Спойлери от реалити предавания - тема 6

  • 81 585
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
ИВ
Тази седмица трябва да отпаднат двама. Някой знае ли кой е вторият ? ( освен фейгин )

# 16
  • Мнения: 414
Благодаря за темата! За съжаление на всички "фермери", миналата тема мина изцяло под знака на ИВ (в коeто няма нищо лошо, да не кажете че пак се мрънка Sweat Smile ) и нови спойлери за Фермата не изплуваха много много.
Отсега обаче да подчертая - нищо написано не е на 101% вярно (все пак са спойлери) и една седмица може да знаем едно, другата друго, но все пак обобщавам всичко досега. Та, ето какво имаме за Фермата:

Тази седмица - Веселка елиминира Мажена (хепитУ също си тръгва скоро, но не знаем как и защо)(3:5 за старите, с което те печелят)

Допълнителните спойлери, които имаме:

- Евгени МвР-То отпада скоро след обединението от Моркова (първата/втората седмица след обединението)

- Радо и Гечо отпадат от Фермата заради нарушение на правилата (Гечо е направил нещо по време на гледане на дуел, като Валерия е замесена?) (Радо е изгонен след гласуване на всички фермери за системно нарушаване на правилата)

- Финалистите тази година ще са 6: Яни, Чавдар, Иван, Веселка, Валерия, Камелия, като Яни се е представил много добре на финалните игри.

Това е всичко, което имаме засега. Относно дали спойлерът за Радо е верен - според мен, след вчерашната демонстрация на сила, със сигурност отпада по този начин, тъй като едва ли някой ще го победи (а щом не е на финал, явно е отпаднал). Спойлерът за финалистите е на 99% верен, тъй като се е потвърждавал няколко пъти тук от различни хора.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 15:16 от Nikolv99

# 17
  • Мнения: 92
Най-добре за мен би било Алекс да отпадне като секундант, но пък кой ще вземе нея на този етап  Joy и Мани да отпадне после в същинската битка Joy  Еедвалии ще стане така, но все пак Stuck Out Tongue Winking Eye

# 18
  • Мнения: 1 419
Фейгин голям дечко- според мен следете дали ще махне снимката. Ако я махне, тя ще е. Ако си седи, като нищо записва предварително интервю, заради предстоящ ангажимент.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Не е ли странно Фейгин да си пуска снимка от сградата на Нова? Аз бях разбрала, че стига до обединеното племе.
Аз това го знаех още в началото на формата от много сигурен източник.
Обаче,след спойлера за капитанска битка между Мирела и Жоро в последните дни,вече се чудя колко още неща може да са преигравани.
Остава ми надеждата да вземат и финала да преиграят. Mr. Green

Благодаря за новата тема! Hug
Дано да има повече спойлери,а не само предположения!

# 20
  • Мнения: 383
Фермата
Нали се писа няколко пъти, че Аксения пада от Мажена?!? Надявах се Веселка да избере и бие Ванчето, а не Мажена. Има потенциал това момиче, защо избира лесната плячка!

# 21
  • София
  • Мнения: 15 242
Кога се е писало, че Аксения пада от Мажена?

# 22
  • Мнения: X
ИВ
В основната тема имаше неща, които ме смутиха. Затова и дори не я отварям. Миналата година се забавлявах и ми беше приятно там. Спойлерът от неделчовия клип за Гого ли е? Надявах се Мани да отпадне, нооо - щом е Фейгин - това е положението. Явно ще отпадат основно бившите сини. Зорница и Мира, както и Мирела, ще вървят нагоре. Като че ли отпадането на жените и техния ред на отпадане ми стана интересен.

# 23
  • Мнения: 383
Кога се е писало, че Аксения пада от Мажена?

В предната или по предната тема. Не помня на кого беше спойлера.
Та докато го търсех попаднах на мнения за Мажена, като лекар и много се изненадах. Бях останала с впечатлението, че е добър и търсен лекар, но няколко мами я определят, като зла, конфликтна и дори има обвинение за загуба на бебе по нейна вина.

# 24
  • София
  • Мнения: 30 187
ИВ
А дали няма с Фейгин да отпадне още някой. Например, ако е избирала да и помага някой, да отпадне заедно с нея 🤔
Аз чух за Мани тази седмица, ама явно ще е Фейгин.

.......

- Финалистите тази година ще са 6: Яни, Чавдар, Иван, Веселка, Валерия, Камелия, като Яни се е представил много добре на финалните игри.

.....
Пфуууу за маркираните имена.

За Радо си знаех, че ще го изгонят по този начин. Че е чепат, чепат е, ама и останалите ги е страх от него.

# 25
  • Мнения: 414
Кога се е писало, че Аксения пада от Мажена?

В предната или по предната тема. Не помня на кого беше спойлера.
Та докато го търсех попаднах на мнения за Мажена, като лекар и много се изненадах. Бях останала с впечатлението, че е добър и търсен лекар, но няколко мами я определят, като зла, конфликтна и дори има обвинение за загуба на бебе по нейна вина.
Да, и аз това го бях прочела някъде и във фейсбук, но след като отпада тази седмица, явно не е верен. Спойлерът, че Мажена отпада тази седмица дойде от сигурен източник, затова ще видим Simple Smile .

# 26
  • Мнения: 124
Фейгин голям дечко- според мен следете дали ще махне снимката. Ако я махне, тя ще е. Ако си седи, като нищо записва предварително интервю, заради предстоящ ангажимент.
Фейгин продължава със спойлерите със следващото стори - снимка от лятото със Валери,Илиян,Цветан и Аспарух.IllStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 27
  • Мнения: 3 597
Някой е ядосан на продукцията ли 😄

# 28
  • Мнения: 1 918
Мен пък ей тази снимка от лятото много ме озадачи...

 Като другата, където са Мани и Мирела, без Гого.. Още повече.

# 29
  • Мнения: 14 434
Защо те озадачи?

Общи условия

Активация на акаунт