Някой изкарал ли е пресите (корем)

  • 7 102
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Да ви питам може ли да правя коремни преси по време на цикъл?  Confused Болките ще се засилят ли или е по-скоро полезно?Казвайте,че да почвам и аз  ooooh! Blush А с колко всъщност е най-добре да започна?

# 31
  • Мнения: 2 759
       Преди години работих 4 месеца като сервитьорка, ама ни късаха от работа - като финикиици хвърчахме между масите... На 15-тия ден имах плочки  на корема и ги задържах година-две след това без специални усилия. Голям кеф си е, де... За протокола: бях 50/170 т.е. нямах си излишни мазнинки... Тъй че не е чак толкова трудно, просто яко движение...
      П.П. Ама верно в лицето бях  Sick...

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 19:07 от MechoPuh

# 32
  • Мнения: 167
 Ох и на мен този корем ми е голям проблем #Cussing out Радвам се все пак ,че е само той.
 45кг и 162см ама имам чувството ,че имам 2метра тлъстини около корема Embarassed
  Немога и немога да се мотивирам да правя коремни преси.
  Дайте да почнем да се подкрепяме тези с кофти коремчета и да се стягаме  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 386
Някой ще ми отговори ли?  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 290
Да ви питам може ли да правя коремни преси по време на цикъл?  Confused Болките ще се засилят ли или е по-скоро полезно?Казвайте,че да почвам и аз  ooooh! Blush А с колко всъщност е най-добре да започна?
Не ти препоръчвам,изчакай да ти свърши Peace

# 35
  • Мнения: 5 646
Да ви питам може ли да правя коремни преси по време на цикъл?  Confused Болките ще се засилят ли или е по-скоро полезно?Казвайте,че да почвам и аз  ooooh! Blush А с колко всъщност е най-добре да започна?
По-добре недей. може да си засилиш кръвоизлива. По време на цикъл, особено първите дни не е добре да натоварваш коремната област. Почни с колкото можеш. Важното е да усещаш, че се натоварваш макс. Като свикнеш и ти е лесно, кочвош още малко. Успех!

# 36
  • Мнения: 5 646
С определени хранителни добавки става по-лесно Grinning Peace

Да споделиш с мен кои са  Laughing
Л-карнитин например за по-лесно изтаряне на мазнините.  Peace

# 37
  • Мнения: 1 813
С определени хранителни добавки става по-лесно Grinning Peace

Да споделиш с мен кои са  Laughing


Ами ето това е много добро   http://muskulibg.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=6&flypage=shop.flypage&product_id=35&option=com_virtuemart&Itemid=100
В комбинация с л-карнитин, чудеса стават.Аз от доста време му се каня ама все не мога да отделя 80лв. Close
Иначе ако искаш разгледай този форум там има доста информация,пък и разбират доста повече от мен. Laughing http://forum.bb-team.org/index.php
Eто го и тук същото   http://www.nutrex.com/lipo6.html
Ахаа това стига за 30 дни.  Като сложиш и 2 кутийки Л карнитин още 40лв . Егати аз да не живея за едните плочки  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 813
Да ви питам може ли да правя коремни преси по време на цикъл?  Confused Болките ще се засилят ли или е по-скоро полезно?Казвайте,че да почвам и аз  ooooh! Blush А с колко всъщност е най-добре да започна?
Когато си в цикъл краката ти са по-силни и е добре повечко тях да тренираш  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 36 098
Някой ще ми отговори ли?  Mr. Green
Никога не съм се съобразявала с това - правя ги по всяко време.
Дори тогава се чувствам по-добре, отколкото 3- дена преди М.
Може би е индивидуално - това как се чувстваш.
От физиологична гледна точка - няма да ти стане нищо, само ще помогнеш на матката по-бързо да изхвърли менст. кръв и ще подобриш тоноса и.

# 40
  • Мнения: 472
Да ви питам може ли да правя коремни преси по време на цикъл?  Confused Болките ще се засилят ли или е по-скоро полезно?Казвайте,че да почвам и аз  ooooh! Blush А с колко всъщност е най-добре да започна?
Когато бях студентка,много ни тормозиха по физическо и пробвахме да се извиняваме с цикъла си.
Според преподавателката упражненията по време на цикъл и то натоварващите коремните мускули намалявали кръвоизлива(за болката не знам).

# 41
  • Мнения: 1 813
Момичета,днес си увеличих пресите - станаха 250 общо. Разпределям ги на 3 упражнения в 5 серий. 20 преса,20 римско столче и 10 вдигане на крака от висянка. Сега ще ги увелича на 300 другата седмица  Crazy

# 42
  • Мнения: 900
Да ви питам може ли да правя коремни преси по време на цикъл?  Confused Болките ще се засилят ли или е по-скоро полезно?Казвайте,че да почвам и аз  ooooh! Blush А с колко всъщност е най-добре да започна?
Мое мне ние  е ,че можеш спокойно да се натоварваш по време на цикъл ,останалото са предрасъдъци. Аз в такъв период  не съм прекъсвала никога тренировките си.  bouquet

# 43
  • Мнения: 374
аз имам
правя почти всяка вечер коремни преси 4 серии по 50
общо 200 свучи страшно но е въпрос на навик и постоянство....мазнините сами ще се разкарат...ако комбинираш с диета ок.стига да не се самонакажеш с глад   bouquet

# 44
  • Мнения: 374
само да допълня-няма проблем с цикъла...правя си само 1-2 ден не че ми тече много кръв и ще стане мазало....но това си го преценяваш...не е фатално ако почиваш 4-5 дена стига да си постоянна през другото време

Общи условия

Активация на акаунт