ДЕКЕМВРИ е сега - днес ли ще родя?!

  • 18 469
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 810
danielad, това пиеш в реанимация - вода и ябълков сок. Нищо друго. /освен ако не си внесеш тайно някое патронче/
Ставаш на следващата сутрин след операцията, около 20-24 часа след нея, сметни в колко часа ти е сециото и ще видиш кога ще те вдигнат. Колкото по-рано станеш и започнеш да щъкаш, толкова по-добре. В началото всяко ставане и сядане боли, но си го налагай да го правиш, ще се възстановиш много по-бързо и безпроблемно. Дишащи лепенки ти трябват 2, една за веднага след операцията, другата за да я сменят  /не помня, на 2-ри или 3-ти ден/, а след това вече слагаш водоустойчива. Размерът...аз пратих мъжа ми в аптеката и му акзах да каже лепенка за секцио, дойде с точната лепенка, ако си казала и ти така, няма начин да е друг размерът. Понеже имам 2 изостанали водоустойчиви /че мъжа ми беше награбил 4 такива  Joy/ , ако искаш да я премеря колко е?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 045
Клеми мерси  bouquetзначи ще си взема и водоустйчиви,иначе така казах -дишаща за секцио Laughing

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Да е честит малкия юнак Влади на мама Net.





Вержи аз тука в моя си списък dideto съм я писала точно при мамите от 10, пък после като се появи щеу коригираме.
Shrew имам точен списък с точната бройка на момичета, момчета, изненади........ споко, на линия съм .......за сега

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 12:15 от Nikki_Ivanova

# 78
  • Мнения: 3 324
Даниелче, сменят ги през 2 дни, в деня на изписването ти слагат водоустойчивата. Размера е 25 на 9.

# 79
  • София
  • Мнения: 888
Честито обебване на мамите НЕТ и Весито, мн здраве и късмет на бебчетата Hug
За д-рите ако не се лъжа ме изражда д-р Василева (за фамилията не съм сигурна, но май така беше  newsm78), къдравка, дълга коса, хубавелка. Имаше и друг д-р с бяла коса, мн миличък- той ми следеше разкритието и състоянието в предродилно, а в родилно само гледаше. Най- доволна съм от
акушерката Ели Миланова- мн добро отношение и въпреки, че съм я ритнала с крак, не се разсърди Wink имаше още една акушерка- Калина май й викаха, е толкоз от мен, успех  Wink

# 80
  • Мнения: 514
Честито на Vessito и Net!

За списъка....броих 3 пъти:

Ние сме общо 115;
До момента имаме 38 бебета; (13 момченца и 25 момиченца - с бебка на дидето)

Очакваме още 77 бебета, от които 29 момченца и 26 момиченца;

Ostanalite 22 mami ne sa informirali za pola;

Новите мами са също включени.

# 81
  • Мнения: 3 324
Аде , бе, голяма работа - 77-84, едно повече или по малко много важно! Който го няма ще си каже, никой няма да се обиди. Без това само редактирате цял ден, и вие души носите нали?

# 82
Kriss е родила момиче  3200
 

# 83
  • Мнения: 3 695
Да са здрави и щастливи новите бебешки попълнения !
macko, Да ти е жива и здрава Ева и много да слуша и да ви радва !  Твоето раждане доста прилича на моето - всичко бързо и лесно като по учебник, само с напъването - проблемация Wink
По въпроса за докторите нямам думи да изкажа благодарността си на д-р Ковачева от Тина Киркова - изключителна и като професионалист, и като човек !!! Не само дойде за отрицателно време до болницата като й се обадих посред нощ, помогна да се появи съкровището ми, но и след раждането до самото изписване не спря да се интересува и грижи за нас.
Относно dideto - с нея се засякохме в болницата, аз родих на 5-ти, така че сигурно и тя някъде там, но най-добре тя сама да разрие тайната Wink
На всички, на които днес предстои за пръв път да целунат сладките бебешки бузки на човечетата си - успех и леко раждане !

# 84
  • Мнения: 514
Без това само редактирате цял ден, и вие души носите нали?

 smile3521

Мдаааам, и е много уморително, на драго сърце мога да предам щафетата на някоя друга, пък ако искате копирайте, и без това трият темите след известно време  Grinning

ClanG само да знаеш как и завиждам на твоята малка принцеска.....сигурно е много готино да си сред трима мъже, а за капак и дългоочаквана  Blush Името на малката е страхотно  Peace

Изведнъж полудях.....умирам за 1 цигара, от как съм бременна не съм палила нито една, но от няколко дни се боря с изкушението да си дръпна поне веднъж  Embarassed

Айде изчезвам, днес писах за няколко месеца напред  Laughing По-късно отивам да ме фризират, и кичури ще си направя.....пропуснах 2 месеца  Laughing А вечерта съм на преглед.


# 85
  • Мнения: 3 324
Шру, и тримата са влюбени, новата заплаха в къщи е : Ако не слушаш няма да гушкаш бебето!
Я му пални една, аз си попушвах по малко - кат съм бременна да не би да не съм човек!

# 86
  • Мнения: 361
Честити съкровища на Крис,Весито и Нет!-Да са ви живи и здрави и много послушни!

Цяла нощ съм с менструални болки и като че ли всеки момент ще ми дойде.А аз преди имах много болезнен цикъл и поне сега се надявам да е по малко болезнен.
Какво ви е мнението за чести контракции без болки-много на често ми се втвърдява корема ,а чак утре съм на ЖК?Това нормално ли е?

# 87
  • София
  • Мнения: 2 045
Честито бебенце на КрисShrew ако ти се пуши чак толкова много пални една,чак пък  толкова не се втелясвам CrazyВчера бяхме на ресторант-пинах си с такъв кеф половин чашка червено винце,и цигарка съм си палвала Embarassedама за цялата бременност  я има 7-8 цигари,я не.То като знаеш че не може само за това си мислиш,пали,дръпни си два пъти и ще ти мине желанието Laughing 

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честита беболина на kriss`



Бъдете много щастливи с мъничкото съкровище!

# 89
Ina_nk не се притеснявай и аз съм така. От средата на 7мия месец ми се втвърдява корема. Казаха ми, че ми е много чувствителна матката. До преди 4 дни пиех Магнерот, за да подтиска контракциите, но пак ги имах - даже ми се е случвало през 5 мин в продължение на 2 часа, но бяха безболезнени и доктора ми каза да не се плаша, защото са подготвителни. Истинските болезнени контракции ще ги разберем като се появят. Иначе кръста ме боли от както не пия магнерота, даже чувствам и някакви странни пробождания ниско долу, ама явно бебо се подготвя да излиза. За болките ми каза докторката да пия 2х1 Спазмалгон, ако ме боли, ама аз за сега търпя. Утре и аз съм на ЖК да видим до къде сме го докарали.

Много късмет и усмивки Peace Laughing на всички мамчета с бебенца, както и на всички които все още чакаме, чакаме и се надяваме! Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт