Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
A да ви попитам вашите деца какво си пожелаха за Коледа?Моят син иска писта за колички. #Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
виктория нищо не си поръча. по едно време изреди няколко абсолютно битови неща, от които има нужда и които така или иначе ще й бъдат купени (нова пижама, халат за баня...) - каза, че можем да й подарим нещо от тях.
избрахме й най-невероятният и изненадващ подарък, който вярваме, че е заслужила и ще я зарадва безкрайно много. няма да го пиша още, че тя понякога наднича в темата. след празниците ще споделя каква е била реакцията й.

# 17
  • Мнения: 175
От къде ще ги облечеме за Коледното парти?И дали самите те ще искат да са облечени с карнавални костюми?

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А ако искате карнавални костюми - чувала съм цифрата от 50-60 лв на ден.

И с двамата съм се разбрала без играчки. Достатъчно години съм ги прескачала. Стигаааааааааааа.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
виктория преди години с нийни спестени пари си купи костюм на вещица. има и един комплект "чарли чаплин" с участието на абитуриентския костюм на баща й Joy
каза, че сега искала друг костюм. да купуваме няма да я огрее. ако успее да си спретне нещо с наличните у дома материали - ок.

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А вашите деца приемат ли дрехи за подарък?Дъщеря ми от съвсем мъничка винаги се е радвала на някаква дрешка.Но за брат и ,това е скверно.Точно преди месец си пожела нова хавлия за баня и аз му отговорих,че Дядо Коледа ще му я донесе и той съответно #CrazyКакто каза Yanita тези битови неща все ще се купят,но на нас вече ни става трудно да им насмогваме за дрехи и обувки и на двамата.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
и двете ми деца приемат всичко за подарък. и двете се радват много както на дреболии и битовизми, така и на лъскави прахосъбирачки. освен това си поръчват каквото наистина иската. габа например отсече, че иска обици (е, и още няколко по-големи неща в добавка). за нас остава предизвикателството да открием подаръкът - онова, което ще ги подлуди от щастие. не е лесно.

# 22
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моите и двамата се радват на дрехи. А не знам дали тук или някъде другъде съм разказвала, как на малкия му подарих като беше на 4-5 метла и лопата да си чисти стаята, така се е радвал, че моя приятелка още разказва за този случай - толкова беше впечатляващ в радостта си.

Ако ме питат мен аз харесвам такива маскенбалове, но не го виждам Георги да иска да се включи в такъв. Малкият е по-артистичен. Ако ви трябва някой атрибут пишете ще помагаме.

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз днес разбрах,че в у-щето ще се организира дискотека,но моя син обяви "без мен",било го срам и не можел да танцува.Нещо си пада малко "дърво" и особняга. Grinning

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Елица днес деца от другите класове ми разказваха за дискотеката и тя е обща в салона - никой няма да го види.

# 25
  • Мнения: 2 716
Записвам се. Утре ще чета и пиша и пр.
Направо съм гроги. Нищо не мога да запомня. На родителската гледах като отровена от гъби. Не помня ни какво ми е казалодетето, ни какво съм платила... срам  Embarassed

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честита Коледа. Желая много здраве, радост, късмет, спокойствие.



Едвам намерих темата.

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Честита Коледа и от мен!
На всички ви желая много здраве, щастие и късмет през Новата година! santa2 santa2 santa2

# 28
  • Мнения: 2 716
Честита коледа! Желая здраве и усмивки на всички!

# 29
  • Мнения: 3 740
Честита Коледа и от мен!

След два дни си вземаме Каменчо и заминаваме за Велинград да посрещаме Новата година. Големите ни деца категорично отказаха да дойдат с нас и ще купонясват вкъщи. Заклеха се, че компанията няма да е много голяма: дотук преброих трите наши деца, едната дъщеря на брат ми, гаджето на дъщеря ми и най-добрия приятел на големия ми син. Да видим съседите колко души ще преброят.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт