🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 11

  • 64 638
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 799


Коя, по дяволите, е Демет? Винаги съм мислела, че Джан е женен за Санем!!! Joy

П.с. тези емотиконки трябва да значат, че Джан е тъжен, защото любимата му е омъжена/ сгодена? Коя от всичките? Joy Или вече се е сгодил за Гретка? Joy

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 09:11 от Ели-Мели

# 16
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!



От Киара Трон/Тамара






🆕 🆕 🆕
от Tommaso Basili/ Доменико
Екипът на  "Виола като морето"

Скрит текст:

Щастлива неделя ви желая!

# 17
  • Мнения: 3 773
Привет и от мен рагаци!


Viola Сome il Mare ревю: защо сериалът с Can Yaman и Francesca Killemi не се провали

Вярно, че всички вечери бяха спечелени от шоуто на Конти, но като се имат предвид последните данни на одита, компанията не може да се оплаче. Изключителен старт с 3,5 милиона зрители, след това спад до 17% и накрая установяване на 16,8%, равно на 2,7 милиона, достигнати в края. Сериалът на Canale 5 се задържа, постигайки, наред с други неща, изключителни резултати сред младата публика (15-35 години) със среден дял от 22 до 25%.
Сред многото положителни коментари очевидно не липсваха и негативни оценки.

"Viola come il mare" никога няма да има дела на Montalbano, но е постигнал нещо уникално и неповторимо. Очевидно говорим за впечатляващия отзвук в социалните мрежи. Никоя италианска художествена литература не е постигала такова високо взаимодействие. Всичко започна от снимките с хаштаг #violacomeilmare постоянно в тенденция. Във всеки епизод един и същ хаштаг записва до над +100 000 туитове с безспорен примат в актуалната тема, да не говорим за свързаните тенденции към имената на актьори и герои. В TikTok същият хаштаг може да се похвали с милиони визуализации, а в Instagram надхвърли 320 хиляди публикации.

Движещата сила зад социалната сила се задвижва от многобройните фен страници на Джан Яман. Благодарение на това сериалът придоби международна популярност. От Турция, страната на произход на Яман, през цяла Южна Америка до повечето европейски страни. Епизодите от първия сезон отбелязаха 10 милиона гледания в платформата Mediaset Infinity, цифра, която няма да спре. Друг фактор е мърчандайзингът. Само най-популярните телевизионни сериали "имат право" да създават джаджи.

През следващите месеци Франческа Килеми и Джан Яман, заедно със сплотения актьорски състав, ще се завърнат, за да запишат новите епизоди по улиците на Палермо. Феновете буквално засипаха с умиление актьорите по време на снимките със снимки, преследване и видеа във всяко кътче на града. Друго много рядко изключение, което се е случвало само в големи хитови сериали като "Squadra Antimafia".

https://www.spettacoloitaliano.it/2022/11/05/viola-come-il-mare-ascolti-tv/

-----------------------------------

Горното няма да го обсъждам обстойно, а само с две-три думи: ...и всичко това е постигнато изключително и САМО благодарение на Джан!! Hands Clap

Сега да си кажа и аз накратко мнението за интервюто със сценаристката и Лука: Лука сгази лука! Hands V Grinning
Това интервю и всичко казано в него с малки изключения, ме ядосаха доста.. И аз съм на мнение, че ако Джан го е прочел преди това е нормално да се обиди и може би да им тегли чертата...

