изхранване, но с кухня.
Предварително благодаря.

Вижте в Airbnb, Booking, Pochivka.

# 77
  • Мнения: 6 379
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали апартаментна сграда в Приморско в близост до Северния плаж? Искаме да наемем апартамент, без изхранване, но с кухня.
Предварително благодаря.

Вижте в Airbnb, Booking, Pochivka.
В тази тема едва ли някой ще е полезен. Тук основно се обсъждат хотели. Много по-вероятно е в темата за Приморско някой да препоръча апартамент само за настаняване.

# 78
  • Мнения: X
Също, не питате за това и може би не искате съвет и си ходите в Приморско, но все пак ще споделя, че за нас Приморско е един от най-шумните курорти по нашето Черноморие. Ние също в България почиваме на апартамент от време на време, но в Приморско не сме ходили от години. Където и да сте отседнали нощем е шумно до късно, няма значение коя улица, коя част и т.н. Това в случай, че сте с малки деца или чувствителни на шум.

# 79
  • Мнения: 918
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали апартаментна сграда в Приморско в близост до Северния плаж? Искаме да наемем апартамент, без изхранване, но с кухня.
Предварително благодаря.
Попитайте тук:
https://www.facebook.com/groups/934785613735152
Така ще имате възможност да узнаете точното място, наличието на паркомясто и най-важното - оборудването на кухнята. Не ги жалете местните - искайте снимки.

Също, не питате за това и може би не искате съвет и си ходите в Приморско, но все пак ще споделя, че за нас Приморско е един от най-шумните курорти по нашето Черноморие. Ние също в България почиваме на апартамент от време на време, но в Приморско не сме ходили от години. Където и да сте отседнали нощем е шумно до късно, няма значение коя улица, коя част и т.н. Това в случай, че сте с малки деца или чувствителни на шум.
Къде сте отсядали в Приморско?

# 80
  • София
  • Мнения: 35 332
Откъм северния плаж е изключително тихо и спокойно, лудницата е откъм главната и южната част.
Хотел Lion е превъзходен за настаняване, околовръст има места за хапване.

# 81
  • София
  • Мнения: 729
Много благодаря на всички за информацията и насоките Green Heart

# 82
  • Мнения: X
Leo, не на хотел. Веднъж към Северния плаж към крайните улички, след нас нямаше почти нищо, но нощем се чуваше някаква плажна дискотека от другия край. Като за Приморско тихо място, но в сравнение с другите курорти, компромисно. Втория път бяхме към по-централната част, там е ясно какво е. Все пак беше преди доста години и с други компании, но повече няма да повторим. Не ми е целта да споря или да убеждавам на кой как му е, споменавам само ако случайно жената не е била. Ако са ходили и са ок, всичкк е топ.

# 83
  • Plovdiv
  • Мнения: 298
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали апартаментна сграда в Приморско в близост до Северния плаж? Искаме да наемем апартамент, без изхранване, но с кухня.
Предварително благодаря.
За септемврийските празници бяхме в този  комплекс с апартаменти и препоръчвам с 2 ръце:
https://www.greenparadise-deluxe.ru/
но мисля, че това не е северния, а до южния плаж. Абсолютно оборудвани апартаменти, с всичко необходимо са, с басейн, обособен детски кът навън. Никакви забележки нямам към чистотата и в двора на комплекса, басейна, и в апартамента влизаше всеки ден жена да почиства. Така и не се научих да слагам снимки тук във форума, но ако искате, пишете ми на лични ваш мейл и ще ви изпратя.

# 84
  • Мнения: 6 379
Четири хотела от веригата Грифит на Златни пясъци имат промоция на Черен петък, а Берлин Голдън Бийч е с оферта за безплатно  настаняване на 2 деца до 11.99г.
https://visit.bg/oferti-pochivki/ranni-zapisvanija/

# 85
  • Мнения: 310
Четири хотела от веригата Грифит на Златни пясъци имат промоция на Черен петък, а Берлин Голдън Бийч е с оферта за безплатно  настаняване на 2 деца до 11.99г.
https://visit.bg/oferti-pochivki/ranni-zapisvanija/

Доста  са скочили цените   за 2023.Ако на ранни записвания  са това не ми се мисли оферти през пролетта Между другото  и за Турция за септември  догодина има значителен  ръст -мин .450-500 лв. на стая.

# 86
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Четири хотела от веригата Грифит на Златни пясъци имат промоция на Черен петък, а Берлин Голдън Бийч е с оферта за безплатно  настаняване на 2 деца до 11.99г.
https://visit.bg/oferti-pochivki/ranni-zapisvanija/

Доста  са скочили цените   за 2023.Ако на ранни записвания  са това не ми се мисли оферти през пролетта Между другото  и за Турция за септември  догодина има значителен  ръст -мин .450-500 лв. на стая.
400- 500 зависи от цената на, която е бил тази година. Нашия хотел е с 3000 лв. отгоре за същия тип настаняване и период!

# 87
  • Мнения: 52
Търся миналогодишния впечатления за хотел Маджестик Слънчев бряг. Най-вече за аниматори,за качество на напитки и храна!

# 88
  • Мнения: 6 379
След като разгледах доста оферти се двоумих между Сънрайз Блу Меджик Ризорт и Марина Сандс, и двата в Обзор и накрая отново заложих на изпитаното. От вчера съм с резервация в Марина Сандс от 15 юли на УОИ, направена с ранни записвания през хотела, с 40 % отстъпка.

# 89
  • Берлин
  • Мнения: 4 699
Fatalina, попадала съм на твои постове и знам, че ти е ясно кое-как е в Обзор. Може ли да напишеш няколко думи как е плажът, има ли къде човек да се поразходи в градчето, каква е атмосферата и т.н. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт