Отговори
# 15
  • Мнения: 474
На Бъдни вечер у свекървата.На Коледа на обяд у нашите.Вечерта у свекървата със зълвата и нейното семейство.На Нова година живот и здраве в Благоевград с приятели на хотел.Ще падне веселба и за децата всички се семейни с по две деца.

# 16
  • Мнения: 1 446
На тези празници нашето семейство ще си е в къщи! .......
Peace
С тази разлика , че на Коледа имаме рожденник и всички се събират у нас.

# 17
  • Мнения: 7 821
На Бъдни вечер традиционно сме у нашите, на Коледа на обяд традиционно сме у свекърите, на Нова Година традиционно сме сами (без деца) на ресторант. И тази година мислим да спазим традициите си  Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 3 268
На Бъдни вечер традиционно сме у нашите, на Коледа на обяд традиционно сме у свекърите, на Нова Година традиционно сме сами (без деца) на ресторант. И тази година мислим да спазим традициите си  Simple Smile.
Абсолютно същото с допълнение за 27.12-Стефанов ден-голям купон у дома с приятели и на 29.12 съм с мамите на купон в Славяни.  costumed034 Tada newsm24

# 19
  • Мнения: 1 059
Ще сме си в къщи и на двата празника

# 20
  • Мнения: 11 607
На Бъдни вечер традиционно сме у нашите, на Коледа на обяд традиционно сме у свекърите, на Нова Година традиционно сме сами (без деца) на ресторант. И тази година мислим да спазим традициите си  Simple Smile.

Лелелеееееее, какви традиции...... То ще останат ли хора като мен да чистят в къщи около празниците......


Там си имам обичайните домакински задължения.
Даже ме вбесява това понякога - майка ми ме вика да й помагам с чистене, а на мен никой не идва да ми изчисти...
Та - просто там ще се събираме, готвене, чистене - пак на моя гръб Tired

Успокоявам се,че все пак има хора, които като отидат на гости - пак са си все едно у дома. Няма само аз да чистя, я!!!!!!

# 21
  • Мнения: 7 106
Дните между 23 декември и 1 януари в къщи са безкраен празник. До преди да родя всяка една вечер в къщи сме имали гости - или роднини (на основните празници) или приятели (между самите празници). Много обичам да посрещам гости, както и приготовленията около този процес  Grinning. После малко нанагорно идва с почистването, но и то е част от веселбата, няма начин.
Сега обаче с дребната гостите намаляха по обозрими причини, но на празниците сме си у дома, а всеки който намине е добре дошъл. Миналата година посрещнахме новата година със брат ми и снаха ми, таз година и те са с бебе, та още го мислим.

# 22
  • Мнения: 8 917
На Коледа сме по традиция в свекърва ми, на Нова година - на Марково за 3 дни и след това в Ст.Загора Hug

# 23
  • Мнения: 1 734
На Коледа плануваме да сме у нас с родителите от двете страни. Миналата година се получи добре, надявам се и тази така да бъде. За НГодина още не е ясно, дали ще имаме гости или ще сме на гости. То с малко дете няма много голям избор

Общи условия

Активация на акаунт