Още от началото на снимките не е тайна за никой, че заедно с Лукс Виде, финансово участие в сериала има и  Франческа (Стефчо), един вид - покупка на главна роля. Няма лошо, имала е пари купила си е.. Франческа има 18 годишен стаж като актриса, но Виола е първата й главна роля.. за 18 години никой не я е взел за главна роля, а възрастта (37 г.) напредва... Тези неща не ми се искаше да ги коментирам, защото както преди, така и до ден днешен харесвам и Франческа и Виола.. но изказването на Лука ме предизвика..
Сериалът е написан за Франческа още преди Джан да отиде в Италия, това е ясно. Сандокан се бави.. и да се пробва на италиански, това беше страхотен шанс за него! С участието на "Джан Яман", беше ясно, че сериалът ще се купи/показва в различни страни, а това е прекрасно. Джан лека-полека ще стане актьор, който може всичко и навсякъде.... Разбира се, сега чакаме Дисни и Ел Турко, дай Боже скоро и Сандокан.. и вече ще можем да кажем едно много голямо Браво на Джан! Един след друг се снима в различни жанрове, на различни езици, излъчен по тв. канали и платформи.. Заслужен успех, Джан определено няма нужда да доказва нищо на никого..

Във Виолата Джан направи страхотна роля, с красивото си излъчване, с яркия си начин на поведение - както само той може да го покаже.. с езика на тялото и нахалния му чар..... и най-вече с перфектният италиански! Официално ще има втори сезон и с удоволствие ще гледам още Франческо, ако разбира се Джан пожелае да играе..... Но според мен, ако наистина отношенията м/у главната двойка са обтегнати, както изглежда на пръв поглед, Джан може би ще откаже (ако му го позволява договорът разбира се)...
Иска ми се положението с Джан и Франческа да не е такова.. да е някакъв тъп пиар, или ако са се скарали за глупости, да вземат да се придобрят.. когато са заедно са невероятно красиви!!

Франси пристига, вероятно за рождения ден Simple Smile с него са дъщеря му, синът на Роби и този третият не помня кой беше Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 19:19 от grozdence.

# 18
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!



Мислете за хубавите неща в живота и се насладете на кафето си. Нека
новият ден ни донесе радост, усмивки и сбъднати мечти!
CoffeeFlowers Maple LeafFlowers Four Leaf Clover

✅ Can Yaman Media обявява събитие в социалните медии на 7 и 8 ноември
в подкрепа на рождения ден на #JanYaman
Можете също така да дарите на Can Yaman for Children, ако желаете.
За дарения https://canyamanforchildren.org/











Лека и успешна седмица!

# 19
  • Мнения: 10 799




От днес, в платформата Voyo. Който се е затъжил и има абонамент, може да гледа Simple Smile Аз ще си го чакам по телевизията.

# 20
  • Мнения: 3 773
Ели Kissing Heart Злати Kissing Heart Мони, пак се покри.. Kissing Heart
Аз няма да гледам Джан дублиран! Отказвам!

Гранде. прима, милиони, сюксе-си и т.н... нищо не разбрах от тези цифри и проценти Rolling Eyes С две думи отлични резултати, мноого са доволни Hands Ok Hand Hands Clap Но никой не брои колко хиляди или милиони хора са гледали сериала на живо нелегално като нас People Eyes Grinning а пък ако броят колко такива като мен гледат всеки епизод по 10-20 пъти, ще си помислят, че сме "зациклили" на някой от героите.... Rolling Eyes срам, срам, сигурно ще се досетят... Animal See No Evil

Цитат
📌 ГОЛЯМО ПОСЛЕДВАНЕ ЗА ViolaComeilMare - 14,6 МИЛИОНА ГЛЕДАНИЯ

Първият сезон на поредицата ViolaComeIlMare добавя към успехите на линейната телевизия отличното представяне и при поискване от цифрови устройства: 14,6 милиона гледания и 4,5 милиона часа слушане.
Гледанията са разделени поравно между пълни епизоди (52 %) и клипове с допълнително съдържание (48 %) , докато изразходваното време, както обикновено се случва за телевизионни сериали и фантастика, е концентрирано главно върху пълни епизоди (с честота, равна на 94 %) Публиката на Mediaset дял в седмицата 30/10 - 05/11 е 40.1%.

