🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 11

  • 64 619
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41 665
Добро утро,момичета!







 Израел е закупил сериала ''Виола като морето''.Ще се излъчва по канал @viva.tvchannels 🇮🇱


В Полша сериалът ще се излъчва със заглавие ''Мистериозните цветове на Сицилия“! 🇵🇱


Приятен есенен ден ви желая!

# 31
  • Мнения: 3 766
Привет, момичета! Simple Smile


Снимките на Ел Турко си вървят с пълна газ, от нашия няма и следа, но от екипа качват по нещо Simple Smile

От Грета преди 20 ч.
(вчера към 18 ч. отива на снимки)



От Виктор преди 8 ч. и второто преди 2 ч.
(значи са имали нощни снимки, към 6 сутринта са се прибрали и към 12 пак заминават да снимат)



Има нови имена, които са се появили в каста - 1 американец и двама турци (последвали са се с част от екипа)

П.П. Сега ще ги проуча и после ако трябва ще си допълня поста Simple Smile

# 32
  • Мнения: 41 665
Здравейте! Hug

Грозде Heart,тъй като съм на линия,да те редувам! Wink





Black NibЧешката преса обявява премиерата на сериала с участието на Джан Яман #ViolaComeIlMare


# 33
  • Мнения: 3 766
Злате, благодаря! Flowers Rose Two Hearts

Айде първо американеца ще ви представя, а после турците! Hands V Ако преди тях се появи още някой "чужденец", отново ще ги пренебрегна ама... Grinning бъзикам се, в следващия ми пост ще са те! Simple Smile

Nick Wittman





Последната му снимка е с Tamás Katrics от октомври..





imdb https://m.imdb.com/name/nm4788175/
(най - отгоре е сборен клип с част от участия в разл. проекти)

В топ каста на новия сезон  на "Последното кралство" е (който още не е заснет)!
Участвал е и в стари сезони на ПК, в Рамбо, Терминатор и др.
Скрит текст:

Филмография:
Скрит текст:










# 34
  • Мнения: 10 791
Хехех пукнах се от смях, че Ник умирал ужасяващо на екрана Joy

# 35
  • Мнения: 3 766
Хаха и аз! Grinning затова и го подчертах Grinning

Ей ги и турските момчета.. и двамата са симпатяги! Wink

Armagan Oguz





Снимка от вчера (в Будапеща) ..




Стори от вчера
Скрит текст:

Участвал е в:



---------------------------------

Ugur Yildiran

Този го знам, голям сладур е! Simple Smile





Скрит текст:

Участвал е в: Üç Kurus, Çukur, Içerde и др.

И двамата ми изглеждат познати, но нищо повече не мога да кажа. Мисля си, че щом са попаднали в каста, би трябвало да са добри в бойните сцени и с англ. език..

# 36
  • Мнения: 10 791
Ич не са ми познати тези Grinning

Уж тази фотка е от 07.11.

# 37
  • Мнения: 3 766
Късен привет! Stuck Out Tongue Winking Eye



Ели, за снимката с Джан и аз така четох, че е от 7-ми!
Аз чакам рускините да преведат последните два епизода на Виолата вечее.. Purple Heart

Голяма суша е откъм новини обаче ..
Джан още през септември ни предупреди, че ще се случва да отсъства.. И най-вероятно той не мълчи, защото се е случило нещо лошо, а точно обратното, случва се нещо хубаво/голямо Simple Smile Вярвам, че първият поглед към промото на Ел Турко ще бъде умопомрачителен.. и всичко ще си заслужава! Hands Ok Hand


Стори от Уил Кемп Animal Horse


Скрит текст:

Малката португалка Мадалена Simple Smile




Да ви покажа турските медии как отбелязаха РД на Джан Animal See No Evil толкова са зле, че няма накъде повече..
Вижте ги например Хюриет (уж са по-нормални от останалите) с какво заглавие изскочиха, даже не цъкнах новината... Mask

Скрит текст:


# 38
  • Мнения: 10 791
Що го криеш в спойлер, нека е видно Joy Какво хубаво заглавие само! Направо по 100 хиляди на секунда печели,  не на седмица Joy Тези са голяма излагация, само пари са им в ума... "малко момче" вика Grinning Такъв задвратник ще може да ти изтупа това малко момче Grinning

# 39
  • Мнения: 41 665
Добро утро,момичета!



"Да сме здрави е най-големия дар, да сме доволни - най-голямото
    богатство, да сме искрени - най-доброто отношение!"


От турските актьори,за които Гроздето Hug ни е информирала съм гледала Ууур Йълдъръм в  ''Içerde''/''Вътрешен човек''(под това заглавие го излъчваха у нас) и в ''Çukur''/''Ямата''(сега го дават у нас вечер от 21 ч. по ДФ,а на др. ден има повторение от 13,30 ч.)!







Желая ви приятен ден,въпреки че при нас е облачно!

# 40
  • Мнения: 10 791
"Вътре" съм го гледала, даже ми е любим сериал, но този човек явно хич не съм го запомнила. Така като му гледам физиономията сигурно е играл някой от лошите.

# 41
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Тц, точно обратното! Беше ченге - комисар Селим. Бях си го кръстила Мускетаря, защото точно на такъв ми приличаше.

# 42
  • Мнения: 3 766
Привет, рагаци! Simple Smile

Като няма нищо ново за Джан, а и него го няма..... ще ви информирам за екипа на Ел Турко, каквото видя по-интересно ще ви го пускам Simple Smile

Американеца Nick Wittman, явно ще е бая бая активен, поставям го под наблюдение! Grinning

"Има този телефон в гората извън малко село в Унгария, наречено Pilisszentlaszlo"





Ето го и този симпатяга Тамаш People Eyes Grinning



Стори от Мадалена - изглежда героинята й ще се казва "Elda" (прилича ми на турско име)



Публикация от Barabás Árpád  - изглежда, ще е от страната на Австрийците (така предполагат/му пишат в коментарите)



Стори от Виктор - напоследък отиват на работа след обяд, явно снимат до късно.
Скрит текст:

Грета ни информира. че Kieran O'Reilly се е върнал.



А този турския актьор Уур Йълдърън (Ugur Yildiran) освен актьор в проектите си е и "action director" Hands V

Последна редакция: чт, 10 ное 2022, 23:53 от grozdence.

# 43
  • Мнения: 41 665
Добро утро,момичета!



Да започнем деня си заедно с чаша кафе и пожелание към
 всички за благополучие, здраве и щастие във всеки дом !


Благодаря ви за споделеното от вчера! HugTwo Hearts
Като няма ново ще се задоволим със стари снимки и колажи!









Желая ви приятен петъчен ден!

# 44
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Петъчен привет.
 Времето все не стига да пиша в темата. Но днес ми попадната снимката от Моена, а нашият Ел Турко нали ще трябва да стане италиано-моенски зет:stuck_out_tongue: и реших да покажа къде ще се подвизава.
Спокойни почивни дни!



Общи условия

Активация на акаунт