Скрит текст:

Продължавам с цифрите.. тук става въпрос, че "ЖЕНСКА АУДИТОРИЯ" е прекалила с гледането и бая, бая се е увлякла по НЕЩО, накратко - филмирала се е Wink Joy

Цитат
24,5% ViolaComeilMare ЗАВЪРШВА С ГОЛЯМА ЖЕНСКА ЦЕЛЕВА АУДИТОРИЯ

Програмата на художествената литература ViolaComeIlMare по телевизията завършва с положителна средна аудитория. Като цяло серията възлиза на 3,1 милиона лица и 18% дял.
Историята и изпълнителите, Франческа Килеми и Джан Яман, интересуваха предимно младата женска аудитория, всъщност сред жените на възраст 25-54 години достигнатият дял беше 24,5%.

Скрит текст:

Както винаги най-красивото лице (и тяло) е тук! Heart Eyes
Останалите идват и си отиват.. но нашият винаги е на върха
Wear Crown




Джан продължава да е в пълна неизвестност.. "виждам" го че мърда в ИГ, вчера лайкна снимката на Роби, където са на масата с Франси, онзи ден на Тициана поздравленията.. Вече 7-8 дни "мълчи" точно откакто се отследваха или блокираха с Франческа, явно проблема не е малък.....

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 20:24 от grozdence.

# 21
  • Мнения: 10 400

Balloon *На попрището жизнено в средата*
  с пожелание за много любов , здраве,
 успехи, щастие и късмет м-р Грешен!!
Kiss Champagne

# 22
  • Мнения: 3 773
Той е красива душа, с красиво сърце и заслужава цялото щастие на света!
Честито да е нашето звездно момче, нека се наслаждава на всичко, което животът предлага!
Винаги вълнуващ, страстен и елегантен Джан!


# 23
  • Мнения: 10 799


Честит рожден ден на нашия прекрасен Джан!!! Да бъде здрав, винаги така целеустремен, обичан и много щастлив!!! Heart



# 24
  • Мнения: 216


Честит рожден ден на талантливия Джан!
Ти си уникален, специален, упорит и скромен човек!



# 25
  • Мнения: 41 680
Добро утро,момичета!



Честит да е прекрасния и талантлив Джан Яман!
Добре,че си се родил! HeartМного щастие,любов и сбъднати мечти! Flowers Four Leaf Clover
Продължавай да ни радваш все така с нови роли и успехи!
BirthdayTadaChampagne



🆕 🆕 🆕
от мама Guldem в #IG
Красотата на детето. Винаги си ме карал да вкуся най-красивата любов с твоето присъствие.
Винаги гледай на живота с усмивка и любов... Честит рожден ден, скъпи мой! Heart 🧿 Kissing Heart


🆕 🆕 🆕
от IGstory на татко Гювен
Честит рожден ден, скъпи мой сине, толкова се гордея с теб ! 🧿

# 26
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Честит рожден ден Джан Яман!


# 27
  • Мнения: 3 773
Поздрави за Джан от италианските медии (турсските засега са пас)



Best Movie са се постарали с поздрав на турски Simple Smile






















Рагаци, набързо нахвърлих каквото видях, сега излизам по задачи.. Имайте прекрасен ден! Hug

# 28
  • Мнения: 10 799
Франко, Роби и компания обикалят красотите на Будапеща... А от Джано няма и следа...

# 29
  • Мнения: 3 773
Късен привет, рагаци!
Ели, Джан го няма от 30 октомври.. не помня откога не е изчезвал така : ((

Джан днес събра безброй поздравления, ще публикувам една мноого малка част от тях! Simple Smile


Поздравления от фотографа Claudio Porcarelli 📸




От Израел - ТВ Канал Viva Tv Channels

"Честит рожден ден на единствения и неповторим Джан Яман,"

И една страхотна новина! Viola Come Il Mare Скоро в Израел Purple Heart




Видеото тук --> https://www.instagram.com/p/CksG1wUo_rt/
Скрит текст:
"Скоро в Израел #ViolaComeIlMare Purple Heart на VIVA канал. Очаквайте скоро повече подробности..."



От Чили - ТВ Канал TVN





От Испания - ТВ Канал NOVA




От Полша - ТВ Канал Prima LOVE





От Чехия - ТВ Канал Prima Max  















Скрит текст:















Общи условия

Активация на акаунт